18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spasibo...

Halman • 2020-10-05, 06:51

dziadek jest bezapelacyjnie zajebisty :amused:

McQurwa

2020-10-05, 07:49
Kulturalni rosjanie, jaka to rzadkość

adnżej

2020-10-05, 07:56
raz potraktowałem tak kumpla psa, gdy podgryzał mi nogawki
od tej pory, a dawno temu to było, jaki grzeczniutki

~_Killa_

2020-10-05, 07:57
Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.

Matt

2020-10-05, 08:03
VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



ch*ja kotu bedzie co ty pie**olisz

mygyry

2020-10-05, 08:04
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypie**olił, żelazna logika

~_Killa_

2020-10-05, 08:21
mygyry napisał/a:

Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypie**olił, żelazna logika



Ogon za ogon, zab za zab. Dziadzio by sie nauczyl ze nie warto dawac kopy pierwszym lepszym na ulicy ;-)

Puczysta

2020-10-05, 08:24
Dziadek zrobił mi dzień. xD

Prof._Kot_Budd

2020-10-05, 09:13
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



Ja pie**ole, jak ja was nie cierpię zoofile. To już podchodzi pod ciężką chorobę psychiczną, Serio myślisz, że temu kotu stała się krzywda w tym momencie ? Byłeś/aś kiedyś na wsi ? Jedź na jakiekolwiek gospodarstwo i zobacz jak żyją prawdziwe zwierzęta (nie te z kreskówek) , tylko nie jedz na fermę, tam byś dostał/a jakiejś traumy albo jebnął/ęła na zawał na wejściu, potem wróć i przestań jeść mięso, nie chcesz być przecież hipokrytą/tką, co nie ?

htp

2020-10-05, 10:32
Puczysta napisał/a:

Dziadek zrobił mi dzień. xD



Tłumacze nie angielskiego idiomu "you made my day" na polski:
- polepszyłeś, poprawiłeś mi dzień (humor)

Zrobić to można komuś dowcip, laskę, łaskę itp.



Prowler27

2020-10-05, 10:45
htp napisał/a:

Tłumacze nie angielskiego idiomu "you made my day" na polski:
- polepszyłeś, poprawiłeś mi dzień (humor)
Zrobić to można komuś dowcip, laskę, łaskę itp.



A ja mam pytanie kto ci zrobił kija w dupie?

Syn_Milionera

2020-10-05, 10:51
Koty to astralni opiekunowie z 5 tego wymiaru. Najprawdopodobniej kot chciał uratować życie gościowi z łady opóźniając jego jazde o kilka sekund które były decydujące w uniknieciu wypadku. Dziadek zabił gościa z łady.

alucard321

2020-10-05, 10:59
Szczerze nienawidzę tych leniwych, zawszonych, liniejących, śmierdzących worków na gówno. j***ne koszty... Eee koty. Żona ma 2. 0 pożytku same straty.

nano50

2020-10-05, 11:02
htp napisał/a:

Tłumacze nie angielskiego idiomu "you made my day" na polski:
- polepszyłeś, poprawiłeś mi dzień (humor)
Zrobić to można komuś dowcip, laskę, łaskę itp.



Ja pie**olę, kolejny poprawny inaczej.

polakwrocek

2020-10-05, 11:38
~VaultQuantumLass napisał/a:

Ogon za ogon, zab za zab. Dziadzio by sie nauczyl ze nie warto dawac kopy pierwszym lepszym na ulicy



A może ktoś go kiedyś kopną na ulicy i teraz oddaje... to sprawiedliwe, tak ?