18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Śpioszek

~Sunday • 2022-11-19, 16:00

j***ny, śpi jak zabity :amused:

Halman

2022-11-19, 16:03
niech mi ktoś powiem, świnia chrapie bo naj***na czy typ się dusi bo przyj***ł krtanią w kierownicę?

Lobo24

2022-11-19, 16:06
Halman napisał/a:

niech mi ktoś powiem, świnia chrapie bo naj***na czy typ się dusi bo przyj***ł krtanią w kierownicę?



Podobne chrapanie jest też następstwem wylewu krwi do mózgu.

dżonyłojlker

2022-11-19, 16:10
Lobo24 napisał/a:

Podobne chrapanie jest też następstwem wylewu krwi do mózgu.



Jak widać na wielu filmikach, ludzie też tak chrapią po solidnym wpie**olu. Lub zaj***niu baniakiem o twarde podłoże.

Anonimowyja

2022-11-19, 16:20
Halman napisał/a:

niech mi ktoś powiem, świnia chrapie bo naj***na czy typ się dusi bo przyj***ł krtanią w kierownicę?



Takie chrapanie jak najbardziej może świadczyć o niedotlenieniu, podobnie jak odruch łapania powietrza jak ryba (dla zainteresowanych - gasping breathing). Sam byłem tego świadkiem, jak w pracy osoba po porażeniu prądem elektrycznym straciła przytomność i miała NZK (nagłe zatrzymanie krążenia). Rozpoczęliśmy RKO, chwilę później doszło AED (w miejscu pracy) i gość żyje bez żadnego uszczerbku na zdrowiu (pomijając blizny po porażeniu, a na brzuchu była taka dziura, że było widać tkankę tłuszczową).

piorun343

2022-11-19, 16:39
Lepiej tego doświadczyć na obcym człowieku jak na bliskiej osobie...

Mrrm

2022-11-19, 16:52
Anonimowyja napisał/a:

Takie chrapanie jak najbardziej może świadczyć o niedotlenieniu, podobnie jak odruch łapania powietrza jak ryba (dla zainteresowanych - gasping breathing). Sam byłem tego świadkiem, jak w pracy osoba po porażeniu prądem elektrycznym straciła przytomność i miała NZK (nagłe zatrzymanie krążenia). Rozpoczęliśmy RKO, chwilę później doszło AED (w miejscu pracy) i gość żyje bez żadnego uszczerbku na zdrowiu (pomijając blizny po porażeniu, a na brzuchu była taka dziura, że było widać tkankę tłuszczową).



PKP ZHP PKO HWDP JP2JMD JDM USD GKS RKS PLN PLK GTI a potem wstał i poszedł

mlecz1323

2022-11-19, 17:53
tak robi socjalizm- chłop tyra na nieznanych. Wyeksploatował się

zdun

2022-11-19, 18:10
Zimno, pada, a ten zimny łokieć...

LaChupacabra

2022-11-19, 21:46
Pijanemu żulowi w matizie podarła się tylko kurtka na łokciu. Dziany i trzeźwy właściciel zapie**alający Porsche stracił głowę. Gdzie tu logika?

sylwek198989

2022-11-19, 22:06
eee tam, pie**olicie, chłop naj***ny grzecznie śpi ;D brak choć kropli krwi... i stwierdzam, że lepiej się to ogląda, niż faceta bez głowy w porsze ;D

Robertuss

2022-11-19, 22:14
Mrrm napisał/a:

PKP ZHP PKO HWDP JP2JMD JDM USD GKS RKS PLN PLK GTI a potem wstał i poszedł



Jeszcze OC i AC

:mrgreen:

Kosa92

2022-11-19, 23:04
Anonimowyja napisał/a:

Takie chrapanie jak najbardziej może świadczyć o niedotlenieniu, podobnie jak odruch łapania powietrza jak ryba (dla zainteresowanych - gasping breathing). Sam byłem tego świadkiem, jak w pracy osoba po porażeniu prądem elektrycznym straciła przytomność i miała NZK (nagłe zatrzymanie krążenia). Rozpoczęliśmy RKO, chwilę później doszło AED (w miejscu pracy) i gość żyje bez żadnego uszczerbku na zdrowiu (pomijając blizny po porażeniu, a na brzuchu była taka dziura, że było widać tkankę tłuszczową).



Najprawdopodobniej dostał migotania komór i jedyną opcją było zatrzymanie akcji serca + AED. Tak to jest jak się obwód zamknie przez klatkę piersiową. W innym przypadku byłby tylko podsmażony kotlet.

PolenSan

2022-11-20, 09:06
Mrrm napisał/a:

PKP ZHP PKO HWDP JP2JMD JDM USD GKS RKS PLN PLK GTI a potem wstał i poszedł



Śmiechłem w uj. TJSIIWK

AlbertoNihilo

2024-01-20, 09:32
Kosa92 napisał/a:

Najprawdopodobniej dostał migotania komór i jedyną opcją było zatrzymanie akcji serca + AED. Tak to jest jak się obwód zamknie przez klatkę piersiową. W innym przypadku byłby tylko podsmażony kotlet.



Czy ty tak na poważnie? Przecież typ jest naj***ny i śpi sobie.