18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne zderzenie

Salieri16000 • 2018-12-10, 10:48
Kierowca Forda zginął na miejscu, po tym jak wjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym Mercedesem. Jego pasażer i kierowca Mercedesa zostali odwiezieni do szpitala.

Od 10 sekundy:






BKKWK

2018-12-10, 11:22
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do opłacalności samochodów droższych marek? Nadal uważacie, że płaci się za znaczek?

Janusz_k

2018-12-10, 12:02
Tak, ford tylko zaczepił o przód merca a rozwalił się na tylnej osi, zobacz że merc ją ma urwaną.

BKKWK

2018-12-10, 12:11
Janusz_k napisał/a:

Tak, ford tylko zaczepił o przód merca a rozwalił się na tylnej osi, zobacz że merc ją ma urwaną.



No faktycznie, trupek może być szczęśliwy.

stasiekk22

2018-12-10, 13:26
Z merca jeszcze prawą przednią lampę by się sprzedało :) :)

skywalker75

2018-12-10, 16:21
BKKWK napisał/a:

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do opłacalności samochodów droższych marek? Nadal uważacie, że płaci się za znaczek?



nie chodzi tu prestiż marki, tylko wielkość i klasę samochodu raczej

BKKWK

2018-12-10, 16:45
skywalker75 napisał/a:



nie chodzi tu prestiż marki, tylko wielkość i klasę samochodu raczej



O prestiżu nic nie napisałem. ;)

Hrabia Drapula

2018-12-10, 17:17
wina oczywiście forda, ale kierowca merca widział co się dziej i był tego świadomy bo delikatnie odbił ale chyba bał się w śnieg wjechać

TłustyManat

2018-12-11, 09:53
Przez chwilę, na końcu aż się bałem że mu blu screena wyj***ło :-D

PersivalusPerwersalus

2018-12-11, 12:33
aaa ch*j . nie wiem co mam wam powiedzieć. narzekajta dalej na niemiecka motoryzacja i zdychajcie w hondach, fordach i c**owozach

Belweder

2018-12-11, 14:06
PersivalusPerwersalus, wjedź w Forda Rangera albo Honde CRV lub nawet Legend to cię pajacu rozmażą na jezdni w twoim niemieckim gównowozie mocno. Jak nie wiesz co masz powiedzieć to lepiej się nie odzywaj. Marka tu niema nic do gadania. Model auta, użyte materiały,konstrukcja i masa natomiast mają sporo. Takie Volvo 850 jakby w twojego szmelcwagena na czołowo wjechało, to ty byś leżał w trumnie z literką W na czole a ziomek z Volvo by szukał używki przedniego zderzaka bo z pękniętym by mu brzydziło auto.

Tassadar

2018-12-11, 17:37
Gość tak wyj***ł, że aż mu bluescreen wyj***ło na koniec. Już wiadomo co jest po śmierci. BSOD i restart.

ellsworth

2018-12-11, 20:05
skywalker75 napisał/a:



nie chodzi tu prestiż marki, tylko wielkość i klasę samochodu raczej


Otóż to. Dlatego mam Forda F i żaden Mercedes nie ma szans z nim pójść na czołówkę. Pali to jak smok, dostać części to jak poszukiwanie świętego Grala, parkować trzeba nieraz i na 5 razy, ale jak dupnąłem czołówke z gościem z którego zostało warzywo, a ja wyszedłem o własnych siłach tylko ze złamaną ręką i kilkoma żebrami to po otrzymaniu pieniędzy z ubezpieczenia ani chwili się nie wahałem co kupić (bo nie oszukujmy się, masa masą ale przy takim p*zdnięciu nawet jak samochód wygląda "nieżle" zwłaszcza w porównaniu z tym drugim który był nierozpoznawalny z kształtu, to jednak rama i wszystkie elementy konstrukcji połamane i też skończył na złomie, z tą różnicą że ja przynajmniej nie skończyłem kilka metrów pod ziemią.

WoleMerce

2018-12-11, 23:15
210 która nie zgniła ?? Szook.