18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Spieszył się do pracy

Wojtalx • 2016-05-12, 12:47
filmik ze wczoraj kolega chciał chyba pojeździć na dwóch kolach..

SzatanskaDupa500

2016-05-12, 12:57
całe szczęście że obok była ekipa ratownicza. przeżył?

qhash

2016-05-12, 13:00
to że odj***ł niezłą manianę to jedno, ale po ch*j leży tam ten głaz to inna inszość

hellbwoi

2016-05-12, 13:09
@up Żebyśmy mieli materiał.

A tak na prawde bez tego głazu janusze i mirki rozjezdziliby ten trawnik wp*zdu po miesiącu plus tam jest jakiś rów, zara by się ktoś wpie**olił i marudził, że barierki nie było.

tarcer123

2016-05-12, 14:53
To trzeba było wbić żółty oznakowany słupek a nie kłaść klamot. Jakiemuś zaradnemu januszowi rozjeżdżali trawnik a gość mało co nie dachował. Trzeba mieć p*zdę w głowie żeby taki głaz kłaść tak blisko drogi. Osobiście ustaliłbym kto bezprawnie postawił tam tą przeszkodę i żądał pokrycia kosztów naprawy auta.

Z tego co mi wiadomo musi być zachowany określony odstęp od drogi aby można było wbijać jakieś słupki, postawić ogrodzenie itp. To nie jest tak, że jakiś wieśniak kładzie sobie co mu się podoba bezpośrednio przy pasie drogowym.

hellbwoi

2016-05-12, 15:49
@up jak ktoś nie potrafi jedździć to mu nawet czerwone mrugające światło nie pomoże.

tarcer123

2016-05-12, 16:02
up też prawda ale stawianie takich przeszkód tak blisko i na zakręcie to zwykły debilizm. Przykładowo chce zjechać po ciemku trochę na bok bo z naprzeciwka skręca samochód ciężarowy i uszkadzam sobie auto. Bo jakiś mirek co ma manie własności i swój teren strzeże jak cnote córki ustawia takie klamoty.

Trzeba było postawić jakieś ogrodzenie czy słupki w odpowiedniej odległości od drogi skoro wam wjeżdżali. A nie wybierać wiejskie metody działania.

Jakie to k***a polskie. Jebnę klamot i mam z głowy. A to że drugi zrobi sobie krzywdę albo szkodę to mam wyj***ne.

Gość z Mondeo dał ciała. Ale ten co postawił tam ten klamot zrobił to niezgodnie z przepisami. Ja bym nie odpuścił na jego miejscu.

Plus dla ludzi co bez wahania pobiegli postawić auto na koła.

PS: http://rokietnica24.pl/stawianie-kamieni-przy-drodze-jest-nielegalne/

kalijanek

2016-05-12, 16:25
jeden zaparkował na trawniku a drugi wyj***ł sie o kamień, idź pan w ch*j

ascarissuis

2016-05-12, 19:16
Już myślałem że to bmw coś odjebie, a tu proszę-ford

NaSiRpl

2016-05-12, 19:29
Wygląda jakby chciał jechać na dwóch kołach, a głaz był jego rampą..
W sumie jakby to ogarnął to niezły Thug Life by był ;)

.Piotrek

2016-05-12, 19:37
tarcer123 napisał/a:

up też prawda ale stawianie takich przeszkód tak blisko i na zakręcie to zwykły debilizm. Przykładowo chce zjechać po ciemku trochę na bok bo z naprzeciwka skręca samochód ciężarowy i uszkadzam sobie auto. Bo jakiś mirek co ma manie własności i swój teren strzeże jak cnote córki ustawia takie klamoty.

Trzeba było postawić jakieś ogrodzenie czy słupki w odpowiedniej odległości od drogi skoro wam wjeżdżali. A nie wybierać wiejskie metody działania.

Jakie to k***a polskie. Jebnę klamot i mam z głowy. A to że drugi zrobi sobie krzywdę albo szkodę to mam wyj***ne.

Gość z Mondeo dał ciała. Ale ten co postawił tam ten klamot zrobił to niezgodnie z przepisami. Ja bym nie odpuścił na jego miejscu.

Plus dla ludzi co bez wahania pobiegli postawić auto na koła.

PS: http://rokietnica24.pl/stawianie-kamieni-przy-drodze-jest-nielegalne/


Ale wiesz że w artykule jest mowa o zajęciu pasa jezdni a nie o stawianiu kamienia obok jezdni?

jinn

2016-05-12, 20:15
hellbwoi napisał/a:

@up Żebyśmy mieli materiał.

A tak na prawde bez tego głazu janusze i mirki rozjezdziliby ten trawnik wp*zdu po miesiącu plus tam jest jakiś rów, zara by się ktoś wpie**olił i marudził, że barierki nie było.


Właśnie. Szkoda, że takiego głazu nie było w miejscu, w którym zaparkował ten czereśniak za kierownicą e46.

fryc88

2016-05-12, 22:12
"filmik ze wczoraj" i już nie chce mi się oglądać.

Ar...........ch

2016-05-12, 22:19
Wojtalx napisał/a:

filmik ze wczoraj



Ze kąd? :-/