18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sortownia paczek w Chinach

Pantilion • 2018-11-18, 06:37
Radzą sobie :krejzi:


MarcinWrc

2018-11-18, 18:18
@ellsworth
Widzę, że nie wiesz, to Ci wytłumaczę - poczta chińska oferuje darmową przesyłkę w jakiekolwiek miejsce na świecie jeśli tylko waga i rozmiary paczki nie przekraczają jakiegoś tam chińskiego progu. Więc nie jest to wcale widzimisię wysyłającego. Dla porównania - kupując jedną rzecz miałem do wyboru wysyłkę z Chin za bodajże 0.20$ lub z Francji za jakieś 80€. Tak, po przekroczeniu wspomnianego progu rozmiaru/wagi, cena przesyłki nie rośnie nagle jak poj***na, tylko dalej są to prawie zerowe koszty

feku2710

2018-11-18, 19:06
W oczekiwaniu na paczkę z Aliexpress :-D

kreatywnakrowa

2018-11-18, 20:26
alexandrus napisał/a:



11.11 na Ali to ściema. normalna cena jest zawyżona, aby na wyprzedaży 11.11 kosztować 1-2 centy mniej. A po 11.11 zostawiają zawyżoną cenę.

Ale tępy lud kupuje, tak jak kupuje na FB scum shop'ach produkty z Ali po cenach +300%.


Kolejny tępy Janusz wszystkowiedzący który k***a aliexpress nie widział na oczy a pie**oli niepytany "mądrości". Przykład okazji z 11.11: nóż Gerber Stongarm Coyote Serrated , cena w Polsce 399 zł, na Aliexpress standardowo ok. 120 zł (w zależności od kursu USD). 11.11 kupiłem u tego samego sprzedawcy kolejne 10 tych noży za 40 zł / szt. Sprzedaję je za ok. 250 zł.

Wiewór

2018-11-18, 20:47
@up na pewno są oryginalne.

PrazekZSZ

2018-11-18, 20:48
pełne kartony roboty

kreatywnakrowa

2018-11-18, 21:17
Abraxus napisał/a:

@up na pewno są oryginalne.


Są, myślisz komu Gerber zleca ich produkcję? Apple też produkuje w Chinach czyli jest nieoryginalne? Gerber to marka Fiskars które produkuje w Chinach, jak wszyscy. Porównywaliśmy z nożem z militaria.pl. Ta sama wytrzymałość stali, absolutny brak różnic.

~Velture

2018-11-19, 07:49
alexandrus napisał/a:



11.11 na Ali to ściema. normalna cena jest zawyżona, aby na wyprzedaży 11.11 kosztować 1-2 centy mniej. A po 11.11 zostawiają zawyżoną cenę.

Ale tępy lud kupuje, tak jak kupuje na FB scum shop'ach produkty z Ali po cenach +300%.


W sklepach w PL stacjonarnych niby inaczej? Też w ch*ja lecą z tymi przecenami i wyprzedażami.
Dzień przed wyprzedażą dopie**alają cenę +100% i ze 100zł masz 200zł a w dzień wyprzedaży mają -50% za okazjonalne 100zł a idioci myślą, że mają okazję życia.

Wiewór

2018-11-19, 12:14
kreatywnakrowa napisał/a:


Są, myślisz komu Gerber zleca ich produkcję? Apple też produkuje w Chinach czyli jest nieoryginalne? Gerber to marka Fiskars które produkuje w Chinach, jak wszyscy. Porównywaliśmy z nożem z militaria.pl. Ta sama wytrzymałość stali, absolutny brak różnic.


Wszyscy tak mówio, że oryginalne bo przecież każda firma produkuje w Chinach.
Jak na razie wszystko co ja zamówiłem i niby miało być oryginalne to jedna wielka kupa gówna.
Zamówiłem parę figurek kolekcjonerskich. Jak przyjechały i je zobaczyłem jakie są oryginalne to rzuciłem psu, żeby je wpie**olił.

kreatywnakrowa

2018-11-19, 13:36
Abraxus napisał/a:


Wszyscy tak mówio, że oryginalne bo przecież każda firma produkuje w Chinach.
Jak na razie wszystko co ja zamówiłem i niby miało być oryginalne to jedna wielka kupa gówna.
Zamówiłem parę figurek kolekcjonerskich. Jak przyjechały i je zobaczyłem jakie są oryginalne to rzuciłem psu, żeby je wpie**olił.


To gdzie mają produkować, na Proxima Centauri? Czytaj komentarze, sprawdzaj rating i kupuj mądrze. Owszem nadziałem się parę razy ale przypuszczałem, że kupuję gówno i nie byłem tym jakoś mocno zaskoczony. Kupuję od chu... rzeczy survivalowych, EDC, akcesoria GSM. Porównuję to z tym co mamy tutaj i wniosek jest jeden - jakość z aliexpress ta sama a nawet wyższa. Plecak kosztujący na Alledrogo 200 kupiłem za 40 i to jest dokładnie ten sam produkt. Pierprzę polskich byznesmenów i nabijanie pinsetplusom kasy moim VATem od zakupów.

Wiewór

2018-11-19, 14:55
Produkować mogą wszędzie na świecie ale przez bezgraniczną zachłanność produkują w CHRL.
Nie twierdzę, że wszystko na ali jest ch*jowe ale jak na razie nie udało mi się kupić nic wartościowego.

ellsworth

2018-11-20, 20:46
feku2710 napisał/a:

W oczekiwaniu na paczkę z Aliexpress :-D


No, raz miałem problem z paczką z Chin. Przebyła pierdylion kilometrów, przeszła przez niezliczonych pośredników i wiesz kto wyłożył dostawę? Nie zgadniesz... Poczta Polska "bo mieliśmy awarię systemu i zaksięgowało nam wszystkie przesyłki z tego dnia jako dostarczone". Bez komentarza.