18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snajper strzelił głupi popis...

Halman • 2021-07-21, 10:06

bo strzelanie w głowę choć skuteczne ze strategicznego punktu widzenia jest bez sensu...
strzela sie w tułów (w tym przypadku bułka z masłem) i oczekuje na kolegów kpr. Kebaba ...

sonico

2021-07-21, 23:01
agent_kosa napisał/a:

Strzelanie do kogokolwiek jest bez sensu a to, że tak się dzieje świadczy o sp***oleniu muzgowym i ślepym wykonywaniu poleceń jeszcze bardziej sp***olonych muzgowo przełożonych, którzy wykonują polecenia tych wyżej sp***olonych, którzy nie mają krwi na rękach oficjalnie tfuuu na te wszystkie wojny, o co oni się zabijają, co warte to wszystko i tak wszyscy trafią tam gdzie mają....do piachu
Taaa wiem mózg nie muzg he he



przeczytałeś kiedyś gdzieś jak się pisze słowo mózg? czy normalnie niedojebie mówić do ciebie?

Mega

2021-07-22, 00:24
Strzelanie do kogokolwiek jest bez sensu a to, że tak się dzieje świadczy o sp***oleniu muzgowym i ślepym wykonywaniu poleceń jeszcze bardziej sp***olonych muzgowo przełożonych, którzy wykonują polecenia tych wyżej sp***olonych, którzy nie mają krwi na rękach oficjalnie tfuuu na te wszystkie wojny, o co oni się zabijają, co warte to wszystko i tak wszyscy trafią tam gdzie mają....do piachu

Taaa wiem mózg nie muzg he he

Może kiedyś się dowiesz czemu się strzela do takich ludzi... daj bóg....

pioter84

2021-07-22, 07:22
agent_kosa napisał/a:

Strzelanie do kogokolwiek jest bez sensu a to, że tak się dzieje świadczy o sp***oleniu muzgowym i ślepym wykonywaniu poleceń jeszcze bardziej sp***olonych muzgowo przełożonych, którzy wykonują polecenia tych wyżej sp***olonych, którzy nie mają krwi na rękach oficjalnie tfuuu na te wszystkie wojny, o co oni się zabijają, co warte to wszystko i tak wszyscy trafią tam gdzie mają....do piachu
Taaa wiem mózg nie muzg he he



Strzelanie do ludzi jest zajebiste ty spedalony dendrofilu.

FourthIllusion

2021-07-22, 23:53
agent_kosa napisał/a:

Strzelanie do kogokolwiek jest bez sensu a to, że tak się dzieje świadczy o sp***oleniu muzgowym i ślepym wykonywaniu poleceń jeszcze bardziej sp***olonych muzgowo przełożonych, którzy wykonują polecenia tych wyżej sp***olonych, którzy nie mają krwi na rękach oficjalnie tfuuu na te wszystkie wojny, o co oni się zabijają, co warte to wszystko i tak wszyscy trafią tam gdzie mają....do piachu
Taaa wiem mózg nie muzg he he



Brak wojen tez zly, zobacz na obecne spoleczne sp***olenie zdewocenie i wszech obecne cioty, pedalstwo i inne gowno, zawsze jakis balans musi byc bo inaczej ludziom odpie**ala