18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sniper Elite ISIS Edition

~Angel • 2018-10-18, 13:33
raz, dwa trzy... snajper patrzy


Azzazel

2018-10-18, 17:15
Hrabia Drapula napisał/a:

ten namierzany od 1:09 daleko był, usłyszał strzał i nawet się zdążył odwrócić, jak by padł od razu by miał szanse



Strzał usłyszał, mówisz? Kule snajperskie są szybsze niż prędkość dźwięku.

BajecznyKrzysztof

2018-10-18, 17:36
wiecie, ze to strzelają k***y z panstwa islamskiego ? wiec średnio jest się czym jarać... po za tym ten frajer, co strzelał w 1:34 nie wziął pod uwagę,ze pocisk opada i typ dostał w jajka :(

freddy.krueger

2018-10-18, 17:48
jakiś małokalibrowy ten karabin nie rozrywa bani jak 0,5 cala :P

siwybis

2018-10-18, 18:16
Strzelec wyborowy to niesamowita jednostka która mądrze ustawiona może trzymać w szachu spore siły przeciwnika. Dlatego też złapanym żywcem snajperom robi się z dupy jesień średniowiecza.

lucilla

2018-10-18, 19:01
Świński ku*as im w odbyt.

Sa...........hi

2018-10-18, 19:59
kickyourheadoff napisał/a:


nie ten pan tylko ci panowie
możesz ich zobaczyć w kongresie, knesecie i zarządach koncernów


Co ty k***a pie**olisz?

wpr

2018-10-18, 20:03
Szparas napisał/a:

Nie rozumiem jednego - dlaczego głowy im tak słabo się rozwalają? Jak korzystają z karabinów snajperskich to muszą mieć kaliber 7.62 albo coś koło tego, a to powinno robić z głowy papkę. Ktoś może się wypowiedzieć?



To proste - czysta propaganda. Większość z tych strzałów prawdopodobnie chybiła celu bądź tylko go drasnęła. Wystraszone niedoszłe ofiary instynktownie dają nura w dół co sprawia wrażenie że padają zastrzeleni. Do tego kozojebcza oprawa audio, wirtualny celowniczek - i można robić kompilację prawie-headshotów.

Swoją drogą na celowniku totalni amatorzy - zero hełmów, oporządzenia, balistyki. Wyszkolenia brak. Część strzałów oddana zapewne do Bogu ducha winnych przechodniów.

kickyourheadoff

2018-10-18, 20:18
PanRewolwerowiec napisał/a:


Co ty k***a pie**olisz?




Nie chce mi się pisać eleboratów.
Poszukaj w necie informacji z poza piko i pudelka, a może w ciszy przyznasz mi rację.

Sa...........hi

2018-10-18, 20:33
@up
Żebym w ogóle mógł przyznać Ci rację to najpierw musisz ją przedstawić (zamiast bełkotu), nie posiadam zdolności czytania w myślach.

Ps: Powiedz mi, na jakiej podstawie stwierdziłeś że czerpię informacje jakiegoś "piko" i "pudelka" (ten drugi portal akurat kojarzę, ale tylko ze słyszenia).

werther

2018-10-18, 20:55
kickyourheadoff napisał/a:




Nie chce mi się pisać eleboratów.
Poszukaj w necie informacji z poza piko i pudelka, a może w ciszy przyznasz mi rację.



Przyznaję ci ELEBORAT za pisownię "z poza".

halux

2018-10-18, 21:13
Fotomontaż na ch*ja psa. Nie da się tego oglądać z tym pie**oleniem...

kickyourheadoff

2018-10-18, 21:38
PanRewolwerowiec napisał/a:

@up
Żebym w ogóle mógł przyznać Ci rację to najpierw musisz ją przedstawić (zamiast bełkotu), nie posiadam zdolności czytania w myślach.

Ps: Powiedz mi, na jakiej podstawie stwierdziłeś że czerpię informacje jakiegoś "piko" i "pudelka" (ten drugi portal akurat kojarzę, ale tylko ze słyszenia).



Słyszałeś może o tym, że wszelkie konflikty zbrojne po 1945 roku spowodowane były w głównej mierze przez słuzby specjalne USA ?Od wojny w Korei po arabską wiosnę. Wierzysz, że pojechali do Iraku szukać broni chemicznej, a do Afganistanu Bin Ladena? Gdzie tu widzisz religię ? chyba w tv. Zamiast się nadymać i pisac pierdy z octem, weź najpierw ogarnij o czym piszesz.

Od niedawna zamiast dążeń narodowo wyzwoleńczych służby zaczęły wykorzystywać Islam jako najgosze zło. Trafiło to na podatny grunt przy nagonce medialnej i powtarzaniu jak tantra, ze każdy wyznawca islamu to zabójca. Po pewnym czasie zaczęło to miec sens, bo arabowie stojąc w obliczu śmierci z rąk amerykanów zaczęli się bronić. Opór został został skutecznie wykorzystany przez media pokazujące ucinane głowy, zamachy, 11 wrzesnia i pół godziny później tancujących arabów, którzy mieli sie cieszyć z obrotu spraw w NY. Nie przeczę, że spory % z tych ludzi to barachło ale wiodąca rola USA, a de facto koncernów naftowych i zbrojeniowych w podpaleniu 1/3 świata jest nie do pominięcia

do pudelka nawiązuję z tego powodu, że Twoja niewiedza jest tak rażąca, że nasuwa podejrzenie o subskrybcję tych portali

chyba, ze trolujesz

Sa...........hi

2018-10-18, 21:53
@up
Bardzo ciekawy tekst, przyjemnie się czytało, naprawdę chapeau bas! Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, a mianowicie, co to ma wspólnego z moją wypowiedzią (tą wcześniejszą)?

Ps: Domyślam się o co ci chodzi, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem bez dopowiadania sobie całej reszty o moim rzekomym światopoglądzie.

Mors_Nigra

2018-10-18, 23:53
Nie wiem jak was, mnie to już nuży jak jasna cholera.