18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spójrzcie na ten wypadek

SlimShady • 2021-10-05, 08:53
Kto jest winowajcą?


Pralpunkt

2021-10-05, 09:00
Wiadomo że kierowca w białym ,ktoś ma wątpliwości?

Halman

2021-10-05, 09:01
ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?

Pralpunkt

2021-10-05, 09:03
Halman napisał/a:

ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?



Nie widzisz tego brutalnego spotkania intelektu blondyny z otaczającym ja światem?

SlimShady

2021-10-05, 09:08
Halman napisał/a:

ja sie bardziej zastanawiam po co to tutaj?



Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.

Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.

Halman

2021-10-05, 09:08
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj.


żeby się sadolowa kociarnia pytała

janlew

2021-10-05, 09:41
SlimShady napisał/a:

Kto jest winowajcą?


Białe przywileje najwyraźniej. Jeśli by słuchać tępych szmat.
Może by tak zacząć czarny rozliczać za "black privilege". Np. za umięśnienie goryla -20% od wyników sportowych, a uderzenie białego traktować jako napad z bronią w ręku i próbę zabójstwa.

Mzimu

2021-10-05, 09:41
Wszystko było dobrze, dopóki nie odwróciła się i nie pokazała tyłka jak szafa. I jeszcze ten podniesiony głos idiotki żyjącej w równoległej rzeczywistości.

squach

2021-10-05, 09:56
Mzimu napisał/a:

Wszystko było dobrze, dopóki nie odwróciła się i nie pokazała tyłka jak szafa. I jeszcze ten podniesiony głos idiotki żyjącej w równoległej rzeczywistości.



I z ust mi to wyjąłeś.

Jesse.Pinkman

2021-10-05, 10:56
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.


Czujne oko Wielkiego Inkwizytora czuwa (nawet na emeryturze) gdy na główną trafia materiał niegodzien sadistica 8-)

Pikdzik

2021-10-05, 11:01
Podaję odpowiedż;okoń

nebelwerfer

2021-10-05, 13:32
dobra to w końcu dlaczego ten z lamborgini jest winny? kto jest w stanie pójść tokiem rozumowania baby i mi wyjaśnić jak ona to widziała?

Henboh

2021-10-05, 15:45
nebelwerfer napisał/a:

dobra to w końcu dlaczego ten z lamborgini jest winny? kto jest w stanie pójść tokiem rozumowania baby i mi wyjaśnić jak ona to widziała?



Obstawiam coś takiego:
- samochód, który jedzie wolniej od niej (bądź w tym przypadku stoi), z jej punktu widzenia się cofa, więc dla niej, to on w nią wjechał, swoim "white lambo priviliege"
- ma nowy samochód, więc to nie jej wina
- neurony w jej łbie, są jak słuchawki w kieszeni - poplątane

notak

2021-10-05, 17:17
SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.
Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.





SlimShady napisał/a:

Bardziej się zastanawiam po co ty znowu tutaj. Co tydzień piszesz, że odchodzisz stąd.
Chodzi o tą zdolność kobiet do przeinaczania rzeczywistości. Bo inaczej tego nie nazwę. Normalny człowiek to by się wstydził i przeprosił.



najgorsze, że aby się z babami dogadać to takie ,,niuanse,, trzeba odpuszczać, albo znaleść sobie mądrą, tylko że to jak lotto,
kiedyś na skrzyżowaniu w prawo, mam zielone, a baby że przejechałem na czerwonym,
wiec wracam, aby pokazać że to dalej się świeciło czerwone, a ja miałem na prawoskręcie zielone...........nawet nie wyszły z auta,
bo wiedzą lepiej

mesjans

2021-10-05, 17:23
Jak zobaczy zwyżkę w ubezpieczeniu zrobi minę jak do połykania murzyńskiego ku*asa.