18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Spodenki

~Velture • 2017-09-12, 14:13
Nic sadystycznego ale cieszy oko :amused:


lysypawel

2017-09-12, 20:44
Abraxus napisał/a:

Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś k***a obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.


Nie, no przecież lepsze są chude, bez wcięcia w talii, bez cycków i przypominające młodego chłopca jak z tyłu tak i z przodu.
Coraz więcej tu chłopaczków, co kontakty płciowe mają, ale tylko chyba z kolegami z klasy :D i nie pociągają już ich kobiety o ładnych okrągłych tyłeczkach.
Pozdrawiam prawdziwych mężczyzn i piękne Panie :)

SpeedyG

2017-09-12, 20:45
Laski jak zwykle zero logiki, ubieranie się tak aby nie było komfortowo, ale modnie. Jeżeli modne stałoby się chodzenie z gównem na łbie to połowa kobiet właśnie tak by robiła.
Nie dość, że wygląda jak k***a w tym ubraniu to spodenki ładnie przeczyszczą rowki i zablokują ujście gazów. Jak w końcu zdejmie te spodenki po 10 minutach prób to jej wybraniec poczuje piękną woń bąków, które nie miały jak ujść do atmosfery nie pisząc o zdechłej rybie.

karakal

2017-09-12, 20:45
Spokojnie Panowie, Ci co hejtują po prostu jeszcze nie dorośli :)

pXIX

2017-09-12, 21:49
Gdzie niedorośli? Dorośli, dorośli. Tylko nie por*chali, bo widać żadna ich nie chciała. Jak te liski, co to mówią iż winogrona niedobre, bo do krzaczka nie sięgną. Za wysokie progi. Ot co!
Jak się widziało tylko rozkładówki playboya i nagie bobasy nad Bałtykiem, to i dupy się boi.
Ewentualnie faktycznie mamy do czynienia z klasycznym waginosceptykiem, a chuda rzyć bardziej przypomina męską, więc łatwiej się łudzić :-/
A co do mięśni - niby fajnie, ale bez przesady- zbyt mocne uda i (jak jagienka) nie daj bóg jeszcze orzechy zgniecie :-?
Zresztą - bjorgen i babochłopy też mają umięśnione uda- znajmy umiar

bodzio667

2017-09-13, 00:16
Póki młoda skóra, to jeszcze. Parę lat i będzie obrzydliwe.

elfis

2017-09-13, 05:57
poj***ło niektórych tutaj, bo to że ktoś nie lubi grubych dup to znaczy że jest pedałem, tak można odczytać z postów,
mnie te sralnie po prostu obrzydzają, ohydna galareta , co nie znaczy że ten któremu się nie podobają takie , uwielbia anorektyczki jak niektórzy wnioskują

Big_Booty

2017-09-13, 10:31
Piękna okrągła dupeczka. Poezja !

pablohasan

2017-09-13, 18:53
Abraxus - bo jesteś pedał!

maddog77

2017-09-13, 19:48
Abraxus @Tak wygląda prawdziwa kobieta nie jakieś ch*j wie co z ch*j wie czym zamiast dupy.

Belweder

2017-09-14, 18:35
maddog77 napisał/a:

Abraxus @Tak wygląda prawdziwa kobieta nie jakieś ch*j wie co z ch*j wie czym zamiast dupy.



Prawdziwa powiadasz ? Koszulka kończy się i trzyma na sutach a dźinsy na gołe spasłe dupsko ? Jeszcze k***a ten tribal... Wygląda to jako tako ale za pare lat byście rzygali po obejrzeniu tego "idealnego dupska". W dodatku jakieś czarne i serio wielkie, aż nienaturalne. Ci co chcą r*chać to chyba jakieś geny czarnych mają, że wielkie dupsko wywołuje w nich takie emocje :mrgreen:

Fa...........ro

2017-09-15, 17:34
Śliczna gwiazdeczka

~Velture

2017-09-18, 12:11
lordslayer napisał/a:

za duża dupa.


za mały fiut.