18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadochron mu się nie otworzył

Jesse.Pinkman • 2021-10-13, 14:38
Miał pecha - ani główny ani zapasowy ale może jakiś ekspert się wypowie?

JebacatoR

2021-10-13, 21:12
nie chcę się wymądrzać, ale wiem czemu... z tego samego powodu dla którego w MuŻdzkiej armji JUesEj ze śmigłowców skaczą do wody albo po linie w kierunku gleby. Skok pod śmigłowiec ze spoadochronem jest bardzo niebezpieczny gdyż pęd powietrza wytwarzany przez wirnik uniemozliwia bezpieczny skok. Jest technika która to umożliwia ale b. żadko stosowana i w sytuacjach gdy innej opcji nie ma, skoczek ten "plicik" co wyciąga czaszę trzyma w łapie, skacze i stara sie moziwie długo zwlekać ze skorzystaniem ze spadachronu. czeka aż helikopter oddali sie na tyle by pęd powietrza nie poj***l spadachronu.... ot

Pralpunkt

2021-10-13, 21:40
Jak to rusek to nie szkoda

yigebek291

2021-10-13, 21:50
Po prostu skakał na dupę do basenu.

a.dam

2021-10-13, 21:58
Spadochron był zły, jestem ekspertem.

rrr0

2021-10-13, 22:15
Pewnie był zakład, kto pierwszy na ziemi wygrywa :-)

MarekJarek1

2021-10-13, 22:59
youzeck1984 napisał/a:

I tak wolno spadał, wyhamował go „pilocik” taki mini spadochronik wyciągający z plecaka czaszę główną.



Pilocik w spadochronie desantowym?

JebacatoR napisał/a:

nie chcę się wymądrzać, ale wiem czemu... z tego samego powodu dla którego w MuŻdzkiej armji JUesEj ze śmigłowców skaczą do wody albo po linie w kierunku gleby. Skok pod śmigłowiec ze spoadochronem jest bardzo niebezpieczny gdyż pęd powietrza wytwarzany przez wirnik uniemozliwia bezpieczny skok. Jest technika która to umożliwia ale b. żadko stosowana i w sytuacjach gdy innej opcji nie ma, skoczek ten "plicik" co wyciąga czaszę trzyma w łapie, skacze i stara sie moziwie długo zwlekać ze skorzystaniem ze spadachronu. czeka aż helikopter oddali sie na tyle by pęd powietrza nie poj***l spadachronu.... ot



Taa...
Właśnie dlatego skoki ze śmigłowca są w ch*j popularne na całym świecie wśród cywili a dodatkowo w wojsku używają spadochronów desantowych, które nie mają pilocika i otwierają się natychmiast po skoku XD
To są pewnie te słynne skoki, które przeżywa jeden na dziesięciu





On już nie żyje ale jeszcze o tym nie wie ;)

santi68

2021-10-14, 01:34
Uwaga jestem ekspertem

Nie otworzył się i ch*j, los bywa złośliwy

MarekJarek1

2021-10-14, 12:35
santi68 napisał/a:

Uwaga jestem ekspertem
Nie otworzył się i ch*j, los bywa złośliwy



W normalnych armiach żołnierze mają jeszcze zapasowe, jak ten na zdjęciu powyżej.

Ciekawostka: w 2014 pilot szybowca zginął z powodu zabezpieczenia rączki swojego spadochronu trytytką.
Rączka mu wypadała i ją tak zabezpieczył. Aż w końcu pech chciał, że był zmuszony opuścić uszkodzony szybowiec. Wyskoczył i tak sobie leciał ku ziemi.

byszek

2021-10-15, 09:33
jego ostatnia myśl po wyskoku: fajki są, telefon jest, klucze mam, o k***a spadochron!!