18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spasibo...

Halman • 2020-10-05, 06:51

dziadek jest bezapelacyjnie zajebisty :amused:

rotek824

2020-10-05, 11:57
kuuuuuurwa jak szanuje typa

wertuqq

2020-10-05, 12:11
polakwrocek napisał/a:

A może ktoś go kiedyś kopną na ulicy i teraz oddaje... to sprawiedliwe, tak ?



Co mu ktoś, kiedyś zrobił? Jprd.

JaTylkonaChwile

2020-10-05, 12:34
koty najgorsze sk***ysnstwo na tej ziemi zaraz po komarach... pojdzie wysra sie sasiadowi do ogrodka i wroci do panci a ona poglaska i da jedzonka. Kotu jak cos odpie**oli to podrapie tak, ze zostaja blizny.

Ciekawostka :

Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpie**alac wlasciciela :D

Nyrewesa

2020-10-05, 12:52
Najlepsza jest ta instalacja ,, co,, na osiedlu. A straty ciepła? A ch*j z nimi.

~Angel

2020-10-05, 12:54
Nyrewesa napisał/a:

Najlepsza jest ta instalacja ,, co,, na osiedlu. A straty ciepła? A ch*j z nimi.



Bo to do suszenia prania zostało stworzone :lol:

silwerbalk

2020-10-05, 15:56
Mnie też wk***iają koty sąsiadki..... Sam jednemu zaj***łem kamieniem bo sk***ysyn mi ryby ze stawku wyławia.... pie**olony sierściuch.... :roll:

200kgnaklate

2020-10-05, 15:58
VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



No szkoda że i mnie tam nie było, też byś dostał kopa

Ivraas

2020-10-05, 18:04
Matt napisał/a:

ch*ja kotu bedzie co ty pie**olisz



Sąsiadowi tak jego pijany brat raz kota załatwił, podobna technika tyle że się przymilał do nogawki, kot pobiegł za stodołę i zdechł. Wbrew temu co się mówi o 9 życiach, to nie wiele trzeba żeby kot jebnął w kalendarz, jedynie do skoków mają cholery umiejętności.
PS. ch*j w dupę temu bratu, obsranemu pijusowi.

JaTylkonaChwile napisał/a:

koty najgorsze sk***ysnstwo na tej ziemi zaraz po komarach... pojdzie wysra sie sasiadowi do ogrodka i wroci do panci a ona poglaska i da jedzonka. Kotu jak cos odpie**oli to podrapie tak, ze zostaja blizny.
Ciekawostka :
Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpie**alac wlasciciela



Zdradzę ci tajemnice, jakbyś miał z głodu zdechnąć, to byś został kanibalem.

23456789

2020-10-05, 18:34
Bardzo dobrze, koty to bardzo niewdzięczne mendy. W pracy mamy kilka dachowców i dajemy im jeść a dziś jak chciałem jednego pogłaskać to mnie dziobnął w palucha.

JaTylkonaChwile napisał/a:


Ciekawostka :
Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpie**alac wlasciciela



W Konstantynowie Łódzkim na stawach rybnych siedział typek z dwoma psami, któregoś razy przeholował alkohol i miał zawał. Psy go opie**oliły tak że policja miała problem to co zostało zidentyfikować.
Jak pies głodny to też człowieka wszamie.

nano50

2020-10-05, 18:56
Ivraas napisał/a:

Sąsiadowi tak jego pijany brat raz kota załatwił, podobna technika tyle że się przymilał do nogawki, kot pobiegł za stodołę i zdechł. Wbrew temu co się mówi o 9 życiach, to nie wiele trzeba żeby kot jebnął w kalendarz, jedynie do skoków mają cholery umiejętności.
PS. ch*j w dupę temu bratu, obsranemu pijusowi.
Zdradzę ci tajemnice, jakbyś miał z głodu zdechnąć, to byś został kanibalem.



Jak jesteś pie**oloną małpą to może i tak.

mohito

2020-10-05, 23:10
mygyry napisał/a:

Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypie**olił, żelazna logika



Krzywdzisz ponosisz karę. Proste.

CaptainTrips

2020-10-06, 14:14
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



uratowal kotu zycie, a ty co dzisiaj zrobiles?

Cudak

2020-10-06, 15:57
mygyry napisał/a:

Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypie**olił, żelazna logika



Ktoś kto jest zdolny by skrzywdzić ufne, bezbronne stworzenie, powinen być wyjątkiem od tej reguły.

Szczypek91

2020-10-06, 21:55
Z dwojga złego lepiej że kot dostał kopa w dupsko niż że został plackiem.

donger

2020-10-06, 22:16
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



Ty to chyba od tej ameby Spurek