18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sniff sniff

Barnellini • 2021-10-28, 22:27
Nie spodziewał się chyba, że będzie tak źle :D



j***ny kitajec. Fiołków się spodziewał?

joeblacktwo

2021-10-28, 23:13
Tak się przytula do tego w czerwonym ,że pewnie tylne zawory poluzował za szybko

Mzimu

2021-10-29, 00:25
Miałem kiedyś w podstawówce kumpla, który wyciągał gile z nosa, rozciągał na stole, czekał aż uschną i zjadał. Wszyscy prawie rzygali, ale tylko pierwsze kilka miesięcy, potem nastąpiła znieczulica. Żal nam było tylko ładnych, młodych, miłych nauczycielek, które skręcało na taki widok. To były moje pierwsze doświadczenia z Sadolami.

Świat poszedł do przodu i teraz wyciąga się na światło dzienne to, co się znajdzie we własnym rowie. I to jest postęp! I to rozumiem! :D

mazga50

2021-10-29, 04:00
Jedźcie do ChRL, tam wszędzie jebie gównem. Gdy zobaczycie co te Kitajce wpierdzielają, przestaniecie się dziwić, że tam prawie nie znają pojęcia zatwardzenia (i przy okazji chorób jelita grubego). Luźna kupa to standard, dlatego mogą ją robić w kucki. Pyk, i kiszki puste. Ale smród jak z chlewa.

mazga50

2021-10-29, 04:00
Jedźcie do ChRL, tam wszędzie jebie gównem. Gdy zobaczycie co te Kitajce wpierdzielają, przestaniecie się dziwić, że tam prawie nie znają pojęcia zatwardzenia (i przy okazji chorób jelita grubego). Luźna kupa to standard, dlatego mogą ją robić w kucki. Pyk, i kiszki puste. Ale smród jak z chlewa.

Omenick

2021-10-29, 04:39
Ostatnio widziałem takiego typa w sklepie. Robił jakieś orientalne zakupy (wyglądało na przygotowanie do randki) i gadał przez telefon. Tak go ta rozmowa przez telefon zajęła że poczuł się jak w domu i najpierw wsadził sobie łapę w gacie do rowa i powąchał a po paru chwilach jak widziałem go już w innej alejce to podrapał się po jajcach a później przykładał palce do nosa w skupieniu. Współczuję łasce która jadła krewetki z pałeczkami okrężnicy.

bercisko

2021-10-29, 05:24
joeblacktwo napisał/a:

Tak się przytula do tego w czerwonym ,że pewnie tylne zawory poluzował za szybko



Może poczuł obcy płyn w dupie jak na przerwie kolega odwiedził go w kibelku.