topic

Śmiertelny wypadek na A18. Kierowca busa zginął na miejscu

76
piwo
Pantilion  @ 2018-05-16, 08:34
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 15 maja na drodze A18, po godzinie 16:00. Kierowca busa marki Fiat, 27-letni obywatel Ukrainy, z nieustalonych dotąd przyczyn wjechał w tył ciężarówki marki Volvo, kierowanej przez 51-letniego mieszkańca powiatu nowosolskiego. (Ciężarówka stała w korku).

Ukrainiec zginął na miejscu. Sprawę badają policja i prokuratura.

Suka bladź :roll:

Niestety żadnego nagrania nie posiadam, a linka też nie wrzucę, bo jestem świeżak :-D

http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/Wg8/smiertelny-wypadek-na-a18-kierowca-busa-zginal-na-miejscu

longlong7 

56
2018-05-16, 08:37 [link]
luzik, żaden człowiek nie ucierpiał

~Velture 

37
2018-05-16, 08:38 [link]
Cytat:
Ukrainiec zginął na miejscu

No i w czym problem?

Jak widzę na drodze cokolwiek na ukraińskich blachach to k***a wiem, że na bank coś odpie**oli zjeb.
To samo tyczy się litewskich, łotewskich i białoruskich.

Ta dzicz u siebie jeździ jak im się podoba i myśli, że u nas też jest taki burdel na drogach, że róbta co chceta.

No a gość z dostawczaka dostał nauczkę którą zapamięta do końca życia :amused:

juzeg 

20
2018-05-16, 08:40 [link]
bus do 3,5t dmc więc bez tacho. Ukrainiec pewnie chciał opie**olić trasę Lwów-Paryż-Lwów za jednym razem ale kostucha miała inne zdanie. Na kompost z takimi kierowcami.

Pantilion 

3
2018-05-16, 08:52 [link]
Velture napisał/a:

No i w czym problem?

Obrazek

Jak widzę na drodze cokolwiek na ukraińskich blachach to k***a wiem, że na bank coś odpie**oli zjeb.

Ta dzicz u siebie jeździ jak im się podoba i myśli, że u nas też jest taki burdel na drogach, że róbta co chceta.

No a gość z dostawczaka dostał nauczkę którą zapamięta do końca życia :amused:

Dokładnie, a do tego co drugi jest naj***ny jak atom

jbone 

6
2018-05-16, 09:25 [link]
kierowca.rar

tarcer123 

4
2018-05-16, 09:32 [link]
Dobrze że nikt inny nie ucierpiał...

pisage 

2018-05-16, 09:43 [link]
Z nieustalonych przyczyn? A może robił to co wczoraj wieczorem w Warszawie na ul. Prostej jeden starszy pan w swojej srebrnej strzale? W jednym ręku papieros, w drugim telefon i pisze smsa.

100Burned 

9
2018-05-16, 09:44 [link]
Dobrze że nie przypie**olił w osobówkę bo by jeszcze kogoś zabił :kawa:

andrzejrobert75 

2018-05-16, 10:17 [link]
we włodawie w biedronce przy kasie widziałem przedwczoraj 2 ukraińskie uczennice,jedna miała na nadgarstku odświeżacz samochodowy ta mała buteleczka na sznureczku,nowa moda u nich?łapie samców na aromat nowego zaporożca?

jackalski 

8
2018-05-16, 10:35 [link]
Velture napisał/a:

Spoko.
Na zachodzie (i w sumie nawet w Czechach) patrzą dokładnie tak samo na polskie blachy, więc gdzieś się to równoważy :)

Pantilion 

5
2018-05-16, 12:38 [link]
Dzięki Angel za link :) dorzucam dwie nowe fotki w komentarzu, bo tematu już nie mogę edytować

Sosna84 

4
2018-05-16, 13:02 [link]
Szkoda go... W sensie Fiata :P

andrzejrobert75 

19
2018-05-16, 13:12 [link]
przykryli go kocem termicznym żeby nie zmarzł
   Popularne tagi
rasizm jest fajny  swiatło  litry  gta san andreas  czarniuchy  lichtenberga  stanek kwas  unicetwienie  mortar  pan domu  mustaine  janda  hajterzy  phone  os młodych  lalla  zaczrowany  przyłapać  dom domek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]