18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specyficzne wschodnie gay party...

Halman • 2021-12-06, 10:53

na koniec imprezki duszy towarzystwa zmiękła rura...

baronturbina

2021-12-06, 11:10
A potem się całowali i liżąc sobie sowieckie dupy, żyli długo i szczęśliwie. Jak by nie dźwięk można by pomysleć ze to typowa Podlaska prywatka.

Lobo24

2021-12-06, 11:12
To jest jeden z powodów dla których Polacy mają powodzenie u Ukrainek. Wiem, że u nas też patoli mnogo. Wiem, że wabi też kasa i obywatelstwo, ale wciąż ukraińscy faceci są często bardziej "dzicy". Robią od wypłaty do wypłaty w między czasie chlejąc i ćpając. I ciągle tylko "blyat' suka, wrot" - zdanie bez tego nie ułożą.

viali7

2021-12-06, 12:35
Żenia- (wikipedia) gnom/krasnal a tudziez konus albo luj. Pochodzenie- chlopi niemającego statusu kozactwa, zamieszkującego tereny Ukrainy Naddnieprzańskiej.

DarioLee

2021-12-06, 12:47
zwykła ruska świnia

Baldzi

2021-12-06, 13:25
Pokazałem ten film przypadkowo spotkanemu Ukraińcowi przy budowie. Zdziwił się i mówi, że nic nadzwyczajnego u nich po prostu tak się bawią zawsze.

CheeseBeluga

2021-12-06, 13:39
Właśnie tak widzę ludzi, którzy twierdzą, ze Ukraińcy są nam bliscy kulturowo.

robsonx79

2021-12-06, 13:58
Tutaj po prostu widać gościa z gatunku rozpie**alaczy imprez - niepotrafiącego pić i się bawić. Kończy się to z reguły brakiem zaproszeń na kolejne imprezki.

a1lp2ha3

2021-12-06, 14:35
Kto nigdy nie zepsuł imprezy niech pierwszy rzuci kamieniem :mrgreen: :lol: :roll: :roll:

luxpiotr

2021-12-06, 16:57
a1lp2ha3 napisał/a:

Kto nigdy nie zepsuł imprezy niech pierwszy rzuci kamieniem


Mogę zacząć?

Achujwamdotego

2021-12-06, 19:15
Maja powodzenie bo obywatelstwo i temu. A druga sprawa jakim trzeba być zerem żeby spotykać się z ukraińska szmata i jeszcze na odsetek rodzine zakładać
Lobo24 napisał/a:

To jest jeden z powodów dla których Polacy mają powodzenie u Ukrainek. Wiem, że u nas też patoli mnogo. Wiem, że wabi też kasa i obywatelstwo, ale wciąż ukraińscy faceci są często bardziej "dzicy". Robią od wypłaty do wypłaty w między czasie chlejąc i ćpając. I ciągle tylko "blyat' suka, wrot" - zdanie bez tego nie ułożą.





:shock:



:-x



:-x



:-?



:-/

sothis

2021-12-07, 00:28
Ach*jwamdotego napisał/a:

Maja powodzenie bo obywatelstwo i temu. A druga sprawa jakim trzeba być zerem żeby spotykać się z ukraińska szmata i jeszcze na odsetek rodzine zakładać



Jakim trzeba być debilem, żeby nie rozumieć, że w każdym narodzie są ludzie wartościowi i odpad twojego pokroju, mozgim potrafiący jedynie wygenerować swoją prostacka interpretację aktualnie modnej propagandy i przeżyć do 10 każdego miesiąca.
Odpadu społecznego takiego jak ty mamy dużo. Nie znam badań określających czy motłochu więcej w pl, Ukrainie czy UK, ale co za różnica czy tu 10,tam 15 a tam 20%, skoro wszędzie takie ludzkie gówno żyje tylko po to, żeby rzadacy mieli czym rządzić i bo ktoś rowy kopać musi.