18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smingus dyngus.

Kosmodysk • 2017-04-18, 18:17
Sytuacja z wczoraj. Siedzę przy wigilijnym stole u teściów. Atmosfera ciężka, bo oczywiście musi być ta jedna osoba, która to rozpie**ala całą atmosferę, że nawet wódka ciężko wchodzi- mianowicie szwagra żona Marlenka. pie**oli jak nakręcona, by tylko pie**olić i jak zwykle nie zauważa, że nikt nie chce jej słuchać.
Po paru głębszych wyszedłem z pokoju, ale myślę- teścia nie zostawię.
Kuchnia, garnek wody i wychodzę sobie do pokoju. Siedzi sobie Marlenka tyłem do mnie, tak więc podchodzę i leję garnek wody na głowę.
Nagle Marlenka zapowietrzyła się, nie wie co zrobić i przechodzi do ataku słownego, że jak mogłem, że zniszczyłem jej fryzurę itd.
Na co rzekłem: " Teściowa mówiła mi, że po tobie spływa jak po kaczce", ale jednak nie....

Essent

2017-04-18, 18:21
Toś doj***ł piździe uszy.Brawo Ty.

slig01

2017-04-18, 18:34
ŚMIGUS dyngus k***A mać, może o to się wk***iła.

jebiewdupelewaka

2017-04-18, 19:01
marlenka cię nie lubi,
następnym razem się postaraj bardziej

aaaaaaaaaaaaa , wigilia była kilka miesięcy temu,
gdybyś nie ogarnął czasu

i oby śledzik ci nie zaszkodził

radek225

2017-04-18, 19:15
Jakim k***a WIGILIJNYM stole?

Essent

2017-04-18, 19:26
radek225 napisał/a:

Jakim k***a WIGILIJNYM stole?



Skopiował tekst nie czytając go w ogóle.My też nie czepiajmy się,w końcu fajna opowiastka. :lol:

KrisCFC

2017-04-18, 19:31
orisuniek napisał/a:



Skopiował tekst nie czytając go w ogóle.My też nie czepiajmy się,w końcu fajna opowiastka. :lol:



Tu jest sadol, tu się trzeba czepiać, k***a! :thisissadistic:

htp

2017-04-18, 21:23
KrisCFC napisał/a:



Tu jest sadol, tu się trzeba czepiać, k***a! :thisissadistic:


Tradycyjnie, lepsze komentarze niż treść posta :-P

natking

2017-04-19, 03:32
To jest żart, przypowieść, rozprawka czy ki ch*j? :D

eunstachy

2017-04-19, 07:56
radek225 napisał/a:

Jakim k***a WIGILIJNYM stole?


Wigilia (z łac. vigilia = „czuwanie”, „straż”; vigilare = „czuwać”) – w tradycji chrześcijańskiej rozpoczęcie obchodów świątecznych wieczorem dnia poprzedzającego.

dziobak90

2017-04-19, 08:05
up

Ja wiem, że tu sami gimboateiści, ale jest takie pojęcie jak Wigilia Wielkanocy (Paschalna)

Wigilia (z łac. vigilia = „czuwanie”, „straż”; vigilare = „czuwać”) – w tradycji chrześcijańskiej rozpoczęcie obchodów świątecznych wieczorem dnia poprzedzającego.

W Kościele katolickim wigilia jest częścią każdej uroczystości (w tym niedzieli). Na jej obchód składają się I nieszpory oraz msza wigilijna. Najważniejszą wigilią jest Wigilia Paschalna, którą Augustyn z Hippony określił jako matkę wszystkich świętych wigilii.

Wigilia Paschalna – liturgia sprawowana w noc Zmartwychwstania Pańskiego. Stanowi integralną i najważniejszą część Triduum Paschalnego, dorocznej uroczystości, w czasie której celebruje się Misterium paschalne.

wystarczy chwilę na wikipedii poszukać.

Jarthas

2017-04-19, 08:26
Myślałem, że garnek będzie ze wrzątkiem.

Kalarepa666

2017-04-19, 09:34
Wigilijnym stole, to zaj***łeś teraz jak łysy o kant kuli

Noside

2017-04-19, 10:54
I się dziwić, że ateusze się tworzą. Nie wigilijnym, tylko k***a wielkanocnym. ŚMIGUS nie jakiś k***a śmiNgus, od śmigania rózgą przez plecy. I jaki k***a patologiczny ch*j napie**ala wódę w Wielkanoc?

Xx...........oJ

2017-04-19, 11:14
Typowy sadistic, już wytłumaczone, że błędu nie ma, ale debile oczywiście nie przeczytają i dalej pie**olą. :homer: