18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na A18. Kierowca busa zginął na miejscu

Pantilion • 2018-05-16, 08:34
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 15 maja na drodze A18, po godzinie 16:00. Kierowca busa marki Fiat, 27-letni obywatel Ukrainy, z nieustalonych dotąd przyczyn wjechał w tył ciężarówki marki Volvo, kierowanej przez 51-letniego mieszkańca powiatu nowosolskiego. (Ciężarówka stała w korku).

Ukrainiec zginął na miejscu. Sprawę badają policja i prokuratura.




Suka bladź :roll:



Niestety żadnego nagrania nie posiadam, a linka też nie wrzucę, bo jestem świeżak :-D

http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/Wg8/smiertelny-wypadek-na-a18-kierowca-busa-zginal-na-miejscu

longlong7

2018-05-16, 08:37
luzik, żaden człowiek nie ucierpiał

~Velture

2018-05-16, 08:38
Cytat:

Ukrainiec zginął na miejscu


No i w czym problem?



Jak widzę na drodze cokolwiek na ukraińskich blachach to k***a wiem, że na bank coś odpie**oli zjeb.
To samo tyczy się litewskich, łotewskich i białoruskich.

Ta dzicz u siebie jeździ jak im się podoba i myśli, że u nas też jest taki burdel na drogach, że róbta co chceta.

No a gość z dostawczaka dostał nauczkę którą zapamięta do końca życia :amused:

juzeg

2018-05-16, 08:40
bus do 3,5t dmc więc bez tacho. Ukrainiec pewnie chciał opie**olić trasę Lwów-Paryż-Lwów za jednym razem ale kostucha miała inne zdanie. Na kompost z takimi kierowcami.

Pantilion

2018-05-16, 08:52
Velture napisał/a:


No i w czym problem?

Obrazek

Jak widzę na drodze cokolwiek na ukraińskich blachach to k***a wiem, że na bank coś odpie**oli zjeb.
To samo tyczy się litewskich, łotewskich i białoruskich.

Ta dzicz u siebie jeździ jak im się podoba i myśli, że u nas też jest taki burdel na drogach, że róbta co chceta.

No a gość z dostawczaka dostał nauczkę którą zapamięta do końca życia :amused:



Dokładnie, a do tego co drugi jest naj***ny jak atom

jbone

2018-05-16, 09:25
kierowca.rar

tarcer123

2018-05-16, 09:32
Dobrze że nikt inny nie ucierpiał...

pisage

2018-05-16, 09:43
Z nieustalonych przyczyn? A może robił to co wczoraj wieczorem w Warszawie na ul. Prostej jeden starszy pan w swojej srebrnej strzale? W jednym ręku papieros, w drugim telefon i pisze smsa.

100Burned

2018-05-16, 09:44
Dobrze że nie przypie**olił w osobówkę bo by jeszcze kogoś zabił :kawa:

andrzejrobert75

2018-05-16, 10:17
we włodawie w biedronce przy kasie widziałem przedwczoraj 2 ukraińskie uczennice,jedna miała na nadgarstku odświeżacz samochodowy ta mała buteleczka na sznureczku,nowa moda u nich?łapie samców na aromat nowego zaporożca?

jackalski

2018-05-16, 10:35
Velture napisał/a:


Jak widzę na drodze cokolwiek na ukraińskich blachach to k***a wiem, że na bank coś odpie**oli zjeb.
To samo tyczy się litewskich, łotewskich i białoruskich.

Ta dzicz u siebie jeździ jak im się podoba i myśli, że u nas też jest taki burdel na drogach, że róbta co chceta.



Spoko.
Na zachodzie (i w sumie nawet w Czechach) patrzą dokładnie tak samo na polskie blachy, więc gdzieś się to równoważy :)

Lizodup

2018-05-16, 12:25
uff to tylko ukrajiniec

Pantilion

2018-05-16, 12:38
Dzięki Angel za link :) dorzucam dwie nowe fotki w komentarzu, bo tematu już nie mogę edytować


Sosna84

2018-05-16, 13:02
Szkoda go... W sensie Fiata :P