18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutne ale prawdziwe.

cuurniprime • 2021-06-30, 23:06
Czyli prztyczek w nos od amerykanów.


CoJaTamKurwaWiem

2021-06-30, 23:13
E no stary... teraz to przegiąłeś....
W Stanach policja by nie zdążyła dojechać, bo by go ludzie na ulicy go odpalili.

Yena

2021-06-30, 23:15
No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.

cedrikk

2021-06-30, 23:24
Mózg rozj***ny.

Daje 5 gwiazdek.

Heliar

2021-06-30, 23:43
Yena napisał/a:

No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.



Ja bym powiedział, że to w USA masz tolerancję za wszelką cenę, tylko że tam jak coś nie pasuje to cię odjebią.

Miles87

2021-06-30, 23:46
Smutne jak twoj poziom intelektualny, prawdIwe jak zawod twojej starej nocami.

NataliaW

2021-06-30, 23:51
Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w j***nym ciemnogrodzie.

barachlam

2021-06-30, 23:57
Ale ten prztyczek to w ramach leczenia kompleksów po stawianiu pomników przestępcy? Niech się śmieją ale to i tak oni bardziej dupska do r*chania tym swoim jak to nazywają afroamerykanom wystawiają niż cała reszta świata razem wzięta.

NiemiecWaszPan

2021-07-01, 00:11
Unia ma muslimskich kozojebców, Ameryczka ma BLMy, a my mamy Kaczyńskiego... Buahahahahahah...

dankdealz

2021-07-01, 00:13
zalcie sie pieski.. stad i stamtad. Mpebe wam w gardlo

marcino_zly

2021-07-01, 00:40
NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w j***nym ciemnogrodzie.



Ściągać zaczną ich, niestety, polskie szmaty bo mają szał macic.
To główny powód. Bo po co nam oni? Po nic.
Niestety, młodzież w większości męska to spedalone cioty mocne w grupie natomiast część żeńska ma już magistrat a niektóre pewnie doktorat z jebaczki i obciągania a jeszcze liceum nie skończyły.
Niech wrócą czasy kija i klęczenia na grochu.

TheAndyboy888

2021-07-01, 02:46
Yena napisał/a:

No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.



Piszesz to z własnej autopsji, czy z dupy? Albo znajomy znajomego ci powiedział lub przeczytałaś na jakimś kwejku?
W przeciągu ostatnich lat zwiedziłem (także wieczorami) wiele miast całej Europy, takich jak Monachium, Bonn, Hamburg, Amsterdam, Lubeka, Fulda, Saint-Tropez, Sewilla, Gibraltar i wiele innych, których wymienianie zajeło by mi cały dzień.
I wiesz, gdzie ktoś się do mnie przypie**olił?
Właśnie w Warszawie, jak byłem w odwiedzinach u znajomego. Wracaliśmy z baru i oczywiście nie obyło by się bez jakiegoś przyćpanego sebiksa, który musiał sapać swoim ryjem bez powodu tylko po to, żeby dostać od nas wpie**ol.


NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w j***nym ciemnogrodzie.



Wojna PiS/PO widać dalej na topie. Właśnie to jest przykładem ciemnogrodu, który reprezentujesz.
Zamachy w Warszawie? XD Chyba mówisz o tych z 11 listopada co roku.
Jedyny w zasadzie nieudany miał odbyć się pod sejmem. Szkoda, że nie wyszło.
Jakby rządziło PO to mielibyście dokładnie takie same gówno jak teraz.

notak

2021-07-01, 05:32
NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w j***nym ciemnogrodzie.



masz rację, dlatego to tylko kwestia czasu

Pan_Cernik

2021-07-01, 06:21
Hamburgery żeby pokazać jak Europa sra w gacie przed islamistami muszą tworzyć jakieś śmieszna animacje.

Nam z kolei, żeby zobaczyć jak hamburgery srają w gacie przed murzynami wystarczy przeglądarka internetowa.

Wiewór

2021-07-01, 08:36
Ale to już było. Tralala.