18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj z mojego pasa! Kurwaaaaa....

Matzdorf • 2019-08-07, 23:08
Jakość sprzed 10 lat, ale sytuacja znana choć reakcja trochę za zbyt nerwowa
:jezdziec: .






Kierowca suva :idzwch*j:

Z informacji wynika że został "pouczony" :lodowka:

loda_szmato

2019-08-08, 00:04
Mógł być w martwej strefie. Srebrny jakoś dziwnie przy lewej krawędzi jechał.
Nawet się nie dotknęli, ale miło że nie uciekł.

~sensualna

2019-08-08, 00:17
ostatnio jechaliśmy tak samo 2 pasmówka i na lewym jakaś głupia c**a z tel przy uchu blokowała pas równając się cały czas z kolesiem z prawego za uja trąbienie nic nie dawało i gdzie tacy mają rozum?

CoJaTamKurwaWiem

2019-08-08, 04:59
Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?


Japiszon

2019-08-08, 10:21
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?



Żeby go nie wyj***ło wyżej na kolejny pas ruchu

r061071

2019-08-08, 12:20
chiena i tak była do utylizacji

Mietek7567

2019-08-08, 15:09
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?



Zapewne kolega jakiegoś posła ma fabrykę barierek.

loda_szmato

2019-08-08, 19:51
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?



Barierki mają odbierać energię podczas zderzenia. Za barierką różne gówno może być, rowy na wodę itp. Wpadnięcie tam samochodu przy większej prędkości skończyłoby się nawet dachowaniem. Poza tym ktoś musi Cie wtedy z rowu wyciągnąć. Blokujesz ruch. A tak przetrzesz się o barierki czy odbijesz i konsekwencje mniejsze. Może nawet pojedziesz dalej...


czerczil

2019-08-08, 20:19
meczywór na lewym pasie zblizal sie do przekrczenia bariery dzwieku , wiec o blad przy takiej predkosci nie trudno . Szacun za to ze nie zaj***l w ekrany dzwiekochlonne tylko ogarnal temat!! :krejzi:

nostres

2019-08-08, 20:32
Człowiek oglądając takie coś myśli sobie: "a ch*j, wj***łbym się w tego ch*ja, przyjechała by policja, dała mu mandat, zapłaci za naprawy (wiem ze z OC pojdzie), może by to go czegoś nauczylo". A potem masz taką sytuacje i górę biorą odruchy żeby się w gościa nie wj***ć, lądujesz w rowie po dachowaniu a gość spokojnie odjeżdża.

Jak oglądam takie filmiki i widzę informację, że wymuszacz dostaje upomnienie to mnie krew zalewa

zdun

2019-08-08, 20:41
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?


Aby nie zaj***ł w coś innego

MaszSziwe?

2019-08-08, 21:18
I Jak k***a zwykle jakiś idiota bez wyobraźni się zatrzymuje prawie żeby zapisać filmik na kamerce i popatrzeć sobie.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-08, 21:46
Samochód był zły, opony były złe, kierowca był zły.... ja też bym pouczył.

Cz...........as

2019-08-08, 21:46
@MaszSziwe? Zwolnił i prawie się zatrzymał żeby nie wyj***ć w turlające się auto. Skąd miał wiedzieć jak się zachowa samochód po odbiciu od barierek?