18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacerek...

~DMT • 2019-11-17, 21:40
Z atrakcjami...

waka91ajmw

2019-11-18, 15:29
twój bug:
''Jestem ciekaw jak wyglądasz. Ciekawe czy kły myjesze codzień, również jestem ciekawe czy w ogóle o higienę dbasz swoją. Pewnie rowa może raz w tygodniu przemyjesz a o twoim fucie gnijacym już nie wspomnę. Ten ' wieloryb' ma wyższy poziom higieny niż ty stary cepie. Siedzisz przed kompem i marszczysz Freda bo nawet nie stać cię na takiego wieloryb. Twój refleks się kończy na szybkim zwaleniu sobie konia. Ty pie**olony gnomie z bagien. I k***a nie odzywaj się bo jedzie ci z mordy. Nie czuję ale wiem że śmierdzisz. I nie pozdrawiam brudasow.''... Masakra ale ból dupy. Pewnie sama/sam masz większą :mrgreen:

DonVictorioVittutis

2019-11-18, 17:23
Twójbug napisał/a:

Jestem ciekaw jak wyglądasz. Ciekawe czy kły myjesze codzień, również jestem ciekawe czy w ogóle o higienę dbasz swoją. Pewnie rowa może raz w tygodniu przemyjesz a o twoim fucie gnijacym już nie wspomnę. Ten ' wieloryb' ma wyższy poziom higieny niż ty stary cepie. Siedzisz przed kompem i marszczysz Freda bo nawet nie stać cię na takiego wieloryb. Twój refleks się kończy na szybkim zwaleniu sobie konia. Ty pie**olony gnomie z bagien. I k***a nie odzywaj się bo jedzie ci z mordy. Nie czuję ale wiem że śmierdzisz. I nie pozdrawiam brudasow.



Oho.
Feministka grubej kości się znalazła.
Mam nadzieję, że grube szkła masz w okularach, bo prawda w oczy kole.

Wiewór

2019-11-18, 17:27
Dobrze, że na niego nie upadła. Zanim by przyjechała straż z hds to by się udusil.

Haylash

2019-11-18, 20:28
I weź k***a sobie wyjdź na spacer.
Wychodzisz sobie rano po j***ne bułki do Żabki jak co dzień, nic zwykłego, a tu ch*j jesteś martwy bo jakiś psychol postanowił umilić sobie dzień zapie**alaniem.

Ciekmasss

2019-11-18, 21:32
Toć on się za nią schował i to on miał szczęście.. true story bro!!!