18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiercionośna zębatka od rozrzutika

Slawek.153 • 2019-09-28, 21:19
Niewinny kierowca ciężarówki zginął na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w piątek na drodze Łyse-Nowogród. Na skutek zderzenia osobowego auta z rozrzutnikiem, oderwana od maszyny zębatka przebiła szybę jadącej z naprzeciwka ciężarówki i śmiertelnie raniła kierowcę.












conrado01

2019-09-29, 08:07
j***ne sk***ysyny jeżdżą ciągnikami z przyczepami, rozrzutnikami bez choćby odblasku, nie mówiąc o światłach. W zeszłym roku mój brat z dziewczyną omal nie zginęli wbijając się w rozrzutnik oczywiście zero oświetlenia mimo że ciemno było, a jeszcze po fakcie pedał pie**olony wrzucił trójkąt odblaskowy na gnój, że niby miał cały czas. Jakby ode mnie to zależało, to musiałby zjeść za kare całą zawartość rozrzutnika...

mixiek

2019-09-29, 08:09
Andrzejas napisał/a:

k***a, ci spece od rozrzutników. Gdzie ja bym o to pytał, jak nie tu!



Gościu dobrze prawi.

wulfgarval

2019-09-29, 08:58
Kierowca osobówki też ma przesrane


ZaSwojePiję

2019-09-29, 09:10
Jakby ksiaze polskiej wsi w audi nie zapie**alal, to by bylo wszystko w porzadku.

in...........ei

2019-09-29, 10:54
mikroszkop napisał/a:

Czyżby kolejny nieoświetlony ciągnik na drodze?



Na sto procent. Pewnie jeszcze był napie**olony po bimberku, więc mu wsio ganz egal. Nienawidzę sk***ysynów w tych j***nych traktorach.

krzychu88

2019-09-29, 11:27
Strielok1 napisał/a:

ch*jowa śmierć... Tym bardziej że gościu na służbie zginął... Ciepłe bułki do sklepu wiózł...



Plandeką bułki? Jesteś gównem

bocianoff

2019-09-29, 11:44
Podobno już 4 osoby znalazły się w szpitalu ze względu na brak świeżego pieczywa, które wiózł ów kierowca.

Wiewór

2019-09-29, 11:50
Nie ma niewinnych kierowców tirów. Są tylko nie złapani i nie ukarani.

Konczerito

2019-09-29, 12:20
bocianoff napisał/a:

Podobno już 4 osoby znalazły się w szpitalu ze względu na brak świeżego pieczywa, które wiózł ów kierowca.



jak sobie wyobrażasz ciężarówkę ze świeżymi bułkami? u Ciebie na wsi chyba nie ma piekarni ani nawet GSu.

manson__

2019-09-29, 12:55
Slawek.153 napisał/a:

Niewinny kierowca ciężarówki (...)


hehe - dobre :->

mazga50

2019-09-29, 13:34
mikroszkop napisał/a:

Czyżby kolejny nieoświetlony ciągnik na drodze?



Naprawdę, przyczepy ciągników rolniczych jeśli nawet są oświetlone, to symbolicznie. Najczęściej to tylko odblaski, albo brudne, małe, nigdy nie wyczyszczone światełka o zbyt słabej mocy. Podczas deszczu niewiele je widać.

bocianoff

2019-09-29, 14:16
Konczerito napisał/a:

jak sobie wyobrażasz ciężarówkę ze świeżymi bułkami? u Ciebie na wsi chyba nie ma piekarni ani nawet GSu.



Wstrętny, śmierdzący butelkoszczoch detected :D Tak bardzo spiąłeś dupę, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że mój wpis był tylko zwykłą kpiną z waszych wypocin na temat wagi waszej pracy, Wy j***ne brudasy.

fazikonik

2019-09-29, 15:53
mikroszkop napisał/a:

Czyżby kolejny nieoświetlony ciągnik na drodze?



Tak! Sk***ysyny nonstop bez swiatel tam jezdza. Do tego bardzo czesto wyjezdzaja z pola na czolowke jak c,zlowiek wyprzedza na przerywanej linii! Kilkukrotnie przycxepy z sianem, belami i innym gownem jezdza tam bez swiatel.

Strielok1

2019-09-29, 20:48
krzychu88 napisał/a:

Plandeką bułki? Jesteś gównem



Dupa zapiekła? I grzeczniej trochę, ani do jednej piaskownicy nie szczaliśmy ani do swojego taty nie mówisz.

Andrzejas

2019-09-29, 23:51
Kosmodysk napisał/a:

(...) Tak, jestem ekspertem. Lekcje odrobione?



W sumie to już dawno, panie ekspercie. Zapomniałem kiedy. Poszukam w dokumentach, bo kwit mi na to dali...
Ja tylko jeszcze mam małe pytanko takie: Czy zna ekspert jakiś skuteczny i szybki sposób na rwę kulszową? Tak patrzę, że Pan Kosmodysk, to może coś wie...