18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RYHOO

2021-04-13, 21:58
trzeba zrobić taki na te sk***ysyny - szczury ze skrzydłami - a w środku cyklon i zgniatara bo tego ścierwa nic nie zeżre

Hyena83

2021-04-13, 22:07
Sęk w tym że kiedyś można było strzelać ze śrutu do szkodników. Sroki, kruki, a nawet gołębie. Teraz wszystko jest pod ochroną

Driver19cm

2021-04-13, 22:30
Jeśli Sroka czy Sójka ma swoje gniazdo w okolicy,

to można być pewnym, ze w tym rejonie nie uświadczysz

wrobla czy innej sikorki

Cezar87

2021-04-13, 22:39
Hyena83 napisał/a:

Sęk w tym że kiedyś można było strzelać ze śrutu do szkodników. Sroki, kruki, a nawet gołębie. Teraz wszystko jest pod ochroną



Kiedys tez mozna bylo strzelac do ludzi ktorzy sa najgorszymi szkodnikami.

kurwicycek

2021-04-13, 22:47
Tak się zastanawiam jaka kara za morderstwo jest przewidziana dla sroki (wrony, czy to to jest) za morderstwo po wprowadzeniu do KK praw zwierząt...

pro_avenger

2021-04-14, 05:42
Hyena83 napisał/a:

Sęk w tym że kiedyś można było strzelać ze śrutu do szkodników. Sroki, kruki, a nawet gołębie. Teraz wszystko jest pod ochroną



Potwierdzam, sęk był w tej desce z prawej ma dole.

Isaburo

2021-04-14, 06:03
k***icycek napisał/a:

Tak się zastanawiam jaka kara za morderstwo jest przewidziana dla sroki (wrony, czy to to jest) za morderstwo po wprowadzeniu do KK praw zwierząt...



Te zwierzaki nie są w stanie stworzyć cywilizacji a co dopiero kodeks karny, weź się ogarnij cymbale. Po moim komentarzu napiszesz aaaaa że jestem debilem bo nie wziąłem pod uwagę tego że to np, zwykła riposta. KK k***a wymyślaj dalej... bez skrupułów bym cię zabił ch*j z ćwiarą pedale .U zwierzaków jest tylko jedno prawo. Prawo natury. Żyj trwaj r*chaj i walcz.Krwa jak ja nienawidzę ludzi chodz sam nim jestem, moje samobójstwo jest nieuchronne. nie mam zamiaru mieć coś z wami wspólnego...

Jacek86s

2021-04-14, 06:37
Isaburo napisał/a:

Te zwierzaki nie są w stanie stworzyć cywilizacji a co dopiero kodeks karny, weź się ogarnij cymbale. Po moim komentarzu napiszesz aaaaa że jestem debilem bo nie wziąłem pod uwagę tego że to np, zwykła riposta. KK k***a wymyślaj dalej... bez skrupułów bym cię zabił ch*j z ćwiarą pedale .U zwierzaków jest tylko jedno prawo. Prawo natury. Żyj trwaj r*chaj i walcz.Krwa jak ja nienawidzę ludzi chodz sam nim jestem, moje samobójstwo jest nieuchronne. nie mam zamiaru mieć coś z wami wspólnego...



Nagraj filmik z samobója. Chociaż tyle z tego pie**olenia.

UkrytaPodNickiem

2021-04-14, 08:11
Hyena83 napisał/a:

Sęk w tym że kiedyś można było strzelać ze śrutu do szkodników. Sroki, kruki, a nawet gołębie. Teraz wszystko jest pod ochroną



są pod ochroną bo takie j***ne cymbały jak ty strzelały do zwierzaków dla zabawy

Hyena83

2021-04-14, 08:21
UkrytaPodNickiem napisał/a:

są pod ochroną bo takie j***ne cymbały jak ty strzelały do zwierzaków dla zabawy



Nie strzelałem bo dla zabawy nie męczę i nie zabijam zwierząt. Ciebie bym ustrzelił w cymbał, a piwo przez przypadek więc się nie liczy

Cz...........as

2021-04-14, 08:32
Driver19cm napisał/a:

Jeśli Sroka czy Sójka ma swoje gniazdo w okolicy,
to można być pewnym, ze w tym rejonie nie uświadczysz
wrobla czy innej sikorki



Kilka sztuk tych czarnobiałych sk***ieli i nie uświadczysz żadnego ptaka śpiewającego. A same drą się jak murzyni na "promocji".

jinn

2021-04-14, 09:08
Driver19cm napisał/a:

Jeśli Sroka czy Sójka ma swoje gniazdo w okolicy,
to można być pewnym, ze w tym rejonie nie uświadczysz
wrobla czy innej sikorki



U mnie za oknem para tych barbarzyńców właśnie buduje gniazdo. Chyba trzeba będzie nasmarować wiatrówkę.

PhantomMask

2021-04-14, 10:19
Hyena83 napisał/a:

Sęk w tym że kiedyś można było strzelać ze śrutu do szkodników. Sroki, kruki, a nawet gołębie. Teraz wszystko jest pod ochroną



Kiedyś to byś dostał z p38 w potylicę i wpadł do dołka na mamusie i tatusia, a teraz pie**olisz w internecie śmieci

:roll:

Dejdwazlote

2021-04-14, 12:23
Łbem tego ku*asa który buduje karmniki w celu produkcji tego typu filmików, biłbym tak długo aż zaspokoiłbym wszystkich zjebow na sadolu