18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sosnowiec walczy do samego końca...

Halman • 2018-12-17, 15:25
W jednym z lokali, w centrum Sosnowca doszło do bulwersującego zdarzenia, w trakcie którego ucierpiała grupa obcokrajowców. Jedna z kobiet trafiła do szpitala.
Do incydentu doszło w nocy z piątku na sobotę (14/15 grudnia) w jednym z sosnowieckich klubów. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia oraz Stowarzyszenie Aktywne Kobiety zaatakowani zostali wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności, którzy na co dzień pracują z młodzieżą i osobami niepełnosprawnymi.

– Grupa wolontariuszy obcokrajowców, w tym trzy kobiety, została zaatakowana, pobita i znieważona w klubie, w Sosnowcu. Ochrona klubu biła ludzi krzycząc “Wynocha! To jest lokal dla białych, a nie pieprzonych murzynów!” – mówi Monika Sobańska ze Stowarzyszenia Aktywne Kobiety.

Oprawcami okazali się być ci, którzy sami powinni chronić, a nie atakować. Całą sytuację mieli widzieć właściciele, obsługa i klienci, którzy wypuścili sprawców tylnym wyjściem przed przyjazdem policji. – Klienci i właściciel zamknęli usta. Nikt nie chciał zeznawać, mimo, że w lokalu znajdowało się wielu świadków – dodaje Sobańska.

Zaatakowani obcokrajowcy trafili, z obrażeniami ciała, na pogotowie. Jedna z kobiet, po tym jak została zepchnięta ze schodów straciła przytomność. – Wolontariusze byli kopani, duszeni, popychani i prowokowani – relacjonuje Monika Sobańska. – Oni nie byli agresywni, nikogo nie zaczepiali – dodaje.

Sprawę wyjaśnia już sosnowiecka policja oraz prokuratura. – Mogę potwierdzić, że doszło do konfliktu i przepychanek między uczestnikami imprezy a pięcioma obywatelami Unii Europejskiej z Włoch, Portugalii i Hiszpanii. Ze wstępnych ustaleń wynika, że aktywnie brały w niej udział obie strony. Obecnie ustalamy przebieg tego zdarzenia – mówi podinsp. Mariusz Łabędzki z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

naj***li murzynom i przy okazji samicom, a to przebrzydłe rasisty i seksiści w tym sosnowcu :amused:

link do zródła

ProVVe

2018-12-17, 21:08
Ja pie**ole... Powinni podziękować bo teraz przynajmniej będą mieli badania... Założę się, że kontrolne omijają. Niewdzięczne ku*asy

PieronJasnySzlag

2018-12-17, 21:49
j***n napisał/a:

... Jak w lesie? Jeśli zeznania pokrzywdzonych są prawdziwe,


No właśnie!! Jeżeli są prawdziwe. Co rusz jesteśmy świadkami lewicowej paranoi i propagandy. jak nie opluta arabka w Lublinie, jak nie zmarły od reżymu kaczafiego Diduszko, jak nie kibole w niby tramwaju bijący mudżina... kończąc na prawicowym Wiplerze i jego rzekomego ataku na funkcjonariuszy.

W latach swojej młodości 20-10 lat temu zaliczałem wiele mordowni, spelun, dyskotek o wątpliwej reputacji. Wiele się widziało. Sam też troche stałem w osiedlowej mordowni... teraz mamy 2018 i to zupełnie inne czasy i inna wrażliwość, ludzi oburza cierpienie świątecznych karpi a tu historia rodem z początku lat 90tych z jakiejś nazi zlotu. Reasumując - historia tak prawdziwa jak wafelkowe urodziny hitlera w Wodzisławiu.

Loaloa

2018-12-17, 22:32
Cytat:

Tak było. Na pewno wpie**ol dostali za nic, a kto uważa, że jest inaczej ten rasista, seksista, nazista, onanista.



Wziąwszy pod uwagę fakt, że mieli do czynienia z polactwem i do tego z Sosnowca, jest jak najbardziej możliwe, że dostali wpie**ol za nic.

Cytat:

Polski trójkąt bermudzki :amused:



Wierzchołki tego trójkąta powinny znajdować się w Ustrzykach, Suwałkach i Świnoujściu.

modoc

2018-12-18, 05:30
Po pierwsze to byli etiopczyczycy
Po drugie nachlani w 3 d
Po trzecie sami zaczęli dokazywać na miejscu
Po czwarte jest to zemsta tej lewackiej spedaliny za to że chcieli ich wyrzucić z lokalu

janlew

2018-12-18, 08:26
Muszę powiedzieć że tym razem brawo Sosnowiec. Niech wiedzą że czarny kolor skóry uprawnia do robieniu rozpie**olu, gwałtów i bezkarności na terenie UE, ale nie w Polsce. Brawo!

poligon6

2018-12-18, 08:36
Oj tam. To pewnie kolejna ustawka z TVN-u skonczyły im sie wafelki to wysłali statystów. w koncu zaoszczedzili 20 tyś, nie to co z urodzinami Hitlera w lesie.

Sonal

2018-12-18, 08:46
Tam jest napisane OBYWATELE "(…) z Włoch, Portugalii i Hiszpanii" - obywatelstwo to tylko akt administracyjny, a to oznacza, że po tym zakamuflowanym "obywatelem" może się kryć zwykły afrykańczyk.

To tak jak w murzynowie… znaczy Londynie masz w ch*j obywateli Wielkiej Brytanii.... z wszystkich zakątów globu, tylko nie z Europy.

Wiewór

2018-12-18, 08:50
Myślę, że rasizmu żadnego nie było. Po prostu Polska to taki dziki kraj gdzie jak idziesz potańczyć do klubu to musisz liczyć się z tym, że dostaniesz nożem w brzuch ktoś ci wybije zęby albo zostaniesz skopany przez ochronę przed wejściem.
Po prostu polaki się bawią.

krasnal_hałabała

2018-12-18, 10:02
@up, Płaci ci ktoś za szkalowanie Polaków na każdym kroku?

mit2

2018-12-18, 12:11
Abraxus, nie łaź po klubach w koszulce antify, to cię nikt nie będzie napie**alał.

Czasami napiszesz coś sensownego, ale większość twoich postów to jakieś rakotwórcze gówno. Ogarnij się człowieku, bo się przykro robi. Nie próbuj robić z siebie drugiego loaloa - jeden taki zjeb na tym portalu to aż nadto.

ziajos

2018-12-18, 23:49
Jak widać Abraxus i Loaloa lubią mieć murzyńskie lub arabskie pindole w okrężnicy.
Ale loaloa robi to z wdzięczności za to, że może u turasa tyrać na zmywaku. A Abraxus jest zwyczajnym zjebem.

JedkerTC

2018-12-19, 00:23
Sosnowiec, jak ty mi zaimponowałeś teraz. :D

reltiH

2018-12-24, 03:59
Brawo Sosnowiec! Brawo ochroniarze!