18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer po 33 latach przerwy

TT4 • 2017-03-22, 01:01
Przy pomocy egzoszkieletu weteran przykuty do wózka od 33 lat znów używa "swoich" nóg.



Ja tam czekam na to:
spoiler

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-22, 01:10
Phi... ruskie maja takie "egzoszkielety" od kilkudzieciu lat....


KoniecZartow

2017-03-22, 09:48
TT4 napisał/a:

Ja tam czekam na to:

spoiler



Tego typu ładowarki już od kilku lat posiadają Chiny czy Korea, były filmiki pokazujące możliwości pracowników, gdzie egzoszkielet odciąża ciało i pozwala dźwigać solidne ciężary. Myślę, że tak za kilka lat będą wyglądać operatorzy wózków widłowych :-D

janlew

2017-03-22, 10:25
Eeee no, rozwojowe. Ile kosztuje roczny leasing razem z Hindusem z tyłu?

kupaDelfina

2017-03-25, 00:27
Spoko, pozytywnie, ale weźcie tak chwile pomyślcie. Jakimi my jesteśmy cholernymi farciarzami.... Najdłuższy okres pokoju na świecie, technologie, komunikacja i inne bajery. Ale zdajcie sobie sprawę z tego, że kurde tak naprawdę dzisiaj większość przeszkód związanych ze zdrowiem jest do rozj***nia. Zaczynamy (jako ludzkość) kminić nad drukowaniem narządów, ludzie z połamanymi kręgosłupami zaczynają chodzić, trwają badania nad syntetyczną krwią, regeneracja oczu (które jako jedyne starzeją się od urodzenia) czy jakichkolwiek innych narządów już jest możliwa, protezy, sterowanie urządzeniami za pomocą języka. Wybaczcie składnie bo wiadomo piąteczek (piłeś=nie pisz he he), ale kurde to co kiedyś przerażało ludzi i ich po prostu zatrzymywało dzisiaj okazuje się jedynie drogim, a nie niemożliwym do przejścia problemem :D Przecież my wszyscy wygraliśmy w cywilizacyjnego totka. I oczywiście sam fakt ze teraz siedzę upojony procentami w wygodnym fotelu i piszę te bzdety nie bojąc się ze na moją chałupę spadnie bomba czy inny shit czyni mnie farciarzem wśród farciarzy.

BenderXXX

2017-03-25, 02:11
Leniuszek... 33 lata przesiedział.

Bagman

2017-03-25, 02:59
no i po ch*j w starego zainwestowali?

FransFr

2017-03-25, 08:51
Bagman napisał/a:

no i po ch*j w starego zainwestowali?



Zamilcz podróbko...

uFo125

2017-03-25, 12:33
Ładowanie

_H...........r_

2017-03-27, 13:58
Łyłyłył srać, łyłył srać....