18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spodnie.

zwierzak30 • 2021-05-03, 19:35
Jak nie za nisko - to inny ch*j.


dżonyłojlker

2021-05-04, 00:02
pATRYKOify napisał/a:

Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać



Mam nadzieję, że to żart. Jeśli jednak nie; kiedyś, żeby zobaczyć klauna, trzeba było iść do cyrku, dzisiaj wystarczy wyjść na ulicę lub wyjrzeć przez okno.

AdamBrown

2021-05-04, 00:50
Mam taką hipoyezę, ale nie naukową, ani nie robiłęm żadnych badań, nie jestem krawcem, ani specjalistą, Nasa, ani płaskoziemcą, ani expertem od szczxepionek czy wirusów, nie jestem muzykiem nie słucham Rapu, Metalu kiedyś słuchałem ale mi się nie podobał.
No więc mam taką Hipotezę, że to są właśnie takie wyjebiście wiszące do kolan obrzydliwe gacie, A ten tu gość sobie je za wysoko zapioł, i dzięki temu może normalnie chodzić, bo jakby je sobie zapioł w pasie to by mu dyndały do goleni, a nogawki się pomarszczyły i utworzyły wokół kostek takie harmonijki jak przy zsuniętych gaciach przy sraniu.
:D

Justynka99

2021-05-04, 01:01
Tylu tu krytyków mody, że tylko Jacykowa brakuje.

pro_avenger

2021-05-04, 06:04
Autor napisał/a:

Mogę sobie dać rękę upie**olić, że gdyby to trochę wylansować...
Połowa korpo-szczurków i innych p*zdusiów - gołodupców łaziła by w tym po mieście.
To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że k***a połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popie**ala w przykrótkich spodniach...



Ciepła zima była, czepiasz się.

:lol:

Halman

2021-05-04, 06:21
elegancko; "na murzyna"

bojleros

2021-05-04, 06:37
Autor napisał/a:

To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że k***a połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popie**ala w przykrótkich spodniach...



A zimą do tego bez skarpet. hehehe....

htp

2021-05-04, 08:36
Justynka99 napisał/a:

Tylu tu krytyków mody, że tylko Jacykowa brakuje.



Może jest, tylko ukrywa się pod nickiem.

andrzejrobert75

2021-05-04, 08:47
pATRYKOify napisał/a:

Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.



Masz juz takie spodnie?

majdan5

2021-05-04, 08:55
pATRYKOify napisał/a:

Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.



gej alert!

Autor

2021-05-04, 09:25
pATRYKOify napisał/a:

Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.



Patryku masz rację, jestem trochę arogancki, ale jestem również prawdomówny.
I proszę, nie myl na litość boską elegancji ze śmiesznością.


baronturbina

2021-05-04, 09:38
Rozjebie napisał/a:

Niedawno widziałem tu na sadolu jak jeden murzyn sie strzelał z drugim i przez te spodnie zawieszone przy kolanach sie wypie**olil. I jak leżał to drugi nygus mu kulkę wj***ł.
Może te modę specjalnie murzynom wymyślili biali, żeby utrudnić im bieganie, kto wie...


To nie ma znaczenia ze niewygodnie! Jak Lewandowska albo inna gwiazdka internetu powie to tak będą robić nawet za cenę wyj***nia podczas strzelania :-D

Krak

2021-05-04, 09:50
Autor napisał/a:

przykrótkimi spodniami, .


Być może teraz albo nigdy tego nie zrozumiesz ale nie ma czegoś takiego jak odpowiednia długość spodni.

Nabs

2021-05-04, 14:07
pATRYKOify napisał/a:

Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.



wygląd jest subiektywny, to co dla ciebie jest "dobrze wyglądające" dla innego będzie "chamstwem", tak samo w drugą stronę.