18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pokson

2014-09-20, 18:10
Żeby jeden wysiadający policjant zrobił taki popłoch wśród tłumu........

qhash

2014-09-20, 18:19
rozstrzelał bym to całe j***ne bydło

a potem oczywiście każdy z tych frajerów gada, jaka to policja jest be

RockyWood

2014-09-20, 19:40
tam przydałby się wulkan na dachu radiowozu :)

hamusq

2014-09-20, 19:43
Juz to dzisiaj pisalem. j***nce odwazne, dopoki policjant sie nimi nie zainteresuje... A potem tylko skowyt w tv, ze ich zly policjant pala przez leb potraktowal :emo:

TakiTamSobieSadol

2014-09-20, 20:58
Według mnie jak policja kogoś ściga i jakiś kretyn staje policji na drodze (w celu uniemożliwienia zatrzymania) to policjant powinien wcisnąć najpierw gaz, później wycieraczki a na końcu złapać uciekający samochód ;)

Dziku11

2014-09-20, 21:39
@All up czy nie zastanawialiście się czemu on uciekał i czemu ci wszyscy ludzie są jak to ujął autor tak solidarni. Bo po mojemu to organizowali sobie wyścigi czy jakieś tam inne rzeczy a tamten gościu zaczął się popisywać i taki jest efekt. Nic nikomu nie robił, nie stanowił zagrożenia społecznego i dam sobie rękę uciąć, że nie popełnił żadnego przestępstwa, tak więc nie macie racji, że policja taka dobra, powinna tych ludzi taranować. rozstrzeliwać itd. Policja ma służyć a nie się przypie**alać do niewinnych osób. PS. Z ręką przesadziłem, niemniej jednak jestem prawie pewny.

luxpiotr

2014-09-20, 23:47
Cóż, tylko jedno słowo przychodzi mi do głowy - bydło. Karabin maszynowy na dachu i wioooo

kr...........81

2014-09-21, 09:51
jak by wysiadł zaczoł by odrazu strzelać do murzynów widać że się brudasy czegoś w życiu nauczyły

~Velture

2014-09-21, 10:05
Cytat:

Według mnie jak policja kogoś ściga i jakiś kretyn staje policji na drodze (w celu uniemożliwienia zatrzymania) to policjant powinien wcisnąć najpierw gaz, później wycieraczki a na końcu złapać uciekający samochód ;)


pie**olisz. Po włączeniu wycieraczek powinien użyć spryskiwacza a dopiero dalej jechać. Bezpieczeństwo to podstawa.

ElManiure

2014-09-21, 23:41
pokson napisał/a:

Żeby jeden wysiadający policjant zrobił taki popłoch wśród tłumu........



pewnie był biały ten policjant :niggasmile: