18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spod biedronki

SuchyHarry • 2023-04-16, 20:59
Osiedlowa biedronka, jakich wiele. Przy wejściu stoją dwa naprute żule i
nagabują wchodzących/wychodzących klientów o 2 złote. Większość ich ignoruje, co
potęguje w żulach wk***ienie, więc stają się jeszcze bardziej natarczywi w swych prośbach.
W pewnym momencie do sklepu zmierza nowobogacka baba w średnim wieku po której widać,
że jest dość majętna. Jeden z żuli zagaduje:
-Proszsz paani, dałaby pani jakie 2 zł...
-Nie mam.
-To po ch*j pani tam lezie, jak pani jest biedna?

:hitler:

to...........10

2023-04-16, 21:01
Poszła po DEJ! :D

Halman

2023-04-16, 21:01
SuchyHarry, siusiu, piżamka, paciorek i spać, to naprawdę dobra rada...

Clistwood

2023-04-16, 21:12
Halman napisał/a:

, siusiu, piżamka, paciorek i spać, to naprawdę dobra rada...



Czepiasz się tam. Dziś opowiadałem jeden z jego kawałów przy obiedzie- czasami mu się trafi dobry.

Zbeer

2023-04-16, 21:27
U mnie w miejscowości mieli stały punkt przy Netto, gdzie był bankomat i tam też stawali. Jak podchodziłem po bankomatu stały tekst o "poratowaniu złotóweczką". Nauczyli się mnie ignorować po którymś razie, bo pytałem (w zależności czy już pobrałem kasę, czy jeszcze) "czy mają rozmienić ze stówki", albo czy "przyjmują płatność kartą".

ch*j wie, może teraz stoją z terminalem, dawno mnie w okolicy nie było.

Wiem, nieśmieszne, ale tak mi się przypomniało.

Igorek95

2023-04-17, 00:41
Nieśmieszne, ale mnie to bardziej od żuli wk***iają ostatnio te dzieciaki z pudełkami na kasę na chore dzieci itp., z pretensją w głosie mówiąc dzień dobry, zbieram na chorom curke gdy wchodzisz i tak samo jak wychodzisz ze sklepu. Jak chcą pomóc a mają tyle wolnego czasu, to niech idą do roboty i sami sobie zarobią na zbiórkę :fuck-off:

CzarnyAdolf

2023-04-17, 00:53
SuchyHarry, ja bym ci dał te 2 złote

Wyjcio

2023-04-17, 00:58
Igorek95 napisał/a:

Nieśmieszne, ale mnie to bardziej od żuli wk***iają ostatnio te dzieciaki z pudełkami na kasę na chore dzieci itp., z pretensją w głosie mówiąc dzień dobry, zbieram na chorom curke gdy wchodzisz i tak samo jak wychodzisz ze sklepu. Jak chcą pomóc a mają tyle wolnego czasu, to niech idą do roboty i sami sobie zarobią na zbiórkę



No właśnie, czy takie "zbierające wolontariusze" nie mogą pójść normalnie na 8 godzin do pracy zamiast stać przy wejściu do sklepu i pensje oddać swoją na te ich zbiórkę?
Mogliby ale 8m się k***a nie chce bo łatwiej jest postać i zebrać.

Sztruks

2023-04-17, 01:06
Ja bym odpowiedział grzecznie: Nie jestem biedny tylko nie mam ochoty dzielić się moimi pieniędzmi z takim śmieciem jak ty! Biedni z wyboru, do roboty pasożycie.

35i

2023-04-17, 05:44
Mnie kiedyś zaczepił żul, jak poszedłem do sklepu w domowych ciuchach (sprany t-shirt, dres i klapki) po jakąś duperelę. Zapytałem go, jak nisko już upadł, że zaczepia ludzi gorzej ubranych od niego. Jego mina bezcenna.

ActAnonymous

2023-04-17, 07:22

Kapsel_21

2023-04-17, 16:30
Zawsze mówię, że ja za wszystko kartą płacę i gotówki nie noszę ze sobą, ale ostatnio mnie jedna roszczeniowa k***a zagięła i chciała mnie zaprowadzić do bankomatu xD