18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Son Goku na chmurce

WeedLover • 2016-02-25, 11:02
Zajebisty pomysł!
Tak Japonia to pedalstwo itd., ale lepiej wklejcie grafikę gdyby ktoś nie wiedział.


C.Z.E.S.I.E.K

2016-02-25, 11:56
Dobry patent , ale się przyczepię. To nie Japonia, a Tajwan.....
1. Tytuł filmiku "Goku rides Nimbus in Taipei". Taipei jest na wyspie Tajwan, prowincja Republiki Chińskiej, nie uznająca zwierzchnictwa Chin. (isitsaturday dzięki za zwrócenie uwagi)
2. Napisy są w języku chińskim (miejscowa odmiana).
3. Ruch drogowy na nagraniu jest prawostronny, w Japonii jest lewostronny.

WeedLover

2016-02-25, 12:04
czesiek99, ktoś się tym przejmie wlepiając grafikę o mandze? Raczej nie. Ale fajnie, że poprawiłeś fakty, dzięki.

sanitycheck

2016-02-25, 12:19
Cytat:

1. Tytuł filmiku "Goku rides Nimbus in Taipei". Taipei jest na wyspie Tajwan, należącej do Chin.



Tylko w marzeniach CHRL (komunistycznych Chin). Na wyspie Tajwan są pozostałości suwerennego państwa - Republiki Chińskiej. Zmilitaryzowane do granic w obawie przed komunistycznym sąsiadem. Znane z produkcji elektroniki (Foxconn, ASUStek, Acer, MSI i wiele innych) Ostatnia prowincja legalnego rządu Chin, zanim w drodze krwawej rewolucji władzę przejął Mao.


is...........ay

2016-02-25, 12:21
@3up: 1. Postać z anime. Anime jest z Japonii, która należy do Oceanu Spokojnego, tylko jeszcze za mało atomówek na nią spadło.
2. Tajwan jest niepodległym państwem.
3. Napisy w języku chińskim i japońskim są takie same, poza tym ich pedalskim sylabariuszem.
4. Japonia to pedalstwo.

Oponka

2016-02-25, 12:26
isitsaturday napisał/a:


3. Napisy w języku chińskim i japońskim są takie same, poza tym ich pedalskim sylabariuszem.



a ruscy i polacy to jeden naród.... idź się jebnij w ten pusty dekiel :ja_pie**ole:

is...........ay

2016-02-25, 12:59
@up: Ech, nie chce mi sie dyskutować w temacie tfu! japonii. Dopowiem jeszcze tylko, że wszystkie żółtki wyglądają tak samo. :hitler:

nowynick

2016-02-25, 13:30
:roll:

Wy tych Japończyków to nie lubicie z konkretnych przyczyn (jak testy w obozie 731, tym co odpie**alai na Filipinach, Korei, Birmie) czy tak dla fejmu czy powtarzania sloganów?