18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczyste czoło jednośladowe

fantastico • 2018-04-24, 10:30
Jednoślady dwa weszły na trajektorię kolizyjną przez co dokonało się ich zderzenie zrzucające poszkodowanych na asfalt, gdzie rozsypali się niczym frykasy z koszyka czerwonego kapturka gonionego wilkiem.


~Velture

2018-04-24, 10:48
Ładny pinball :amused:

krzyks_08.0

2018-04-24, 12:48
Niech im asfalt twardym będzie.

styx38

2018-04-24, 19:11
poszli na klasyczną zbitkę,nawet nawet

marianer7

2018-04-24, 19:35
Jak jeden debil tai i drugi

Sonal

2018-04-24, 19:54
Wiadomo, że brać sadolowych motocyklistów zaspokoi mą ciekawość:
- z czego uzurpujecie sobie prawo całkowite ignorowania linii ciągłych?
Nagminnie widzę jak motocykliści właściwie jakby nigdy nie widzieli linii ciągłej, np. wszyscy stoją na zmianę światła - to jeżeli jest wśród pojazdów motocykl - to na 100% wpie**oli się pod prąd przekraczając podwójną ciągła linię.

jedrzej152

2018-04-24, 20:30
Sonal napisał/a:

Wiadomo, że brać sadolowych motocyklistów zaspokoi mą ciekawość:
- z czego uzurpujecie sobie prawo całkowite ignorowania linii ciągłych?
Nagminnie widzę jak motocykliści właściwie jakby nigdy nie widzieli linii ciągłej, np. wszyscy stoją na zmianę światła - to jeżeli jest wśród pojazdów motocykl - to na 100% wpie**oli się pod prąd przekraczając podwójną ciągła linię.



Odpowiadam "bo mogę" :trollencjusz:

A tak całkowicie poważnie, to zakładając powyższą sytuacje wyjeżdżamy za linię bo po to są motocykle, żeby nie stać w korkach a "puszkarze" stoją często jak święte krowy, że nie da się tego ominąć na danym pasie (jak jedziesz osobówką i zjedziesz sobie do prawej lini - czy lewej stojąc na lewym pasie, to motocykl bez problemu Cię minie a jeszcze często się wk***iają i blokują bo taki klient musi stać i wychodzi jego "januszowanie". Ja osobiście wyjeżdzam tlyko jak jest to bezpieczne i wiem że mnie słychać i widać. Oczywiscie sytuacja na filmie to typowa motop*zda i nie popieram.

Sonal

2018-04-24, 22:06
jedrzeju - dziękuję za odpowiedz, ale ja - UWIERZ MI - też mogę sobie jechać pod prąd pasem dla kierunku przeciwnego, mając w dupie linie ciągła itp.
Jednak tego nie robię i nawet by mi to do głowy nie przyszło! Zresztą z obserwacji innych uczestników ruchu drogowego - widzę, że właściwie nikt tak nie robi...
... a jak ktoś robi... to motocyklista.
Naprawdę - dziwne zachowanie.
Mało tego - czasami widujemy tu akcję, że ktoś w samochodzie - tak jak motocyklista ma w dupie linię ciągłą i sobie jedzie pasem awaryjnym (toż to identyczne zachowanie) czy chodnikiem - i WSZYSCY są oburzeni... Hmmm...

jedrzej152

2018-04-25, 07:25
@Sonal bo to wygląda tak, że samochód ma jakieś 2m szerokości, motocykl natomiast jakoś 1/4 tego, po drugie ma dużo lepsze odejście i jest dużo krótszy żeby w razie czego wciskać się z powrotem na swój pas. Mówię tu oczywiście o sytuacji w której przeciwny pas jest wolny. A jeśli Ciebie też wk***ia fakt, że wyprzedzi Cię motocyklista i startuje z "pole position" to pomyśl sobie, że nie wystarczy 1.9 TDI żeby w ogóle za przeciętną 600(sześć-setką) nadążyć. zwłaszcza na starcie. W zasadzie, żeby się ustawić z przeciętną 600ccm to musiałbyś mieć z pińćset kunia.

Sonal

2018-04-25, 10:13
Ale mnie nie wk***ia, że mnie ktoś wyprzedzi - mnie denerwuje "bylejakoś" przestrzegania przepisów... nie tylko przez motocyklistów - choć przyznaj, iż oni w tym niestety przodują. Dla mnie po prostu linia ciągła czy zakaz wyprzedzania, szczególnie przed przejściem, to swego rodzaju świętość.
A jakie są efekty bycia węższym (motocyklem) od samochodu - widać WŁAŚNIE na tym filmiku. I ty uważasz, że jazda pod prąd motocyklem to nic takiego, a Twój "kolega" z kursu (na tym filmiku) przez zachowanie które akceptujesz i chyba popierasz - zrobił z niewinnego rowerzysty kalekę (a może i go zabił).
Takie uzasadnienie łamania przepisów i zasad bezpieczeństwa mnie nie przekonuje. I rozumiem - tak jak napisałem wcześniej - nie masz nic do tego, a nawet też popierasz, iż ktoś innym pojazdem niż motocykl jedzie pasem awaryjnym, powierzchnią wyłączoną z ruchu czy chodnikiem - byle był spełniony warunek, że nikomu nic nie zrobi..... no to niestety działa tylko do czasu...

jedrzej152

2018-04-25, 11:41
@Sonal Mam wrażenie, że nie czytacz moich postów ze zrozumieniem a do tego na siłę próbujesz wykręcić z tego "gównoburzę".

Sonal

2018-04-25, 11:51
OK. Nic nie próbuje. Co mieliśmy sobie popisać - to sobie popisaliśmy. Wracajmy do innych tematów na głównej. :cycuszki:

maczugaherculesa

2018-04-25, 15:18
Lepiej by wyglądało zderzenie motocyklisty i rowerzysty z ciężarówką taki Hat trick. No ale to też nie najgorzej :)