18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojnie to tylko silnik padł

Pantilion • 2018-10-01, 10:17
Co się stało? Nic takiego tylko silnik ch*j strzelił... :D Gacie już pewnie pełne mieli. Można całość, a dla cierpiących na brak czasu od 0:20s kiedy ch*j silnik strzelił.


fieryangel

2018-10-02, 21:26
adamsvw napisał/a:

jakie k***a brawa? Miał do wyboru kilka lepszych lądowisk gdzie nie ucierpiałby nikt i nic, a ten wybrał pole na którym ziemia jest grząska, sypka i nie nadaje się do takich manewrów


Spoko, jak ty będziesz lądował awaryjnie, to sobie wybierzesz lepsze miejsce. Jak już wytrzesz mordę z gówna, którym się obsrasz sekundę wcześniej.

Lepsze miejsce... Droga na której mogą być blisko druty z prądem, albo samochody (wystarczy jeden)? Zielone pole na którym może rosnąc kukurydza albo ch*j wie co, kapusta jakaś, albo inne zielsko na grząskim gruncie? A może k***a to j***niste pole na którym coś jest posadzone w liniach prostych jak twój umysł?

Ty byś go k***a w lesie posadził, bo jesteś prze ch*j, ale ten pilot ma wylatane pewno z 3000 godzin (sądząc po wąsie), wiec ch*ja się zna, nie?

:ja_pie**ole:

Tryper

2018-10-03, 00:24
Nieźle postawił tego sk***ysyna mimo wszystko. Wyj***ł się, bo podłoże miękkie.

solltys

2018-10-03, 18:04
Przypie**alacie się o to gdzie lądował a paradoksalnie taka grząska ziemia jest najbezpieczniejsza bo nawet jakby przypie**olili to mieli większe szanse lądując na takiej ziemi niż na twardym asfalcie. W takiej sytuacji nie chodzi o to aby samolotu? nie zarysować a żeby przeżyć.