18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Spodnie.

zwierzak30 • 2021-05-03, 19:35
Jak nie za nisko - to inny ch*j.


wujek123

2021-05-03, 19:43
Styl kononowicza u asfaltów

Autor

2021-05-03, 20:01
Mogę sobie dać rękę upie**olić, że gdyby to trochę wylansować...
Połowa korpo-szczurków i innych p*zdusiów - gołodupców łaziła by w tym po mieście.
To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że k***a połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popie**ala w przykrótkich spodniach...

Isakpm

2021-05-03, 20:05
Ale w nery nie wieje :lol: ...

EvilDog

2021-05-03, 20:12
Trzy miesiące później ...połowa polskich raperów z spodniami pod szyje : " Nie , nie próbujemy nikogo naśladować, tak już chodziłem w przedszkolu"

dżonyłojlker

2021-05-03, 20:14
Autor napisał/a:

przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że k***a połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popie**ala w przykrótkich spodniach...



Ostatnio też właśnie o tym pomyślałem.
k***a, jak ludzie są przyj***ni, żeby robić z siebie idiotów (czasem nawet krzywdę), po to aby nabijać kieszeń pedziom i żydkom. Czego już nie było: spodnie dzwony, torby na ramieniu, żel na włosach, klapki japonki, koszule z cekinami, czy innymi gównami, "spodnie" rurki, krótkie skarpeteczki, babskie... Albo ch*j, nie będę się dalej rozpisywał i tak sadolowi homoseksualiści mi naubliżają.

Autor

2021-05-03, 20:33
PietiaGoras napisał/a:

Ostatnio też właśnie o tym pomyślałem.
k***a, jak ludzie są przyj***ni, żeby robić z siebie idiotów (czasem nawet krzywdę), po to aby nabijać kieszeń pedziom i żydkom. Czego już nie było: spodnie dzwony, torby na ramieniu, żel na włosach, klapki japonki, koszule z cekinami, czy innymi gównami, "spodnie" rurki, krótkie skarpeteczki, babskie... Albo ch*j nie będę się dalej rozpisywał i tak sadolowi homoseksualiści mi naubliżają.



Są, bo przestali myśleć, mają gotową papkę wpie**alaną do głów i nawet nie analizują czy to prawda czy fałsz. To samo tyczy się mody i związaną z nią efektu "owczego pędu".
W dzisiejszym świecie sprzeda się wszystko. Ostatnio zafascynowany byłem bójką pokazaną gdzieś na kanale YT gówniarzy o jakieś k***a lody i nie rozumiałem tego fenomenu do momentu, gdy dowiedziałem się, iż jest to sprawka jakiegoś "Big Brothera z youtube'a".
Dziś młodzi mają przepie**olone. W domu ich właśni rodzice mają pełną wyjebkę na to co mówią do nich dzieci i mamy efekt.
Ostatnio jakaś starsza kobieta uklęknęła i pocałowała jakąś tęczową działaczkę wypowiadając smutne, ale prawdziwe słowa do kamer...
Niestety w coraz większym stopniu mamy do czynienia z bezmyślną pozbawiona empatii masa do urabiania przez siły polityczne, oświatę, środki masowego przekazu i wszechobecną indoktrynację marketingu wmawiającą nam nasze potrzeby, co w konsekwencji prowadzi do konsumpcjonizmu i pewnej formy niewolnictwa.

McQurwa

2021-05-03, 20:36
Szyte na miarę

Silverface

2021-05-03, 21:09
A może to są k***a wodery i gościu idzie na ryby. :D

Lobo24

2021-05-03, 21:22
I tak 10 razy lepsze od tej poj***nej murzyńskiej mody (obyczaju plemiennego) saggin


Guri

2021-05-03, 22:01
To się nazywają dopiero spodnie z wysokim stanem :D

xXx5226

2021-05-03, 22:07
Obelix, co się k***a z Tobą stało !!!

Rozjebie

2021-05-03, 22:31
Lobo24 napisał/a:

I tak 10 razy lepsze od tej poj***nej murzyńskiej mody (obyczaju plemiennego) saggin



Niedawno widziałem tu na sadolu jak jeden murzyn sie strzelał z drugim i przez te spodnie zawieszone przy kolanach sie wypie**olil. I jak leżał to drugi nygus mu kulkę wj***ł.
Może te modę specjalnie murzynom wymyślili biali, żeby utrudnić im bieganie, kto wie...

russian-roulette

2021-05-03, 22:58
W chui ssdystyczny materiał. Szkoda gadać co się dzieje z tą stroną

pATRYKOify

2021-05-03, 23:38
Autor napisał/a:

Mogę sobie dać rękę upie**olić, że gdyby to trochę wylansować...
Połowa korpo-szczurków i innych p*zdusiów - gołodupców łaziła by w tym po mieście.
To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że k***a połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popie**ala w przykrótkich spodniach...



Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.