18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Śniadanie na plaży

Apolityczny • 2021-03-03, 21:18
To zawsze bardzo romantyczna opcja, no chyba, że uczestniczysz w niej jako danie :krejzi:


JaTylkonaChwile

2021-03-03, 21:26
nawet mi go k***a nie zal - jakie te budlaki są wolne... nie sp***olil? Przypomina mi sie tekst o najglupszych i najslabszych murzynach dajacych sie zlapac w siatke na placy...

r061071

2021-03-03, 21:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

nawet mi go k***a nie zal - jakie te budlaki są wolne... nie sp***olil? Przypomina mi sie tekst o najglupszych i najslabszych murzynach dajacych sie zlapac w siatke na placy...



jaki ty k***a ogrniety jestes dlatego ci wyjasnie, najpierw został ukąszony w noge lub podbrzusze a jak oslabł być może po kilkunastu godzinach zostal znaleziony przez oprawce na plazy kiedy nie był już wstanie sie poruszac

PsikutaBezS

2021-03-03, 21:59
Jedzą i jedzą... i ciągle świeże. Mają łeb... :)

ciepson

2021-03-03, 22:02
Warany ogrzewają tego jelenia żeby nie zmarzł.

CzerstWybut

2021-03-03, 22:52
Przyroda jest k***a okrutna jak nadchodzący komunizm. Też tak będziemy jęczeć jak nas politycy będa obdzierać z resztek godności na rzecz nierobów.

fengar

2021-03-03, 22:56
CzerstWybut napisał/a:

Przyroda jest k***a okrutna jak nadchodzący komunizm. Też tak będziemy jęczeć jak nas politycy będa obdzierać z resztek godności na rzecz nierobów.



zwierzęta chociaż próbują się bronić.

Hubertus999

2021-03-03, 23:38
W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w k***e niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.

Marcin360360

2021-03-04, 00:40
Co na to ta lewicowa kretynka spurek? Wszyscy mamy hesc trawę?

Akki11

2021-03-04, 01:07
Hubertus999 napisał/a:

W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w k***e niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.



Nie do końca. One nie są jadowite. Po prostu nie myją zębów, nie dziwię im się, ciężko im dosięgnąć szczoteczką :amused:
Ponieważ nie myją ząbków, w ich paszczy rozwija się jad trupi, jak dziabną, zakażenie murowane, dlatego właśnie ofiara nie dała rady uciec. Kończyła trud.

nemesisnt

2021-03-04, 02:27
Hubertus999 napisał/a:

W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w k***e niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.



Chyba nigdy biegnącego warana nie widziałeś, pracowałem z nimi we Wrocławskim zoo w k***e szybkie i inteligentne jaszczury.

NiemiecWaszPan

2021-03-04, 02:38
nemesisnt napisał/a:

pracowałem z nimi we Wrocławskim zoo



Chwalisz się, czy żalisz, że musiałeś za 12zł na łape ryzykować życie i dawać żreć waranom i pewnie też sprzątać po nich gówno...?

35i

2021-03-04, 05:07
NiemiecWaszPan napisał/a:

Chwalisz się, czy żalisz, że musiałeś za 12zł na łape ryzykować życie i dawać żreć waranom i pewnie też sprzątać po nich gówno...?



Przynajmniej coś robił, a nie siedział na garnuszku mamusi i pie**olił głupoty w internecie, dzieciaku.

Jan_Z

2021-03-04, 07:30
Akki11 napisał/a:

Nie do końca. One nie są jadowite. Po prostu nie myją zębów, nie dziwię im się, ciężko im dosięgnąć szczoteczką
Ponieważ nie myją ząbków, w ich paszczy rozwija się jad trupi, jak dziabną, zakażenie murowane, dlatego właśnie ofiara nie dała rady uciec. Kończyła trud.



Nie do końca, owszem bakterie się rozwijają u nich w paszczy co napewno pomaga w tej sytuacji natomiast według najnowszych badań same warany posiadają również jad.

pankruk

2021-03-04, 07:53
Sk***ysyny, w far cry 3 ładowałem w to granatami