18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Spójrz w lewo, potem w prawo i znów w lewo

~Angel • 2019-08-07, 15:14


Wg źródła samochodem uciekali złodzieje którzy wcześniej napadli na bank.

mygyry

2019-08-07, 18:15
Osz sk***iele

justsuckit

2019-08-07, 18:38
wiele rzeczy mnie bawi tutaj, ale jakoś nigdy krzywda która sie dzieje dzieciakom :/

dumad

2019-08-07, 20:14
ja pie**ole. Widać że ojciec tych dzieci ogarnia wszystko co się dzieje dookoła, uważa na dzieci i ciągle ich nie spuszcza ze wzroku przed wypadkiem.
A tu choćbyś się zesrał od uważania i tak cię coś zajebie

r061071

2019-08-07, 20:23
i mała niewinna dziewczynka ucierpiała gdzie byłeś Bogu

szympas1

2019-08-07, 20:26
Niech pie**olną gimnazjalni sadyści o podwójnych standardach.
To zwyczajne kurewsko bo ojciec i dzieciaki nie zawinił a tamte cwe*e nie dość, że są zlodziejskimi k***a i to jeszcze rozjechali dziecko. Nie jestem wstanie sobie wyobrazić adekwatnej kary dla nich.

SZ...........GU

2019-08-07, 20:42
są momenty, kiedy chciałbym być katem

Rozjebie

2019-08-07, 20:46
r061071 napisał/a:

i mała niewinna dziewczynka ucierpiała gdzie byłeś Bogu



Zj***ny katolik Ci odpowie "niezbadane są wyroki boskie"
Przyjmijmy ze co minute na świecie ginie jedno dziecko (na pewno więcej, ale niech będzie jedno) które umiera z głodu/ w wypadku lub jest zamordowane w bestialski sposób. Umiera w cierpieniach bez żadnej litości. I tak się dzieje codziennie od setek lat.
Niby czego to ma nas nauczyć? Jaki tu jest "niezbadany" wyrok boski?

Lee225

2019-08-07, 21:02
Tylko się podk***iłem na wieczór.

DmNQ

2019-08-07, 21:09
Zgarnął ich solidnie

Mors_Nigra

2019-08-07, 21:15
dumad napisał/a:

ja pie**ole. Widać że ojciec tych dzieci ogarnia wszystko co się dzieje dookoła, uważa na dzieci i ciągle ich nie spuszcza ze wzroku przed wypadkiem.
A tu choćbyś się zesrał od uważania i tak cię coś zajebie



Paradoksalnie, jakby się tak nie pie**olił z tym przechodzeniem, a miał okazję, to nic by się nie stało. To lekcja dla nas wszystkich. Trzeba uważać, trzeba się upewniać, że wszystko jest ok, ale nie wolno przesadzać. Jak ma Cię los dopaść, to i tak cię przer*cha na wylot na malinowo.

szympas1

2019-08-07, 21:50
Mors_Nigra napisał/a:

Paradoksalnie, jakby się tak nie pie**olił z tym przechodzeniem, a miał okazję, to nic by się nie stało. To lekcja dla nas wszystkich. Trzeba uważać, trzeba się upewniać, że wszystko jest ok, ale nie wolno przesadzać. Jak ma Cię los dopaść, to i tak cię przer*cha na wylot na malinowo.



Nie wiem czy masz dzieci ale jak będziesz miał to uwierz mi ale będziesz rozglądać się na ulicy 100 000 razy zanim przejdziesz przez nią.

mazga50

2019-08-07, 21:59
Dzieci zawsze szkoda...

Janusz_k

2019-08-07, 22:19
Dokładnie, przykro patrzeć na ten film, ale ojc iec trochę zj***ł sprawę bo zamiast uciekać do tyłu i ciągnąć dzieci to on poszedł w bok.

loda_szmato

2019-08-07, 22:49
Janusz_k napisał/a:

Dokładnie, przykro patrzeć na ten film, ale ojc iec trochę zj***ł sprawę bo zamiast uciekać do tyłu i ciągnąć dzieci to on poszedł w bok.



Łatwo sobie gadać jeśli tam nie byłeś i tego nie widziałeś. No ale cóż, wypowiadanie niczym niepopartych osądów płynie we krwi większości polaków...
Ale do rzeczy. Widać że koleś najpierw szedł do tyłu, później zaczął w bok, wiec pewnie samochód skręcił, co można wywnioskować np po jego kołach :P

Może za sam napad nie mieli jeszcze dożywocia i musieli natrzaskać bonusów po drodze?
I tak dobrze, że się w nich centralnie nie wpie**olił i rozgniótł o słup czy samochód.