18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadek samolotu do wartkiego nurtu

fantastico • 2017-01-26, 20:24
Spadnięcie samolotu w wodę na skutek czego wszyscy zginęli przez katastrofę lub utonięcie. Pilotom nie udało się uratować samolotu i też zginęli.




donkapusta

2017-01-26, 20:40
Ja bym powiedział, że to raczej objęcie spokojnym nurtem lecącego szybko samolotu.

kokos_123

2017-01-26, 21:55
o właśnie tak spadła nasza casa, coś pięknego.

fantastico

2017-01-26, 22:18
donkapusta napisał/a:

Ja bym powiedział, że to raczej objęcie spokojnym nurtem lecącego szybko samolotu.



O, ładne!! Oddaję pokłon!

kothletino

2017-01-27, 00:49
Tragedia tragedia ale to wygląda jakby chcieli pie**olnąć 360 dla szpanu i polecieć dalej.

kamysie2misie

2017-01-27, 09:24
Sadistic który jeszcze do niedawna był elitarnym portalem, który skupiał wokół siebie ludzi mających nieco spaczone/wyrafinowane poczucie humoru leci na ryj jak nie przymierzając samolot z filmiku. Obecnie na 10 nowych filmów 6 jest dodanych przez tą niebieską morde i podpisane pseudo-zabawnym tektem typu "oko wybite przez palec będący w posiadaniu murzyna" - naprawdę to jest takie śmieszne ??? Szkoda bo była to oaza fajnego humoru na pustyni gówna.

qwachu

2017-01-27, 09:58
Ech fantastico, szybka lekcja logiki: Skoro wszyscy zginęli, to logicznym jest, że piloci tez musieli zginąć. Leżeli piszesz oddzielnie o pilotach w tym kontekście to popełniasz błąd logiczny. Jeżeli napisałbyś wpierw, że wszyscy pasażerowie zginęli i piloci, to byłoby OK.

admiralsuchy

2017-01-27, 10:32
qwachu napisał/a:

Ech fantastico, szybka lekcja logiki: Skoro wszyscy zginęli, to logicznym jest, że piloci tez musieli zginąć. Leżeli piszesz oddzielnie o pilotach w tym kontekście to popełniasz błąd logiczny. Jeżeli napisałbyś wpierw, że wszyscy pasażerowie zginęli i piloci, to byłoby OK.



Tyś widział kiedyś logikę u Fantastico? :D

kokos_123

2017-01-27, 11:00
kamysie2misie napisał/a:

Sadistic który jeszcze do niedawna był elitarnym portalem (...)


taa :badyl:
Jak ci się nie podoba to masz przecież hard-a

Voov

2017-01-27, 11:06
Pilot wodował- zaufajcie mi jestem specjalistą.

Kkwwm

2017-01-27, 15:06
Źle skoordynowany zakręt (z ześlizgiem) i utrata siły nośnej. Pamiętajcie, przy ostrych zakrętach przepustnica do oporu, ręka + noga i kulka na środku :)

TB303

2017-01-27, 16:02
@kamysie2misie
To wrzuć jakiś materiał, który humorem pasuje na sadistica, a nie się plujesz, nie dając od siebie nic. Ktoś mając tylko dwa tematy, będzie się pluł do kogoś dającego dużo sadystycznych materiałów, ale uważających je za ch*jowe z powodu... j***nego opisu?! To co ludzie twojego pokroju praktykują to nie jest krytyka, tylko durny hejt nie poparty absolutnie niczym.

Ar...........an

2017-01-28, 20:25
Z litewskiego na polski. Upadek samolotu do wody. Pilotom nie udało się uratować samolotu. W wyniku zderzenia lub utonięcia zginęli wszyscy pasażerowie wraz z załogą.