18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sosnowiczanin zawitał do Bielska

Matzdorf • 2020-03-11, 16:15


Wysiadł pewnie z tej mazdy...
Po gazie k***a, po gazie !!! :plzdie:

koras24

2020-03-11, 17:48
Chodził bej razy kilka...

Ca...........on

2020-03-11, 18:11
Podobieństwo jest uderzające!


ProVVe

2020-03-11, 18:12
Rozj***łbym mu te j***ne google i czapeczkę na ryju za pizgniecie w furę... j***ne ciotowate hiphopowe-hipstery w wiszących szmatach... Takie same gówno jak p*zdy w rurkach... Jestem ciekaw do jakiego kolesia pajacował j***ny pedryl... Pewnie jakiś przeciętniak albo kruszyna i się p*zda poczuła mocna............... :fuck-off:

Ca...........on

2020-03-11, 18:14
ProVVe napisał/a:

Rozj***łbym mu te j***ne google i czapeczkę na ryju za pizgniecie w furę... j***ne ciotowate hiphopowe-hipstery w wiszących szmatach... Takie same gówno jak p*zdy w rurkach... Jestem ciekaw do jakiego kolesia pajacował j***ny pedryl... Pewnie jakiś przeciętniak albo kruszyna i się p*zda poczuła mocna...............



Ale żeś mu powiedział! Na pewno by się zesrał w majtki, gdyby się przestraszył!

dżonyłojlker

2020-03-11, 18:28
ProVVe napisał/a:

Rozj***łbym mu te j***ne google i czapeczkę na ryju za pizgniecie w furę... j***ne ciotowate hiphopowe-hipstery w wiszących szmatach... Takie same gówno jak p*zdy w rurkach... Jestem ciekaw do jakiego kolesia pajacował j***ny pedryl... Pewnie jakiś przeciętniak albo kruszyna i się p*zda poczuła mocna...............



"Ludwiku Dorn i Sabo! Nie idźcie tą drogą!"

pieckamm

2020-03-11, 19:21
nuu czas sie przyzwyczajac...

zdun

2020-03-11, 19:26
Caramon napisał/a:

Podobieństwo jest uderzające!



Kubica?

PanPieczara

2020-03-11, 19:49
ProVVe napisał/a:

Rozj***łbym mu te j***ne google i czapeczkę na ryju za pizgniecie w furę... j***ne ciotowate hiphopowe-hipstery w wiszących szmatach... Takie same gówno jak p*zdy w rurkach... Jestem ciekaw do jakiego kolesia pajacował j***ny pedryl... Pewnie jakiś przeciętniak albo kruszyna i się p*zda poczuła mocna...............



No ja np. też bym nic nie zrobił bo lubię moje życie zbyt mocno żeby je ryzykować szarpiąc sie z jakims pojebem na środku ulicy. Rozsądni ludzie stronią od przemocy.

wilkoala

2020-03-11, 19:57
PanPieczara napisał/a:

Rozsądni ludzie stronią od przemocy.



To prawda ale życie nauczyło mnie że jeśli jesteś zbyt ugodowy dla pojebów to pojeby cię w końcu zjedzą.
Pojeb od czasu do czasu powinien zebrać przekopkę, albo najlepiej został za twoją sprawą ukarany prawnie lub finansowo, żeby mu w przyszłości bardziej nie odj***ło i skrzywdził kogoś.

Rozjebie

2020-03-11, 20:25
PanPieczara napisał/a:

szarpiąc sie z jakims pojebem na środku ulicy.



No to potrenuj trochę, żebyś nie musiał się szarpać, tylko mógł wyj***ć dwa porządne uspokajacze. Do tego trzeba mieć trochę siły.
PS. - Rozsadek jest nudny :D

zonk

2020-03-11, 20:42
wilkoala napisał/a:

To prawda ale życie nauczyło mnie że jeśli jesteś zbyt ugodowy dla pojebów to pojeby cię w końcu zjedzą.
Pojeb od czasu do czasu powinien zebrać przekopkę, albo najlepiej został za twoją sprawą ukarany prawnie lub finansowo, żeby mu w przyszłości bardziej nie odj***ło i skrzywdził kogoś.



W sumie masz rację. Sam przechodzę przez takie gówno w robocie. Niestety pojeb jest 2 razy większy i ma masę i trudno będzie go położyć. A zabić go nie mogę bo nie pójdę siedzieć za zwierzę.

skubidu

2020-03-11, 21:20
Kara smierci za takie zachowanie

ProVVe

2020-03-12, 01:07
Coordinator napisał/a:

No to potrenuj trochę, żebyś nie musiał się szarpać, tylko mógł wyj***ć dwa porządne uspokajacze. Do tego trzeba mieć trochę siły.
PS. - Rozsadek jest nudny



Na upartego nie musi trenować... Kop albo kolano na wory i nie ma ch*ja we wsi, żeby nie klęknął z "wrażenia" ... Później może sobie robic wykończeniówke na jego japie jak pan wiesiu na robocie... Byle jak :-D

zonk napisał/a:

W sumie masz rację. Sam przechodzę przez takie gówno w robocie. Niestety pojeb jest 2 razy większy i ma masę i trudno będzie go położyć. A zabić go nie mogę bo nie pójdę siedzieć za zwierzę.



A macie w tej robocie schody (tylko porządne a nie jakies 2 stopnie)? Jeśli tak sprzedaj mu kopa w plecy... Sprawdzone w pubie. Tyle, że gwarancji na przeżycie nie daje bo zawsze może ch*jowo upasć nawet jakbys mu po mordzie nastrzelał... Opcje trucia (niech wysra jelita), niszczenia własności też go wk***ią. Na bank kolejna sprawdzona metoda to gazem naładuj mu po pysku, a później obijaj jak alfons k***ę za kiepski utarg

Pamiętaj na takich cwe*i i cwaniaków co się rzucaja na słabszych/mniejszych nie stosuję się zasada "honorowa solówa"... Najlepiej chyba gaz i wez rurke kwasiaka czy tam batona i napie**alaj jak leci... Groszowe sprawy

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-12, 01:49
Dzisiaj nie jest tak,że nie możesz znaleźć sobie innej roboty.Praca to nie dyskoteka,gdzie dasz sobie z kimś po ryju i pójdziesz do domu.W pracy siedzisz w miesiącu 168 godz.masz przyjść zrobić swoje i wyjść,a nie planować morderstwo czy pobicie.Jak pracujesz w miejscu,gdzie ludzie bardziej,niż pracą zajmującą się sobą nawzajem tworząc sztuczne problemy,to czekasz do wypłaty i sp***alasz w jakieś normalne miejsce,bo w pracy za długo siedzisz z innymi ludźmi,żeby sobie nerwy szarpać z idiotami.