18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoleńsk

crossdressphyxia • 2017-02-14, 20:53
Według wormsów. Znalezione na żydbuku.

Ehoo

2017-02-14, 20:56
Ty chory poje..
A może nie.....

mygyry

2017-02-14, 20:56
Wormsy będą działać na windowsie 7?

elfis

2017-02-14, 21:30
UWAGA
rudy ruski wali konia

andyq

2017-02-14, 21:34
mygyry napisał/a:

Wormsy będą działać na windowsie 7?


Nawet na 10 ida ladnie

mygyry

2017-02-14, 22:08
@up No to szukam i zasysam

donkapusta

2017-02-14, 22:14
Na Amidze 1200 z 040/33MHz i 8 MB Ram i 1 GB dyku można było pograć. Haha, pamiętam jak się grało w Womsy, cannon fodder, setlersow, dooma, duke nukem . to były czasy prawe się wzruszyłem.

farah398

2017-02-15, 00:02
słabe... co by się nie działo i jakby nie wyglądał szum medialny - na ruskiej ziemi, przy okazji obchodów rocznicy Katynia, zginął prezydent Polski. To nie jest powód do żartów.

NiggaFromNR

2017-02-15, 00:23
UWAGA od 0:30 słychać strzały

ZajętyPelikan

2017-02-15, 00:48
farah398 napisał/a:

słabe... co by się nie działo i jakby nie wyglądał szum medialny - na ruskiej ziemi, przy okazji obchodów rocznicy Katynia, zginął prezydent Polski. To nie jest powód do żartów.



Co za różnica czy na Ruskiej, czy na Amerykańskiej ziemi?, trzeba było nie robić idiotycznych zarzutów co do zamachu... bez żadnych dowodów.

A to że jakiś poj... czyt. Macierewicz powie, że doszło do wybuchu... to jest po prostu kpina, kim on jest aby takie tezy stawiać, czy jego wykształcenie pozwala na takie słowa na łamach mediów publicznych?

A ta pożal się Boże komisja smoleńska, to czysta kpina... co poniektórzy zero odpowiedniego wykształcenia, a niektórzy to ekspertami zostali mając doświadczenie na podstawie odbytych podróży na pokładach samolotów. Bądź byli jakimiś głupimi likwidatorami szkód... Wyobrażacie sobie aby likwidator szkód z ubezpieczalni, przyjeżdżał i analizował siły działające na pojazd... Ja osobiście nie jestem za żadnym ugrupowaniem politycznym, ale jak widzę taką niekompetencję to po prostu nóż mi w kieszeni się otwiera.
A potem się dziwią, że się z Polski śmieją...

sosikhehe

2017-02-15, 01:08
@ ZajętyPelikan
Mam to gdzieś czy się rozwalili bo ktoś kazał lądować czy to był zamach.
Fakty są takie:
Platfusy oddały sprawę ruskom którzy już nas nie raz pociulali
Niszczyli wrak zamiast go badać
Do dzisiaj nie mamy wraku ani czarnych skrzynek
Fala "samobójstw" ważnych osób po katastrofie jest zastanawiająca

A takie filmiki mnie już nie śmieszą bo są robione na siłę tylko żeby każdy miał już dosyć gadania o smoleńsku żeby już o tym nie słyszeć i sprawy nie badać bo każdy ma dość. No cóż historia lubi się powtarzać.
Może kiedyś się dowiemy...

De...........sz

2017-02-15, 08:37
@up A na ch*j ci k***a ta kupa j***nego złomu? modlić się k***a do tego będziesz czy ki ch*j?

Jebli to jebli na ch*j drążyć temat...

Wiewór

2017-02-15, 08:40
Hahaha. Już robię preorder.

pisage

2017-02-15, 08:47
sosikhehe napisał/a:

@ ZajętyPelikan
Mam to gdzieś czy się rozwalili bo ktoś kazał lądować czy to był zamach.
Fakty są takie:
Platfusy oddały sprawę ruskom którzy już nas nie raz pociulali
Niszczyli wrak zamiast go badać
Do dzisiaj nie mamy wraku ani czarnych skrzynek
Fala "samobójstw" ważnych osób po katastrofie jest zastanawiająca

A takie filmiki mnie już nie śmieszą bo są robione na siłę tylko żeby każdy miał już dosyć gadania o smoleńsku żeby już o tym nie słyszeć i sprawy nie badać bo każdy ma dość. No cóż historia lubi się powtarzać.
Może kiedyś się dowiemy...



Ile razy można pewne rzeczy powtarzać.
To że nas Ruscy "pociulali" to prawda, ale nie byłoby tak, gdyby nie pisowska awantura. Putin nie musiałby nas rozgrywać. Byłyby dwa śledztwa, z różnymi wynikami i tyle.
Nikt nie niszczył wraku tylko po jego zbadaniu, a przed przewiezieniem należało wybić szyby, gdyż naprężenia powstałe podczas podnoszenia fragmentów poszycia groziły wybuchem szkła.
Cały wrak, wraz z czarnymi skrzynkami został przez polskich ekspertów przebadany, a wnioski wyciągnięte.
A te samobójstwa to tak naciągane, że aż się nie chce komentować. Widziałem nawet zestawienie, w którym osoba "znająca prawdę o Smoleńsku" popełniła samobójstwo około roku 2005!

support3

2017-02-15, 08:58
@UP nie zapominajmy o Lepperze który znał prawdę o kaczorach i też mu popełnili samobója pewnie też wina PO :kawa: