18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Socjologia

hujhujhuj • 2016-02-03, 16:10
Męczy mnie pytanie. Czy jest jakis zawód po socjologii?
.
.
.
.
Oczywiście że jest zawód. I to całkiem spory ;]


:idzwch*j:

bli3

2016-02-03, 16:29
po politologii to samo... :)

w sumie to po większości kierunków
na polskich uczelniach - jest spory zawód :)
Wiem, bo sam sie k***a zawiodłem...

mygyry

2016-02-03, 16:58
Zasada jest prosta, studiuj to w czym pracowałeś, pracujesz, lub masz znajomości a nie k***a jakieś marzenia ściętej dupy

grrronek

2016-02-03, 17:17
pracuję z ziomkiem, który studiował socjologię. przerwał i teraz jest kierownikiem magazynu w firmie. Można więc się w porę opamiętać...

ke...........00

2016-02-03, 17:56
Ja skonczylem socjologie i teraz jestem dekoratorem wnętrz, takze jest spoko :)

1408

2016-02-03, 18:13
"-Synku, gdzieś się wybierasz?
-Do szkoły.
-Poczekaj, mogę cię zawieść.
-Już wystarczająco wiele razy mnie zawiodłeś."

grudzin7

2016-02-03, 18:22
kevin2000 napisał/a:

Ja skonczylem socjologie i teraz jestem dekoratorem wnętrz, takze jest spoko :)



a gdybyś zamiast studiować gównokierunek od razu poszedł do pracy i odkładał kasę to w tym czasie zarobiłbyś na dobrej klasy samochd
podatnicy też byliby szczęśliwsi gdyby ich pieniądze nie były wyjebywane w błoto na każdym kroku :roll:

666trololo666

2016-02-03, 18:23
Zasada jest prosta. Trzeba studiować coś, co was naprawdę interesuje. Jak to was naprawdę interesuje, to będziecie w tym bardzo dobrzy. Człowiek, który jest w czymś bardzo dobry, zawsze się w życiu ustawi. Niezależnie od tego, czy studiuje kulturoznawstwo, socjologię, mongolistykę, fizykę, budowę maszyn czy informatykę.
Problemem nie jest taki czy inny kierunek. Problemem jest masowość. Z masowości wynika ch*jowość. To, że znaczna grupa socjologów nie może znaleźć pracy w zawodzie, to nie wina socjologii jako takiej ani uczelni, na których ci ludzie studiowali. To wina tylko i wyłącznie tego, że są ch*jowymi socjologami.

LeszekCzarny

2016-02-03, 18:31
ŻADEN kierunek nie daje 100% pewności, że będzie się miało robotę. Trzeba mieć coś w głowie, mieć znajomości i jakieś zalety, żeby pracować. Można być kompletnym głąbem, skończyć medycynę i bardzo szybko zakończyć karierę, a można i po socjologii fajnie się ustawić. Nie ma reguły.

Swistac

2016-02-03, 18:57
Cytat:

ŻADEN kierunek nie daje 100% pewności, że będzie się miało robotę. Trzeba mieć coś w głowie, mieć znajomości i jakieś zalety, żeby pracować. Można być kompletnym głąbem, skończyć medycynę i bardzo szybko zakończyć karierę, a można i po socjologii fajnie się ustawić. Nie ma reguły.



Otóż jest kilka kierunkó po których na 100% jest praca:

Przykłady: medycyna, seminarium duchowne.

natking

2016-02-03, 19:16
grrronek napisał/a:

pracuję z ziomkiem, który studiował socjologię. przerwał i teraz jest kierownikiem magazynu w firmie. Można więc się w porę opamiętać...



No nie, k***a wygrał życie :amused:

Lololoney

2016-02-03, 19:19
Fakt, faktem, że humaniści to straszni imbecyle, szczególnie ostatnimi czasy, ale prawda jest taka, że mało kto pracuje dokładnie w tym zawodzie do którego się uczył, więc to najeżdżanie na kierunki humanistyczne zaczyna już być trochę idiotyczne... Ogólnie jakość studiów leci na ryj w ostatnich latach i nie zanosi się na poprawę, zwłaszcza że zalewa nas masa ukraińskich "studentów" których trzeba przepychać na siłę...

BrianGriffin

2016-02-03, 19:42
I bardzo dobrze, że nas zalewają. Wg mnie to dla Ukraińców powinny być jakieś programy ułatwiające start w Polsce albo zniżki w Lidlu. Za 20 lat ktoś będzie musiał utrzymywać emerytów.

McDevil

2016-02-03, 19:53
@up Utrzymają je dzieci, które się z 500+ pojawią :amused:

sidian

2016-02-03, 20:34
Dowcip dedykuję mojej bezrobotnej żonie. Z wiadomych względów.