18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Socjalizm tak bardzo...

poligon6 • 2019-02-22, 09:24
Członkowie Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów przyjęli propozycję zmian dot. nowych obowiązkowych układów bezpieczeństwa montowanych w standardzie w nowych pojazdach. Na liście znalazły się systemy: wykrywania i ostrzegania przed pieszymi i rowerzystami, automatycznego hamowania, inteligentnego utrzymywania pojazdu na pasie ruchu oraz inteligentnego dostosowania prędkości. Ten ostatni system wzbudza wśród kierowców wiele kontrowersji.

https://autokult.pl/33122,poslowie-za-wymuszaniem-ograniczenia-predkosci-samochody-z-nowymi-systemami

Jego zasada działania opiera się na kamerze bądź systemie GPS, dzięki którym auto wie, jaka prędkość jest dozwolona na danym obszarze. Gdy kierowca będzie zbliżał się do tej wartości, auto nie będzie wykorzystywało hamulców (to byłoby niebezpieczne), lecz po prostu zmniejszy dostępną moc. Oczywiście, całkowity kaganiec byłby niebezpieczny, dlatego też kierowca będzie mógł przyspieszyć po mocniejszym wciśnięciu gazu.


Jak widac komunisci z UE nie próżnują. W trosce o dobro obywatela zakładaja kolejny kaganiec. Przaduja w tym komunisci z Polski jak Róża Thun von Frankenstein. ja proponuje w domach zamontowac podsłuchy jakby miało dojść do awantury domowej, wszystko oczywiscie w trosce o obywatela, bo sam sobie nie da rady, urzednik musi go poprowadzić. Swoja droga taki system GPS w autach to marzenie kazdego totalitarnego rzadu.

ag...........th

2019-02-22, 18:20
TB303 napisał/a:

Jaki rząd?



Chyba polski, bo z Ickami coś się pogryźli ostatnio.

poligon6

2019-02-26, 09:37
Niezwyciężony napisał/a:

Coś ci się pie**oli w bani i do zdrowo Smutni panowie będą śledzić jakiegoś lamusa GPSem w samochodzie żeby go zdradą szantażować



Kijowski też był lamusem. Majac dane z przeszłości gdzie sie poruszał mozna poszukac haków. Twój optymizm w obronie naruszania wolności osobistej jest naprawde przezabawny.

Ni...........ny

2019-02-26, 14:39
poligon6 napisał/a:

Kijowski też był lamusem. Majac dane z przeszłości gdzie sie poruszał mozna poszukac haków. Twój optymizm w obronie naruszania wolności osobistej jest naprawde przezabawny.



Ja pie**ole chodzi o to że jesteś nikim, szarym zjadaczem gówna z sadictica i nikogo nie obchodzi co robisz. Więc nawet jeżeli będą mieli możliwość zaglądać ci w dupsko to nie powinieneś się martwić, nie będą tego robili bo szkoda zasobów na szpiegowanie jakiegoś randoma ;-)

A nawet gdyby tak się stało że był by powód żeby cię szantażować to jest proste rozwiązanie, nie rób nic takiego co można by wykorzystać, proste

poligon6

2019-02-27, 16:01
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole chodzi o to że jesteś nikim, szarym zjadaczem gówna z sadictica i nikogo nie obchodzi co robisz. Więc nawet jeżeli będą mieli możliwość zaglądać ci w dupsko to nie powinieneś się martwić, nie będą tego robili bo szkoda zasobów na szpiegowanie jakiegoś randoma



Niesamowita argumentacja. Mnie nie szpieguj to chój mnie to obchodzi. Tylko nie płacz jak ci kaczor dyktarturę wprowadzi i wyjebie w kosmos reszte sedziów, bo sędzia nie jesteś.

Wiewór

2019-02-28, 14:56
Na szczęście w Polsce to nie ma racji bytu bo w moim aucie po ostatniej aktualizacji dalej nie ma mostu, który wybudowano 5 lat temu :D
Producenci aut srają na Polskę.

Ti...........ch

2019-03-01, 00:17
poligon6 napisał/a:

Niesamowita argumentacja. Mnie nie szpieguj to chój mnie to obchodzi. Tylko nie płacz jak ci kaczor dyktarturę wprowadzi i wyjebie w kosmos reszte sedziów, bo sędzia nie jesteś.



Widzę że ze złości glutem monitor zachlapałeś i nawet nie widzisz jakie farmazony pie**olisz :krejzi: