18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojnie jest czas...

Pantilion • 2020-09-19, 13:10
O Ty w dupę właścicielu kibla :D


BolekMaku

2020-09-19, 21:29
Ja pie**ole myslalem , ze go przejedzie...ufff..... WYk***iać mi z tym!!!!!!!!!!!!!

Pralpunkt

2020-09-19, 23:36
Kierowca roku, mam nadziej ze dojebią mu próbę uszkodzenia ciała przy użyciu niebezpiecznego narzędzia


Plus brak mózgu

gralix95

2020-09-20, 16:20
Czekanie na stacji benzynowej bywa wk***iające. Kiedyś stałem pod stacją na której były tylko dwa stanowiska. Przede mną w berlingo Janusz. Zatankował i czeka, bo w środku może być jedna osoba. Zaskakujące, ale drugi Janusz w środku, rodzinka w aucie. Przyjechali po hot-dogi i zatankować. Czekam dobre 5 minut. Pierwszy Jan juz sie niecierpliwi a ze stanowiska z kompresorem przychodzi trzeci gość i pyta tego Janusza przede mną czy go wpuści bo on tylko pieniądze rozmienić bo musi koła dopompować i odkurzyć samochód. Jan mówi "k***a 10 minut juz tu czekam ja pie**ole. Ale dobra. Idź Pan". Ten trzeci o dziwo sprawnie. Ale ten przede mną już niestety nie. Wszedł do środka, wraca. Zapomniał maseczki. Wraca z maseczką. Gada tam chwile w środku. Okazuje się, że mu karta nie przeszła. Wraca po raz drugi do samochodu. Będzie gotówką płacić. Wziął za mało kasy. Wraca do auta po więcej. Zapłacił. Wraca do auta. bierze 10zł i idzie hot-doga kupić. Nosz k***a mać. Sam miałem ochotę w ten sposób go wypchać z tej stacji. Zdenerwowałem się samym pisaniem tego. Pozdrawiam