18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer z psem

FAZA9999 • 2017-03-28, 02:29
W czasie deszczu idzie babcia ze zmoknietym pekinczykiem.
Idzie pijak, patrzy tak raz na babcie, raz na tego zmoknietego pekinczyka i mowi:
- Jaaa... ja nie chce nic mowic, ale c**a pani wypadla...

Dozean

2017-03-28, 02:40
Pekińczyk to ch*jowy pies, jak można takiego flapmorde trzymać.

Radysh

2017-03-28, 12:05
Odpie**olcie się od Pekińczyków. Są zajebiste.
I mądrzejsze niż większość sadoli.

pi...........ja

2017-03-28, 19:56
Pekińczyki i inne małe pso-podobne szczury zachowują się jak większość użytkowników tutaj. Szczeka i się szarpie, że jakie to odważne a wystarczy tupnąć i chowa się za właściciela.

darex99

2017-03-28, 22:52
Nie wiem, czy wszędzie tak jest, ale miałem już okazję mieszkać w Opolu, Wrocławiu i Katowicach, na osiedlach zawsze rozpie**alał mnie widok napakowanych, groźnych i z morderczym wzrokiem sebixów w ortalionie, którzy popie**alali wieczorami z pudelkiem, ratlerkiem lub yorkiem na spacer - widok komiczny :D Pewnie ich karyny sobie kupiły, a później im się tłustego dupska nie chciało ruszyć i biedny 100-kilowy sebastianek musiał napieprzać ze szczurem yorkowym na dwór.

Elalex

2017-03-28, 23:41
Radysh napisał/a:

Odpie**olcie się od Pekińczyków. Są zajebiste.
I mądrzejsze niż większość sadoli.



W tym i od Ciebie. ch*jowe , kropka. Co to k***a za pies ...wk***iony wiecznie na każdego , w dodatku brzydki w ch*j.

jessjess

2017-03-29, 15:14
To z kolei w słoneczny dzień jedzie pijak tramwajem a obok niego stoi kobitka w bluzce z krótkim rękawem i trzyma się górnej poręczy. Spod pachy oczywiście wystają jej włosy. Pijaczek do niej:

-Eee, baletnica! Gdzie z tą nóżką?