18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BigCohones

2018-01-03, 10:50
Oby się spełniło :)

TB303

2018-01-03, 10:57
To za mało. Za dużo w polityce jest k***, by je wszystkie pomieścić w jednej rakiecie.

janlew

2018-01-03, 11:06
Zapomniałeś sprecyzować że to mokre marzenie pobolszewickich lewackich ciotek, spijających talmudyczne neoliberalne "prawdy" z oberżniętych sisorów Sorosa i Szechtera.

TB303

2018-01-03, 11:14
janlew napisał/a:

Zapomniałeś sprecyzować że to mokre marzenie pobolszewickich lewackich ciotek, spijających talmudyczne neoliberalne "prawdy" z oberżniętych sisorów Sorosa i Szechtera.


Olaboga, prezesa obrażajo! No jak tak można obrażać tego męża stanu?! On tylko nas okrada i dyma na każdym kroku!
Wy lewackie k***y, przynajmniej "uchodźców" nie mamy! Chwała naszemu panu! Heil Kaczyński! :krejzi:
Tak, zapomniałem leków :amused:

A tak zupełnie serio...

Bo jesteś cholernie monotonny, nudny i przewidywalny do bólu.

Maxi96

2018-01-03, 11:33
Nie wiedziałem że na sadolu są zwolennicy PO i KOD-u...


:ok***a:

TB303

2018-01-03, 11:34
Maxi96 napisał/a:

Nie wiedziałem że na sadolu są zwolennicy PO i KOD-u...


:ok***a:


A wiesz kogo jest więcej? Ludzi "myślących" w prostych kategoriach - A lub B :kawa:

Nienawidzę PiS-u, tak samo jak PO i reszty tych sk***iałych "elit".

nowynick

2018-01-03, 11:45
janlew napisał/a:

Zapomniałeś sprecyzować że to mokre marzenie pobolszewickich lewackich ciotek, spijających talmudyczne neoliberalne "prawdy" z oberżniętych sisorów Sorosa i Szechtera.



jakby połowa obecnego rządu to nie byli post bolszewicy z żydowskich rodzin :mrgreen:

Maxi96 napisał/a:

Nie wiedziałem że na sadolu są zwolennicy PO i KOD-u...


:ok***a:



nie jestem za PO, na Tuska za rządów PO j***łem jeszcze gorzej niż na Kaczyńskiego. O Kempie co zapraszała do siebie uchodźców (tylko zapomniała im swojego adresu podać) nie wspomnę. Dość powiedzieć, że na tyle słaba, że przegrała z Szydło. O gościu, który postanowił zarabiać na frajerach "w obronie demokracji" mam również nienajlepsze zdanie.

Maxi96

2018-01-03, 12:29
Uderz w stół a nożyce się odezwą....

janlew

2018-01-03, 12:50
nowynick napisał/a:

jakby połowa obecnego rządu to nie byli post bolszewicy z żydowskich rodzin



TB303 napisał/a:

Olaboga, prezesa obrażajo! No jak tak można obrażać tego męża stanu?!


Z połową to przesadzasz. Tym niemniej PIS to sojusznik(na razie) do walki z bolszewikami, stalinistami, folksdojczami, nazistami, marksistami i generalnie całym tym antypolskim szambem. Jak już pozbędziemy się obcego lewactwa, dopiero wtedy i sami, rozliczymy naszych rodzimych zwolenników "państwa opiekuńczego".

mrkler

2018-01-03, 18:20
janlew napisał/a:




Z połową to przesadzasz. Tym niemniej PIS to sojusznik(na razie) do walki z bolszewikami, stalinistami, folksdojczami, nazistami, marksistami i generalnie całym tym antypolskim szambem. Jak już pozbędziemy się obcego lewactwa, dopiero wtedy i sami, rozliczymy naszych rodzimych zwolenników "państwa opiekuńczego".

Tak k***a straszliwy sojusznik, taki który r*cha cię w dupę w każdej możliwej pozycji swoją postbolszewicką pałą, a ty masz z tego satysfakcję i wykrzykujesz slogany typu "j***ć lewactwo". PIS to nie jest żadna k***a prawica tylko partia socjalistyczno-konserwatywno-katolska. Myślenie zero-jedynkowe się kłania czyli typowa polska przypadłość "tamci mnie dymali, ale ci dymają trochę lżej więc skoczę za nimi w ogień"