18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Smutne ale prawdziwe.

cuurniprime • 2021-06-30, 23:06
Czyli prztyczek w nos od amerykanów.


TheAndyboy888

2021-07-02, 01:13
Yena napisał/a:

Ja nie twierdzę że ty zgubiłeś swój kompas moralny, ja twierdzę że go nie masz. Dalej, dalej obciągaj niemiaszkom, po same kule, wypinaj się do r*chańska. Po prostu nie byłeś w stanie poradzić sobie w Polsce, to niemiecki burdel też sehr gut. I co, chcesz sugerować że zawojowałeś tam świat? Dalej jesteś NIKIM.
Za bardzo Ci łańcuch Pan poluzował i fikasz, dociśnie butem, zesrasz się, to wrócisz do szeregu.





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powtarzam ci już kolejny raz. Jak ty sobie nie radzisz i musisz ciągnąć pały, aby przetrwać, to nie jest to mój problem. Ale nie wszystkich tak wyr*chało życie, tak jak ciebie. p*zdę dostałaś, ale o mózgu już natura zapomniała :D

Wyjeżdżałem z całkiem innych powodów niż życie zawodowe i ostatecznie osiadłem, w tych znienawidzonych przez Polaków, Niemczech. Nie będę ci tłumaczył dlaczego, bo to bardzo długa historia i osoba pusta, taka jak ty nie będzie mogła tego pojąć.

Rozpie**ala mnie ta twoja bezradność, kiedy jedyne co możesz mi powiedzieć, to jest to, "że jestem nikim" :D Miód na moje oczy ten twój płacz w tych postach. Stać cię chyba na więcej ty damo za "5 ojro"

Yena

2021-07-02, 01:28
TheAndyboy888 napisał/a:

Powtarzam ci już kolejny raz. Jak ty sobie nie radzisz i musisz ciągnąć pały, aby przetrwać, to nie jest to mój problem. Ale nie wszystkich tak wyr*chało życie, tak jak ciebie. p*zdę dostałaś, ale o mózgu już natura zapomniała
Wyjeżdżałem z całkiem innych powodów niż życie zawodowe i ostatecznie osiadłem, w tych znienawidzonych przez Polaków, Niemczech. Nie będę ci tłumaczył dlaczego, bo to bardzo długa historia i osoba pusta, taka jak ty nie będzie mogła tego pojąć.
Rozpie**ala mnie ta twoja bezradność, kiedy jedyne co możesz mi powiedzieć, to jest to, "że jestem nikim" Miód na moje oczy ten twój płacz w tych postach. Stać cię chyba na więcej ty damo za "5 ojro"



No mówiłam, za bardzo Ci łańcuch poluzowali i dostajesz do klawiatury. Komp musi stać obok zmywaka. XD Ja po prostu lubię, nabijać się z takich jak ty, kurewek które poczuły Ojro i im się pod jego wpływem narodowość, pochodzenie i język zmieniły. Nauczyłeś się guten morgen i reszta świata to cebula, kawalerze nie warty złamanego grosza.

TheAndyboy888

2021-07-02, 01:36
Yena napisał/a:

No mówiłam, za bardzo Ci łańcuch poluzowali i dostajesz do klawiatury. Komp musi stać obok zmywaka. XD Ja po prostu lubię, nabijać się z takich jak ty, kurewek które poczuły Ojro i im się pod jego wpływem narodowość, pochodzenie i język zmieniły. Nauczyłeś się guten morgen i reszta świata to cebula, kawalerze nie warty złamanego grosza.



Nie reszta świata to cebula, tylko TY. Postaraj się to w końcu zrozumieć.
Skoro nie jestem wart złamanego grosza, to weź mi wytłumacz, dlaczego poświęcasz mi tu już któryś z kolei post? :D
Poj***ło ci się już całkiem, czy zagubiłaś się sama w tym twoim jałowym pie**oleniu?
Albo jesteś z tych, co zawsze muszą mieć ostatnie słowo dla zasady - ch*j wie co, byleby coś napisać/powiedzieć?

Jak masz jakiegoś faceta, to mu k***a szczerze współczuję taką tępą ścierę w domu trzymać
:ja_pie**ole:

Yena

2021-07-02, 01:47
TheAndyboy888 napisał/a:

Nie reszta świata to cebula, tylko TY. Postaraj się to w końcu zrozumieć.
Skoro nie jestem wart złamanego grosza, to weź mi wytłumacz, dlaczego poświęcasz mi tu już któryś z kolei post?
Poj***ło ci się już całkiem, czy zagubiłaś się sama w tym twoim jałowym pie**oleniu?
Albo jesteś z tych, co zawsze muszą mieć ostatnie słowo dla zasady - ch*j wie co, byleby coś napisać/powiedzieć?
Jak masz jakiegoś faceta, to mu k***a szczerze współczuję taką tępą ścierę w domu trzymać



Tobie zostało walenie konia, bo Niemki się Polakom nie rzucają na szyję, albo chłopcy. I jakbyś na to nie wpadł, geniuszu to sam tej "warszafce" jak mnie określiłeś poświęcasz cały wieczór, żeby mnie obrażać tocząc pianę z pyska, bo Ci powiedziałam parę słów prawdy. A co myślałeś że podkulę ogon, przed czymś takim jak Ty i dam sobie ubliżać nie odpłacając pięknym za nadobne? Zamknij się k***a w końcu, weź jakieś proszki na ból tej rozerwanej dupy i idź spać.

CoJaTamKurwaWiem

2021-07-02, 04:06
TheAndyboy888 napisał/a:

...


Yena napisał/a:

....



Ech... kobietę z klasą aż miło poczytać :mrgreen:

Karboksylator

2021-07-02, 14:54
Yena,
pokaż cycki zamiast się z gościem spierać