18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spodenki

~Velture • 2017-09-12, 14:13
Nic sadystycznego ale cieszy oko :amused:


jbone

2017-09-12, 16:10
tłuszcz ma tę przypadłość że w temperaturze pokojowej jest płynny.ot cała magia.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-12, 16:18
k***a zanim je zdejmie to badyl opadnie.

koza10

2017-09-12, 16:49
@Abraxus powiedz swojemu chłopakowi żeby nie świrował i zmień hasło żeby już więcej nie pisał takich bzdur.

~Velture

2017-09-12, 16:55
Abraxus napisał/a:

Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś k***a obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.


Ok, jesteś pedałem. Rozumiemy. Twój chłopak musi być szczęśliwy twojej wierności.

SaveTheTrees

2017-09-12, 17:01
Najfajniejsze są dupeczki wytrenowane. Kiedy dupa nie składa się głównie z tłuszczu, ale z wyćwiczonych mięśni pośladków, to zawsze będzie kształtna i jędrna. Do tego na starość nie obwiśnie.
Aczkolwiek taką też bym por*chał.

wszystkozajete1234

2017-09-12, 17:11
@up
Zapomniałeś dodać na początku "Według mnie najfajniejsze". Bo tak napisałeś, jakbyś był ograniczony umysłowo i nie wiedział, że jest coś takiego jak "gust", o którym się nie dyskutuje. A przecież nie jesteś ograniczony umysłowo, prawda? ;-)

DavidBeckham

2017-09-12, 17:11
SaveTheTrees napisał/a:

Najfajniejsze są dupeczki wytrenowane. Kiedy dupa nie składa się głównie z tłuszczu, ale z wyćwiczonych mięśni pośladków, to zawsze będzie kształtna i jędrna. Do tego na starość nie obwiśnie.
Aczkolwiek taką też bym por*chał.



Czyli według Ciebie ta dupa to tłuszcz ? Jak dla mnie to jest jakaś brazylijska dupa po operacji.

tropical

2017-09-12, 17:32
Popłakałem się :lol:

ProVVe

2017-09-12, 18:03
krakowiak69 napisał/a:

Tyłek fajny ale znowu nie taki rewelacyjny no i szkoda, że twarzy nie widać.


Preferuje ten, bledszy więc lepszy :)




U la la milordzie zasłużone piwo

Master-PL

2017-09-12, 18:27
Zalizałbym do białej kości ;)

Annaroth

2017-09-12, 18:42
Abraxus napisał/a:

Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś k***a obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.



zj***ny jesteś i tyle.

a tak poza tym to nie standard z murzyńskiego getta, tylko te w gettach są po prostu spasłe. pedale :idzwch*j:

Milustico

2017-09-12, 18:59
Abraxus napisał/a:
Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś k***a obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.


hahahah ty pedale przeprzydły

Joystick466

2017-09-12, 19:53
Abraxus napisał/a:

Jaka zapasiona sralnia... i ten falujący boczek... nogi jak słupy telegraficzne, pewnie się zaciro w dupie jak chodzi na tych racicach... coś k***a obrzydliwego. Standardy urody z murzyńskiego getta to nie moje klimaty. Jestem obrzydzony.



jakby ci psiochą po nosie przejechała, to byś j***ł jak burza samotne drzewko

siwybis

2017-09-12, 19:57
Po takich tematach można się zorientować ilu tu pedałów... a rzyć wzorcowa:)