18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na A1

krajsik • 2021-07-04, 20:04
27-letni kierowca zginął w wypadku na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Wieszowa w woj. śląskim. Droga w kierunku Częstochowy przez kilka godzin była zablokowana












Wiewór

2021-07-05, 01:18
Przyczynę wypadku widac od razu. Tirowiec zjechał na lewy pas żeby puścić swojego chłopaka włączającego się do ruchu. Oni są k***a tacy uprzejmi a siebie że zapominają o innych ludziach na drodze. j***ni egoiści. Nie popatrzył w lusterko i zajechał drogę mlodzianowi który zapie**alal zbyt szybko i nie miał szans na hamowanie.
Egoizm tirowca doprowadził do tragedii. Powinien być sądzony za zabójstwo.

zielonydarian

2021-07-05, 01:32
jazeck napisał/a:

Jaki kraj takie A1. Sprubój to zrobić w Niemcach........


Widziałem gorsze, większe chamstwo tam panuje, a ten mistrz co woli jeden statek niż 10 tys tirów to niech się wypowie jak wywiezie lub przywiezie towar na trasie Hamburg- Szwajcaria.

Xenon

2021-07-05, 03:29
Budrys2000 napisał/a:

Ja rozumiem, że fajne jest kolekcjonerstwo, r*chanie, uprawianie jakiegoś sensownego sportu, basen, strzelnica, dupczenie, offroad, łażenie po górach, chlanie z kolegami za młodu czy nawet granie na konsoli, generalnie w ch*j jest mniej lub bardziej ciekawych rzeczy które mogą być pasją, mogą podnosić adrenalinę i nadawać odrobinę kolorytu temu naszemu marnemu życiu, ale żeby tak kompletnie bezrefleksyjnie przypie**alać na publicznej drodze pełnej innych debili i narażać własne życie to nie rozumiem



Chłop żył na maxa w domu na maxa w pracy na maxa w rodzinie na maxa w łóżku na maxa poprostu wszystko robił na maxa .

patryk987

2021-07-05, 05:14
kakaraka napisał/a:

Poduszka powietrzna, to niebieskie to chyba kierowca wypadł z auta, może by przeżył jakby pasy założył...

Przy takiej sile bocznej żadne pasy nie utrzymają ciała.
Gościu z taką siłą uderzył o drzwi że je wyrwał własnym ciałem także pas to go pewnie przeciął na pół.

skoorviel

2021-07-05, 06:05
Ja jeżdżę zestawem już tyle lat i uwielbiam tą wasza gówno burzę jak Wy nas nie nawidzicie :D tak samo my was j***na banda kretynów co wyjedzie trochę poza obszar zabudowany i już max 70km/h bo zbroja obsrana że coś mu zza krzaczka wyskoczy. A najbardziej uwielbiam na autostradzie zaczynać wyprzedzać innego jak widzę jakiegoś cwaniaka, a ch*ju jedź za mną i 10 minut, wyj***ne mam w Ciebie :D
Co do wypadku to przejeżdżałem obok tego, wiem co tam się wydarzyło ale Wam ch*je nie powiem bo chce byście byli w niewiedzy i snuli domysły że to wina gościa w Volvo bo jesteście zj***ni :)

Żebyś chociaż raz jeden z drugim siadł za stery, przejechał byś kółko po Europie to gwarantuje że 3/4 z was już by nabrała wody w usta i oczywiście w następne kółko by nie pojechała bo jesteście cwaniaki tylko w internecie, brakuje wam jaj do takiej roboty :)

ch*j wam w pysk, miłego dzionka :)

Kurde26

2021-07-05, 06:14
ixar napisał/a:

Co to za błysk w kabinie w momencie uderzenia?



Poduszka powietrzna? Tam jest normalny ładunek pirotechniczny jak dobrze kojarzę

juderaus

2021-07-05, 06:28
Wielce prawdopodobne jest to, że kierowca zestawu zjechał myczkiem na lewy pas chcąc umożliwić drugiemu włączenie się do ruchu. Kto lata po drogach a nie wokół komina ten wie o co mi chodzi.

notak

2021-07-05, 07:04
kakaraka napisał/a:

Poduszka powietrzna, to niebieskie to chyba kierowca wypadł z auta, może by przeżył jakby pasy założył...



też wydaje mi się że pasów nie zapiął,
uszkodzenia auta do szyby na to wskazuje

programista4k napisał/a:

tak t o jest jak się jeździ starymi gruchotami, bo żal wydać 150 ty.s na nowy samochód z salonu.



sam mam auto za 150 tys. kupione w salonie, ale już ma pięc lat,
czyli że jak, mam zmieniac co rok żeby było ,,nowe z salonu,,

barnaba44

2021-07-05, 07:40
Kurde przez takich zapie**alaczy nie umiejących opanować swojego samochodu spóźniają mi się auta na załadunki i rozładunki.

krulus

2021-07-05, 08:07
programista4k napisał/a:

tak t o jest jak się jeździ starymi gruchotami, bo żal wydać 150 ty.s na nowy samochód z salonu.



przekonałes mnie, jade do salonu

kumak3

2021-07-05, 10:24
A ja trochę z innej beczki, widzę że sadistic usunął filmik z wypadku w Stalowej Woli

PeteN88

2021-07-05, 10:30
programista4k napisał/a:

tak t o jest jak się jeździ starymi gruchotami, bo żal wydać 150 ty.s na nowy samochód z salonu.



No tak, bo nowe auta nie ulegają wypadkom... Głupszego komentarza od dawna tu nie widziałem a muszę stwierdzić, że sadol to kopalnia debili. Dodaj jeszcze, że bezdomnym szkoda wydać pół miliona na dom. Skąpcy pie**oleni xD

Budrys2000

2021-07-05, 10:31
Xenon napisał/a:

w łóżku na maxa...



Wierzymy ci na słowo ;-)

Marcin360360

2021-07-05, 10:40
programista4k napisał/a:

tak t o jest jak się jeździ starymi gruchotami, bo żal wydać 150 ty.s na nowy samochód z salonu.



Co ci da samochód za 150 tysięcy jak jesteś debilem?