18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutna historia Azealii Banks...

Halman • 2022-06-13, 08:29

nie masz nic do zaoferowania, pokaż cycki... o k***a nawet to już nie pomaga... :amused:


nebelwerfer

2022-06-13, 08:35
no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem :D

Halman

2022-06-13, 08:38
nebelwerfer napisał/a:

no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem


1. napisz coś o halmanie
2. licz na wirtualne piwa

nebelwerfer

2022-06-13, 08:44
Halman napisał/a:

1. napisz coś o halmanie
2. licz na wirtualne piwa



1. bądź helmanem wrzuć temat na sadola licz na piwka
2. zobacz że ktoś pisze o tobie komentarz i przyjeb się że to dla piwek :D

Halman

2022-06-13, 08:51
nebelwerfer napisał/a:

1. bądź helmanem wrzuć temat na sadola licz na piwka
2. zobacz że ktoś pisze o tobie komentarz i przyjeb się że to dla piwek


3. piw mam już tyle że ich nie liczę bo po co?
4. nie mam czasu na słabiutkie prowokacje...

nowynick

2022-06-13, 08:54
:roll:

olej kto wstawia, podoba się to dajesz piwo, nie to nie...


a co do panienki to w końcu jakaś normalna publika co chciała muzyki posłuchać na koncercie, oby się trend z tego zrobił, bo od 20 lat muzyka kuleje z powodu promowania nieutalentowanych striptizerek udających artystki...

sothis

2022-06-13, 08:57
nowynick napisał/a:

olej kto wstawia, podoba się to dajesz piwo, nie to nie...
a co do panienki to w końcu jakaś normalna publika co chciała muzyki posłuchać na koncercie, oby się trend z tego zrobił, bo od 20 lat muzyka kuleje z powodu promowania nieutalentowanych striptizerek udających artystki...



Zależy na jaki koncert się idzie. Np nigdy nie widziałem, żeby Araya ze Slayera wabił publiczność swoimi lub cudzymi cyckami xp

freddy.krueger

2022-06-13, 10:27
nebelwerfer napisał/a:

no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem



Helman robi robotę nie ma ch*ja we wsi gdyby nie on sadol nie był by taki jaki jest :P a że czasem wrzuca opisy które tylko on rozumie .... życie :)

Maniecky

2022-06-13, 12:55
Podejrzalem szybko o co chodzi...to koncert dla transow i pedalow a owa piosnkarka slynela z krytycyzmu tej spolecznosci, i do tego sie spoznila na koncert.....a poniewaz zj***ne lewaki smiejac sie z religi, same wpadly w jej pulapke, gdzie krytka LGBTQ to grzech smiertelny, wiec zrobili to co lewaki lubia najbardziej, czyli "cancell" jej wystepu.

Wiec piwo dla niej, ch*j w dupe transom.

korowiow777

2022-06-13, 14:56
Maniecky napisał/a:

Podejrzalem szybko o co chodzi...to koncert dla transow i pedalow a owa piosnkarka slynela z krytycyzmu tej spolecznosci, i do tego sie spoznila na koncert.....a poniewaz zj***ne lewaki smiejac sie z religi, same wpadly w jej pulapke, gdzie krytka LGBTQ to grzech smiertelny, wiec zrobili to co lewaki lubia najbardziej, czyli "cancell" jej wystepu.
Wiec piwo dla niej, ch*j w dupe transom.



Nie mam pojęcia kim jest ta ubrana jak kurewka osoba. Rozumiem, że coś spiewa? Z tego co piszesz to słynąca z krytycyzmu do lgbetów przyjęła zlecenie śpiewania w jakiejś knajpie dla lgbetów? I stroi przy tym fochy? To jest k***aa bardziej żałosne niż moje osiagnięcia w byciu wysportowanym. A to już grubo.

killua

2022-06-13, 14:57
Maniecky napisał/a:


Wiec piwo dla niej, ch*j w dupe transom.



hehe, nice try transie :P

PabloSkills

2022-06-13, 15:11
Ja ją lubię bo ma fajne kawałki, na YouTube znajdzie ten kto chce. Widownia poczuła się urażona to ch*j im w dupe. Ja na jej koncert poszedłbym.

Maniecky

2022-06-13, 15:51
korowiow777 napisał/a:

Nie mam pojęcia kim jest ta ubrana jak kurewka osoba. Rozumiem, że coś spiewa? Z tego co piszesz to słynąca z krytycyzmu do lgbetów przyjęła zlecenie śpiewania w jakiejś knajpie dla lgbetów? I stroi przy tym fochy? To jest k***aa bardziej żałosne niż moje osiagnięcia w byciu wysportowanym. A to już grubo.



Tez jej nie znalem wczesniej. Juz mialem jechac po niej za sztuczne wlosy, cycki jak z kostiumu na Halloween i bycie wywloka....ale podejrzalem o co biega, i antysentyment do LGBidetow wzial gore... XD

parapsychol

2022-06-13, 16:13
czarnoskora wersja naszej Dody ;)