18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpioszki

Barnellini • 2020-07-22, 20:00
Koleś tak się naćpał, że zasnął w trakcie r*chania panienki i został nakryty przez własną dziewczynę :D



Albo udają, że ich tam nie ma. Jest to tzw. metoda "na pająka".

Barnellini

2020-07-22, 20:09
MariolaBezPindola napisał/a:

A mozna sie tak nacpac, zeby zasnac ?



Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma. Osobiście nie rozumiem na ch*j komu takie dragi po których się jest sennym przecież iść spać można bez narkotyków ;) ale zapewne są takie.

mygyry

2020-07-22, 20:20
Ja zasnąłem jak moja była robiła mi loda, ależ się k***a obraziła :mrgreen:

luja27

2020-07-22, 20:22
Glina z gliną :mrgreen:

zwierzak30

2020-07-22, 20:37
Barnellini .
Ja to osobiście się nie chcą wpie**alać,ale zoofilia jest w Polsce chyba nie legalna?

Barnellini

2020-07-22, 21:12
zwierzak30 napisał/a:

Barnellini .
Ja to osobiście się nie chcą wpie**alać,ale zoofilia jest w Polsce chyba nie legalna?



Halo, policja? Proszę przyjechać na Sadistica.

Na filmie człekokształtni tylko śpią więc nic mi za to nie przybiją ;)

wilkoala

2020-07-22, 21:49
Barnellini napisał/a:

Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma. Osobiście nie rozumiem na ch*j komu takie dragi po których się jest sennym przecież iść spać można bez narkotyków ale zapewne są takie.



Kolego, spróbuje ci to opisać:
Raz w życiu spróbowałem heroiny, choć nie w kabel jak zapewne sobie wyobrażacie, tylko jak odpowiedzialny dorosły wciągnąłem krótkiego szczura.(BoJack The HorseMan).
Ciężko to opisać: wyobraźcie sobie uciążliwy, tępy, pulsujący i nieznośny ból zęba, który nagle przemienia się w niesamowitą ulgę połączoną z orgazmem zupełnie bez seksualnego podtekstu, który trwa ciągle i bardzo powoli ale jednak nieznośnie szybko słabnie, choć tego nie zauważasz.
Nigdy więcej tego nie tknąłem, po spróbowaniu tego gówna zostaje ci w świadomości silne przeświadczenie że już nigdy nie będziesz się tak zajebiście czuć...

Rozjebie

2020-07-22, 23:18
Barnellini napisał/a:

Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma.



No i alkohol. On tez usypia i należy do grupy depresantów, tak jak opioidy. Ale jednak chodzi o ten stan przed zaśnięciem, prawda? ;)

kcm

2020-07-23, 23:35
Tak sie nacpal ze zasnął?efekt byl by odwrotny typie...

jestemgosc

2020-07-24, 18:22
Ja tam zasnąłem jak robiłem minetkę dziewczynie i tak 30 minut spałem podobno. Wygodnie było ;)

dominator76

2020-07-26, 18:39
mygyry napisał/a:

Ja zasnąłem jak moja była robiła mi loda, ależ się k***a obraziła


albo ty Gey jestes albo nona ssać nie umie.