18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj mi z drogi

~Velture • 2017-08-04, 01:14
Jakoś się panowie nie dogadali :amused:


siwybis

2017-08-04, 11:37
Pracowałem kiedyś przez chwile jako operator ciężkiego sprzętu na kilku większych budowach. Panuje tam naprawdę konkretny ruch bo pracuje kilkanaście ekip a każda robi coś innego. Co chwile przyjeżdżają ciężarówki z towarem który trzeba rozładować i przetransportować tam gdzie jest potrzebny. Wszystko zazwyczaj idzie dobrze bo ludzie ogarniają ten chaos ale oczywiście raz na jakiś czas musi przyjechać jakiś dyplomowany ch*j w postaci nadzoru, inwestora, architekta czy innego pajaca który oczywiście swój samochód musi zaparkować jak najbliżej biura budowy bo przecież nie będzie taki brudził sobie butów i spacerem minuta z parkingu to za dużo. Trzeba naprawdę dużego opanowania żeby nie wsadzić takiego ku*asa na widły razem z samochodem i albo postawić na dachu budynku albo zrzucić z tych dwudziestu pięciu metrów.

konował

2017-08-04, 11:47
Z cyklu jak rzucic robote na pelnej k***ie :D

InnyName

2017-08-04, 12:35
@siwybis

W terminalu kontenerowym jest podobnie, tylko że chłopaki pod statkiem pod suwnicą nabrzeżową przy 6 pracujących maja fajną pracę bo stoją na środku, a między nimi śmigają ciągniki siodłowe co kilkanaście sekund, mało tego trzeba patrzeć na głowę żeby żaden kontenerek nie spadł bo kaplica, no i jeszcze trzeba wykonywać swoje obowiązki ....



Ja...........ro

2017-08-04, 12:45
Są prace od których trzymam się z daleka bo są zbyt zj***ne w swojej specyfice albo zbyt niebezpieczne w stosunku do zarobków, że wolałbym być bezdomny niż pracować w takich zawodach jak:
Policja, wojsko, fabryki, wszelkiej maści inwestycje budowlane, place budowy, ogromne magazyny, kontenerowce, ulotkarz, nauczyciel, urzędy... parę by się jeszcze znalazło ale najgorszy zawód z możliwych ociekający czystym sk***ieniem i brakiem godności to call centre i szeroko pojęte "słuchawki". Prostytucja jest dużo godniejszym i bardziej szanowanym zawodem niż to gówno.

nelbox

2017-08-04, 13:36
@up
Ty j***ny leniwy prostytucie!

~Velture

2017-08-04, 14:04
Jaczuro napisał/a:

Są prace od których trzymam się z daleka bo są zbyt zj***ne w swojej specyfice albo zbyt niebezpieczne w stosunku do zarobków, że wolałbym być bezdomny niż pracować w takich zawodach jak:
Policja, wojsko, fabryki, wszelkiej maści inwestycje budowlane, place budowy, ogromne magazyny, kontenerowce, ulotkarz, nauczyciel, urzędy... parę by się jeszcze znalazło ale najgorszy zawód z możliwych ociekający czystym sk***ieniem i brakiem godności to call centre i szeroko pojęte "słuchawki". Prostytucja jest dużo godniejszym i bardziej szanowanym zawodem niż to gówno.


Przekonałeś mnie 8-)
Jakbym był alfonsem to bym ciebie zatrudnił :amused:

Ja...........ro

2017-08-04, 14:58
Velture napisał/a:


Przekonałeś mnie 8-)
Jakbym był alfonsem to bym ciebie zatrudnił :amused:


Spoko, dawaj klientki do r*chania, oby tylko czyste i bez syfa

Sz...........jk

2017-08-04, 22:22
@~Jaczuro

A co niebezpiecznego jest w zawodzie żołnierza? Jak wybuchnie wojna to i tak cywili ginie więcej niż wojskowych, a w czasie P to sobie człowiek postrzela, pobiega, poćwiczy na wojskowym sprzęcie i jeszcze dobrze mu za to zapłacą.

~Velture

2017-08-05, 14:29
Szwejk napisał/a:

@~Jaczuro

A co niebezpiecznego jest w zawodzie żołnierza? Jak wybuchnie wojna to i tak cywili ginie więcej niż wojskowych, a w czasie P to sobie człowiek postrzela, pobiega, poćwiczy na wojskowym sprzęcie i jeszcze dobrze mu za to zapłacą.


Chyba, że wyślą ciebie na bliski wschód abyś ginął za ropę dla hamburgerów :kawa:

Sz...........jk

2017-08-06, 19:43
Na misje to ciężko z własnej woli było pojechać w niektórych jednostkach, a co dopiero gdy miałbym tam zostać z przymusu wysłany. ;)