18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

*Spierdalaj.

szpajder • 2016-05-09, 23:47
Do Michała Rusinka, byłego sekretarza Wisławy Szymborskiej, zadzwoniła pani z banku:

-Czy mogę rozmawiać z panem Michał Rusinek?

-Tak, przy telefonie, ale ja się deklinuję

-A to przepraszam, zadzwonię później.

*Nazwa tematu to tytuł mojego wyśmienitego suchara :wtf: .

kaiel

2016-05-10, 00:09
-jest mięso mielone?
-mielim...
-to ja poczekam
-mielim wczoraj

emperorzbigniew

2016-05-10, 00:21
Nie do dupy, ale trafione w sedno. Wielokrotnie dzwonią jakieś p*** z call-center i nawet odczytać nie potrafią jak się człowiek nazywa. I chcą, aby im poświęcać czas, jak dla nich jesteśmy po prostu kolejnym rekordem z bazy danych. Walić ich i niech się nauczą odmieniać nazwiska.

KrisCFC

2016-05-10, 00:26
emperorzbigniew napisał/a:

Nie do dupy, ale trafione w sedno. Wielokrotnie dzwonią jakieś p*** z call-center i nawet odczytać nie potrafią jak się człowiek nazywa. I chcą, aby im poświęcać czas, jak dla nich jesteśmy po prostu kolejnym rekordem z bazy danych. Walić ich i niech się nauczą odmieniać nazwiska.



Jeśli "Jakieś p*zdy z call-center" znają Twoje imię i nazwisko pierwsze o co należy zapytać to skąd mają Twoje dane (zakładając, ze masz telefon na kartę). ;)

Nikodem_Szulcc

2016-05-11, 14:18
deklinować
odmieniać rzeczowniki, przymiotniki, zaimki lub liczebniki przez przypadki i liczby

Proszszsz.
Nie nie jestem na tyle mądry żeby wiedziec co to deklinować sie, zerżnąłem z google i Wam podałem, żebyście nie musieli przechodzic przez te męczarnie co ja.

p0lybius

2016-05-11, 14:24
@up

Ale to akurat jest poziom podstawówki, to tak jakbyś się chwalił, że szukałeś w googlach co to jest "iloczyn".

Ahmeden

2016-05-11, 14:25
@up, to dawaj cwaniaku. Oświeć wszystkich :D

Xx...........oJ

2016-05-11, 18:50
@p0lybius Przeceniasz poziom obecnej podstawówki.

Ra...........hi

2016-05-12, 17:33
@p0lybius

Chodzę do podstawówki i mamy znacznie wyższy poziom. Takie teksty to do żłobka :krejzi:

szpajder

2016-05-12, 17:57
Ratoshi napisał/a:

@p0lybius

Chodzę do podstawówki i mamy znacznie wyższy poziom. Takie teksty to do żłobka :krejzi:

Już lepiej było się nie przyznawać... 25 latku ;)