18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solóweczki

QastroleQ • 2021-01-07, 16:43
Kompilacja szybkiego wpie**olu


plastic

2021-01-07, 16:53
po ok roku na tej stronie stwierdzam, ze przydalby sie jakis poradnik, jak radzic sobie w sytuacji kiedy ktos cie podnosi clelem rzucenia o ziemie.... jakos w morde nigdy nie obawialem sie dostac, ale to rzucanie mnie niepokoi.

Rozjebie

2021-01-07, 17:20
plastic napisał/a:

po ok roku na tej stronie stwierdzam, ze przydalby sie jakis poradnik, jak radzic sobie w sytuacji kiedy ktos cie podnosi clelem rzucenia o ziemie.... jakos w morde nigdy nie obawialem sie dostac, ale to rzucanie mnie niepokoi.



W momencie rzutu zamiast odruchowo wyciągać ręce do ziemi w celu zamortyzowania to chwytasz się za szyje/ głowę rzucającego i chowasz swoja głowę w swoje ramiona.
Natomiast jeśli chwyci Cię od tyłu to znaczy, ze popełniłeś podstawowy błąd - odwróciłeś się do przeciwnika plecami

chorym

2021-01-07, 17:36
plastic napisał/a:

po ok roku na tej stronie stwierdzam, ze przydalby sie jakis poradnik, jak radzic sobie w sytuacji kiedy ktos cie podnosi clelem rzucenia o ziemie.... jakos w morde nigdy nie obawialem sie dostac, ale to rzucanie mnie niepokoi.



przytyj do setki

BigBertha

2021-01-07, 20:01
W sumie nic ciekawego oprócz ostatniego typa, który postanowił zostać dyrygentem.

cinekpsw

2021-01-07, 20:19
odkąd wchodze na crazyshit tutaj oglądam powtórki ;>

Noside

2021-01-07, 20:37
Że też temu na początku mózg uszami nie wyleciał :shock:

mcclay

2021-01-07, 22:36
Te smoluchy to naprawdę poj***ne... Gdzie bym nie widział to ch*j...do zaj***nia paralitycznego ch*j wi z jakim końcowym skutkiem...

Marcin1878

2021-01-07, 23:22
Julia dobre półk***ie

Galin

2021-01-08, 01:41
Żeby zrobić taką akcję z przerzutem, w kontrolowanych warunkach solówki jak typ z pierwszej akcji, to trzeba być idiotą. Brak abstrakcyjnego myślenia. Nie mówiąc o tych, którzy go podkręcali.

kcprwwl1

2021-01-08, 18:18
plastic napisał/a:

po ok roku na tej stronie stwierdzam, ze przydalby sie jakis poradnik, jak radzic sobie w sytuacji kiedy ktos cie podnosi clelem rzucenia o ziemie.... jakos w morde nigdy nie obawialem sie dostac, ale to rzucanie mnie niepokoi.



Pierwszę czego uczą np na jiu jitsu to pady. Ćwicząc ję wyrabiasz nawyk przyciąganie brody do klatki piersiowej aby lecąc do tyłu nie walić nią o ziemie. Najczęściej tylko tyle wystarczy. Jakoś na walkach MMA po rzucie/wyrwaniu ludzie nie tracą przytomności.

LaChupacabra

2021-01-09, 01:45
plastic napisał/a:

po ok roku na tej stronie stwierdzam, ze przydalby sie jakis poradnik, jak radzic sobie w sytuacji kiedy ktos cie podnosi clelem rzucenia o ziemie.... jakos w morde nigdy nie obawialem sie dostac, ale to rzucanie mnie niepokoi.



Jak ktoś cię podnosi to już sp***oliłeś. Jeżeli cię jeszcze nie podniósł to należy obniżyć środek ciężkości ciała np. uginając kolana, wypinając tyłek w przeciwnym kierunku do przeciwnika. Można potrenować też z 2-3 lata judo/zapasy to nikt cię nie rzuci ;)

chorym napisał/a:

przytyj do setki



100-kilowym koniem też można jebnąć o ziemię.

Private677

2021-01-09, 05:56
Ten na końcu zaczął rapować

St...........on

2021-01-10, 00:45
chorym napisał/a:

przytyj do setki



Ha! na to też jest sposób, włazisz zgięty karkiem pod żebra kolca i podnosisz go kręgosłupem, podrzucasz nad głowę , a potem myk, łamiesz go w pół jak zapałkę na kolanie. Nawet jak kręgosłup mu nie chrupnie, to bankowo lecą żebra ( trik nie dla suchoklatesów- musisz mieć wytrzymałe kości, bo inaczej tobie chrupnie kolano ;) )