18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

smoleńsk

Kontem.O.K. • 2016-09-14, 12:00
pogada pan o smoleńsku?


Gruby Brzuch

2016-09-14, 12:42
Jeśli w Smoleńsku był zamach, to autorami jego nie byli rosjanie, tylko polskie tajne wojskowe służby.
Prezydent Kaczyński doprowadził do utajnienia aneksu do raportu o rozwiązaniu WSI.
W rezultacie nowelizacji ustawy "Przepisy wprowadzające do ustawy o służbie Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego"
ww aneks stał się wyłączną własnością prezydenta RP. Co gorsza prezydent Kaczyński dał publicznie do zrozumienia,
że on tą wiedzę ma i nie zawaha się jej użyć w nadchodzących wyborach prezydenckich. Dał to do zrozumienia,
zwracając się do Moniki Olejnik jej pseudonimem operacyjnym Stokrotka.
Ta dostała spazmów, bo takiego noża się nie spodziewała.
Kaczyński na drugi dzień wysłał jej bukiet czerwonych róż dla załagodzenia sprawy,
ale kto miał się dowiedzieć, że nie jest już bezpieczny, to się dowiedział.
Więc jeśli miał miejsce zamach w Smoleńsku,
to właśnie wtedy zapadła decyzja, że skoro tak to trzeba "trzaskać".
Rosjanie co prawda muszą coś wiedzieć na ten temat, bo to że przetrzymują wrak i materiały dowodowe,
to jest dla nich prawdziwy dar niebios i karta przetargowa w polityce dotyczącej naszego kraju,
żeby naszych polityków trzymać za gardło i w każdej chwili móc ich sprowadzić do pionu.
Putin może zrobić to 3 słowami, pogrozi palcem i stwierdzi: "oj bo powiem". ;)

Verbatim369

2016-09-14, 13:15
@Gruby Brzuch oj srogie te piguły przyjmujesz...

Ni...........ny

2016-09-14, 13:44
Verbatim369 napisał/a:

@Gruby Brzuch oj srogie te piguły przyjmujesz...


To nie chodzi o piguły, wczoraj do mnie dotarło że to jest zwykła ignorancja i niewiedza. Ludzie którzy podważają wiarygodność raportu komisji ds badania wypadków lotniczych nawet go nie czytali.
Wiedzą że był zamach bo wyczytali tak na frądzie albo macier tak mówił
Przykład z wczoraj
Cytat:

...ale znowu co za przypadek, że samolot dał radę odwrócić się na plecy, nie zawadzając o żadną przeszkodę terenową (jakieś inne drzewka, niskie zabudowania itd.)...


Wchodzisz w raport a tam dokładnie opisane obiekty z jakimi się zderzył samolot, podane odległości, porobione zdjęcia, wszystko wyjaśnione trzeba tylko poczytać. A z tym jest problem w narodzie, dużo literek, trudnych słów. I w sumie rozumiem, trzeba poświęcić na to czas a komu by się chciało, chyba tylko pasjonatom lotnictwa. Zwłaszcza ze jak ktoś się nie interesuje to lektura może byś ciężka.
I to właśnie na niezrozumieniu tematu buduje się mit smoleński.

nowynick

2016-09-14, 14:31
Pamiętam ten dzień, słoneczko, wiosna, sielanka a tu z ni z gruchy ni pietruchy wszędzie flagi, szok, zagraniczne sieci zamykają sklepy rezygnując z utargu, ludzie ze zniczami pod pałacem. Cała Polska jak nigdy pojednana i połączona.

