18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solówka na gitarze

CrazyEdek • 2014-07-14, 18:02
No i gitara.


contowsky

2014-07-15, 08:43
ja pie**ole, Rosje to można codziennie na nowo odkrywać :D Jak ktoś by program o zwiedzaniu Rosji zrobił to zbiłby fortunę (albo jego by ładnie zbili)

miko666

2014-07-15, 11:43
p*zdziec... gitarzystka pati i tak ma lepszego skilla.

Hellski

2014-07-15, 11:49
@Darkmic
Wstydził byś się takie bzdury pisać. To jest zwykła gitara klasyczna i podpiąć to se do niej możesz kostkę, ale chyba tylko rubika i to na superglue. Nie wiem, kto ci dał te piwa, ale sam też musiał być niezłym tępakiem.
A jeśli już przy przetwornikach jesteśmy, to do klasycznej gitary zakłada się niemal zawsze struny nylonowe - spróbuj osiągnąć dobre działanie przetwornika przeznaczonego do przetwarzania ruchu metalowych strun ze strunami z tworzywa, a potem wróć i opowiedz o wrażeniach. W końcu rzecz trzecia - koleś gra palcowaniem,a ewidentnie słychać dźwięk z uderzeń kostką (najprawdopodobniej dość grubą i twardą) o struny i to struny metalowe. Więc schowaj dupę do budy i zamilknij.
A do kolesia, który pisał o "wifi" - żeby system bezprzewodowy działał to i tak podpinasz kabel, tylko on nie jest podpięty wtedy do wzmacniacza tylko do umieszczonego przy gitarze lub przy pasku grającego transmitera.
"Eksperci" się znaleźli, ale innych od "ekspertów" wyzywają!

Akate

2014-07-15, 12:44
@Hellski
Tak sie składa, że gitara klasyczna może jeszcze mieć przetwornik piezoelektryczny w mostku - taki, który reaguje na wibracje mostka. Tak sie da to obalić. Brak kabla - tu masz rację, kabel zawsze gdzieś jest.
Niezbity zostaje jedynie problem z palcowaniem i dźwiękiem kostki. :D

Mateusz.K

2014-07-15, 14:03
1666 Piw szatańsko

Radysh

2014-07-15, 15:19
Cyganejro, no ni ch*ja piwa nie dam bo bym się zborsuczył.

havik

2014-07-15, 17:15
Perkusista też ma fajnego ride który brzmi jak hi-hat :D

ja...........03

2014-11-13, 13:00
jestem mega ekspertem słychać że grane było na aktywnych emg i prawdopodbnie jakimś super gainowym piecu mesa boogie