18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszki w kuchni

~Sunday • 2019-12-01, 23:31

Matka nie ogarnęła :amused:

~sensualna

2019-12-02, 01:25
matka się nie zorientowała wtf xd

Essent

2019-12-02, 06:45
Naćpani od tego, białego proszku ze stołu ? :kawa:

ch...........li

2019-12-02, 07:01
Łehehhe aż mi k***a macice ze śmiechu oderwało....

sars_80

2019-12-02, 08:58
i za tym było tyle grandy na murzynowym piątku???
nawet żart na starej nie płynął, a głupia zamiast gromadzić wiedzę od madki, skazuje się na zmywarkę

~Velture

2019-12-02, 11:47
Znakomity materiał na sadola kolego sympatyczny. Łap 20te piwko i racz naszych szanownych użytkowników tym przezabawnym filmikiem na głównej. :ok:

akuel

2019-12-02, 12:41
~Velturałkę napisał/a:

Znakomity materiał na sadola kolego sympatyczny. Łap 20te piwko i racz naszych szanownych użytkowników tym przezabawnym filmikiem na głównej.




Po co jeszcze pozwalacie na to? Potem właśnie te dzieciaki przychodzą i trollują, a do tego się cieszą, że Wy też trollujecie i wrzucają syf dalej... Przecież chyba nie tędy droga. Ale ja się nie znam widocznie. Takie filmy nie powinny istnieć na sadolu, nawet chwilę na głównej i nawet w postaci trolla...

Alonso

2019-12-02, 13:25
Matka nie ogarnęła, bo przyzwyczajona do zastępowania ludzkich członków sztucznymi.

Gamonn1

2019-12-02, 13:27
ch*j a nie materiał, ale jak matka zapytała córkę czy coś piła... Co za tempa klępa.

Ja...........ro

2019-12-02, 14:33
akuel napisał/a:

Po co jeszcze pozwalacie na to? Potem właśnie te dzieciaki przychodzą i trollują, a do tego się cieszą, że Wy też trollujecie i wrzucają syf dalej... Przecież chyba nie tędy droga. Ale ja się nie znam widocznie. Takie filmy nie powinny istnieć na sadolu, nawet chwilę na głównej i nawet w postaci trolla...



tak IMHO to takie kometarze zachowaj na dział hard. Glowna bez rejestracji jest wlasciwie dzialem dla dzieci i miejscem na glupie/smieszne filmiki. Jezeli maja zabarwienie czarnego humoru tym lepiej, jednak cudow nie oczekuje - inaczej na glowna trafialoby mniej materialu niz na hard.
mnie tam ten glupi zart rozbawil

Puczysta

2019-12-02, 15:02
Na przykładzie matki, tak właśnie zachowuje się despota. Kompletnie nie ogarnia rzeczywistości, tylko rozkazy, nakazy, żądania. Masz zrobić to, masz zrobić tamto, a nie widzi jak wygląda sytuacja. Dziewczyny łacha drą z akcji, a ta oczywiście jak się śmieje głupkowato to albo naćpana, albo pijana. A szkoda strzępić ryja na tak zj***nych rodziców.

akuel

2019-12-02, 15:44
~Jaczuro napisał/a:

tak IMHO to takie kometarze zachowaj na dział hard. Glowna bez rejestracji jest wlasciwie dzialem dla dzieci i miejscem na glupie/smieszne filmiki. Jezeli maja zabarwienie czarnego humoru tym lepiej, jednak cudow nie oczekuje - inaczej na glowna trafialoby mniej materialu niz na hard.
mnie tam ten glupi zart rozbawil




Nie no, zgadzam się, ale ile na dział hard dodaje się materiału w porównaniu do głównej bez rejestracji? Sam siedzę tu od kilku lat, tylko zmieniłem konto, bo maile nie pasowały i wkurza mnie poziom tych wrzut... Ale dobra, kłócić się nie będę, bo nie mam o co. Tylko moim zdaniem takie materiały nie zbierają dobrych żniw dla portalu.