A teraz? Tanie widowisko, manipulacja, wyzywanie się od psychicznych w internecie, bo "zamach był" albo bo "zamachu nie było"... Powagę i zadumę z powodu śmierci 96 osób dawno szlag trafił (dzięki politykom i dziennikarzom). Została tylko typowa polska niechęć, antypatia i skakanie sobie do gardeł... :-/

Verbatim369

2016-09-14, 14:40
nowynick napisał/a:

Pamiętam ten dzień, słoneczko, wiosna, sielanka a tu z ni z gruchy ni pietruchy wszędzie flagi, szok, zagraniczne sieci zamykają sklepy rezygnując z utargu, ludzie ze zniczami pod pałacem. Cała Polska jak nigdy pojednana i połączona.

A teraz? Tanie widowisko, manipulacja, wyzywanie się od psychicznych w internecie, bo "zamach był" albo bo "zamachu nie było"... Powagę i zadumę z powodu śmierci 96 osób dawno szlag trafił (dzięki politykom i dziennikarzom). Została tylko typowa polska niechęć, antypatia i skakanie sobie do gardeł... :-/



Też pamiętam. Szykowałem się do wyjazdu na działkę, kiedy kumpel zadzwonił, żebym włączył TV. Przyznam, że mnie zmroziło. To była narodowa tragedia. Ale teraz to jest narodowy cyrk... kierowany przez tego żoliborskiego krasnala.

samon

2016-09-14, 14:55
@Verbatim369, @niezwyciężony

Ale widzicie, panowie, pierwszy wyraz w wypowiedzi Gruby Brzuch "Jeśli | jeśli | jeśli | jeśli w Smoleńsku był zamach"?
Bo zamachów nie przeprowadza się tak, żeby za 5 dni wszyscy wiedzieli kto, za co i w jaki sposób.
Ze smoleńskiem było i jest od cholery dziwnych rzeczy (samobójstwo pilota jaka, mycie szczątków, donosy o "trotylu poza skalą urządzeń" vs braku trotylu, brak zdjęć satelitarnych itd itp) tak, że właściwie każda wersja prowadzi naprawdę do "wysokich szczebli" - nawet jeżeli to był wypadek.

wilkoala

2016-09-14, 15:55
Ilu potrzeba polaków do ścięcia drzewa?
-96 i samolot.

uszatok

2016-09-14, 16:36
Moim zdaniem to mam wyj***ne na to wszystko.

croco6666

2016-09-14, 19:21
powinna zapie**alaz JEDNA kaczka

elfis

2016-09-14, 20:58
ile debile będą was śmieszyć kaczki , wyrośnijcie w końcu bo to już nawet nie jest żałosne , ale jak was bawią dowc**y z przedszkola no cóż , bez komentarza

Andre1945

2016-09-15, 01:34
Ja do Lecha miałem jechać 12 kwietnia sadzić Dąb Katyński, 10 to była sobota, pamiętam, bo szedłem na zawody strzeleckie w szkole. A rano wiadomość. Nikt nie wierzył...

gadom

2016-09-15, 02:17
niezwyciężony, No właśnie jak ktoś poczyta raport Laska i Millera to może paść ze śmiechu, jeśli ma trochę zdrowego rozsądku. A jak prześledzi jak się on pisał to złapie się skrzyżowanymi nogami za uszy. Raport jest po to, żeby pół-ignoranci mieli się na czym oprzeć. Dla mnie nie trzyma się to kupy, a fakt że przez 3 lata ta komisja i Rosjanie pisali identyczne raporty i mieli te same obliczenia, ale liczyli je z myślą o dwóch różnych i stojących z dala od siebie brzozach każe się nad ich wiarygodnością ODROBINKĘ zastanowić...

Nie ma bata, żeby coś nie było na rzeczy. Tak jak kolega wyżej pisał - najprawdopodobniejszym sprawcą są nasze, własne, poPRLowskie służby.

Odj***li nawet jednego ze swoich (Petelickiego) jak ten zaczął im bruździć. A skoro już o nim mówimy jest to świetny przykład chorej sytuacji w tym kraju. Petelicki popracował sobie w MSW za komuny, potem pomagał w formowaniu GROMu z pomocą Amerykanów, a potem razem z jednym szefem WSI, jednym generałem WP i paroma innymi byłymi wojskowymi z PRL założył firmę PolAqua. Do samej śmierci zasiadał w jej zarządzie. Szemrane towarzystwo, ale pomyślicie sobie, że wolno mu - ciężko pracował i na starość należy mu się coś od życia. Też tak myślałem. Dziwnym trafem firma wygrywała co rusz przetargi państwowe na budowy autostrad, infrastruktury sanitarnej, nawet Stadionu Narodowego (którego koszt po wygraniu przetargu skoczył z 1,2 mld PLN do 2,1 mld PLN, ale to już na marginesie), a niedawno nawet remontowali ten słynny spalony most w Warszawie. No. Zaraz po Smoleńsku zaczął rozpowiadać o SMSach, cały czas bronił gen. Błasika, krytykował śledztwo, psy wieszał na rządzie, rzucał nawet konkretnymi nazwiskami, ganił robienie z kibiców nazioli itd. itd. Robił to aż do swojej śmierci w 2012 w przeddzień meczu Polski z Czechami (w piątek - sekcja w poniedziałek) w wyniku "samobójstwa motywowanego problemami finansowymi". Będąc w zarządzie takiej firmy. A to samobójstwo popełnił po dziwnym telefonie na parkingu podziemnym swojego mieszkania akurat w jedynym miejscu, gdzie kamery nie miały zasięgu...

A to tylko jedna z ofiar "seryjnego samobójcy". No ja Was wszystkich serdecznie przepraszam za bycie "wyznawcą Smoleńskim" albo "Pisoskim trollem" (choć "lewacką k***ą" też mnie nazywano), ale nie potrafię o tym inaczej myśleć.

Ale prawdziwymi "wyznawcami teorii Smoleńskiej" są ci, którzy bez chwili zastanowienia łykają kit od Laska i Millera. Jak Psy Pawłowa.

Mimo wszystko pozdrawiam Sadoli :roll:

sumka

2016-09-15, 14:18
samon napisał/a:

@Verbatim369, @niezwyciężony

Ale widzicie, panowie, pierwszy wyraz w wypowiedzi Gruby Brzuch "Jeśli | jeśli | jeśli | jeśli w Smoleńsku był zamach"?
Bo zamachów nie przeprowadza się tak, żeby za 5 dni wszyscy wiedzieli kto, za co i w jaki sposób.
Ze smoleńskiem było i jest od cholery dziwnych rzeczy (samobójstwo pilota jaka, mycie szczątków, donosy o "trotylu poza skalą urządzeń" vs braku trotylu, brak zdjęć satelitarnych itd itp) tak, że właściwie każda wersja prowadzi naprawdę do "wysokich szczebli" - nawet jeżeli to był wypadek.



Jak chcesz tak szukać to nawet moje gówno prowadzi do wysokich szczebli.

Jeżeli jesteś na średnim poziomie IQ to zapoznaj się ze sprawą i sam wyciągnij wnioski. Każdy normalny po zgłębieniu sprawy widzi że to nie był żaden zamach tylko niekompetencja błasika i pilotów oraz nadgorliwość kaczora.

Problem z teoriami spiskowymi polega na tym że są tworzone jako produkt który trafia do określonej grupy ludzi i trafia w ich słaby punkt. Pytanie dlaczego w zamach smoleński wierzą w 99% tylko wyborcy Pisu ano właśnie dlatego ze ten produkt stworzono tylko dla nich tworzono go długo i mozolnie pracując i zaowocował wygranymi wyborami po całej linii a tylko o to chodziło.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości to niech sobie zada pytanie dlaczego od wygranej PIS minęło już tyle czasu i nadal żadnych konkretów w sprawie ZAMACHU - natomiast promowanie produktu nadal trwa stworzono film, tworzą pomniki, wygłaszają apele a konkretów brak